« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2023 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek w Łysych (zdjęcia)

Do bardzo poważnego dachowania doszło około południa w Łysych. W pobliżu cmentarza dostawczy volkswagen zderzył się z citroenem. Auto wypadło z drogi, uderzyło skarpę, znak drogowy i drzewo ostatecznie zatrzymując się na dachu.

Kierowca volkswagena transportera na tablicach rejestracyjnych z Tczewa (woj. pomorskie) trafił do szpitala. Jego stan zdrowia nie jest na razie znany.

O szczegóły zapytaliśmy rzecznika ostrołęckich policjantów, asp. Tomasza Żerańskiego.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy 24-letni kierowca dostawczego volkswagena, jadąc od strony Łomży w kierunku Łysych, zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka citroenem. W wyniku zderzenia mężczyzna stracił panowanie nad autem. Volkswagen wypadł z drogi, uderzył w skarpę, przepust wodny, znak drogowy oraz drzewo, ostatecznie zatrzymując się na dachu - mówi rzecznik Żerański.

Kierowca trafił do szpitala. Podróżował sam. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności jak doszło do tego zdarzenia.

- Przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, tj. skupianiu się na drodze, niekorzystaniu z niedozwolonych urządzeń oraz dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Nie kierujmy pojazdami mechanicznymi, gdy jesteśmy senni lub zmęczeni. Podczas długich wyjazdów róbmy przerwy - mówi asp. Żerański.

Do wypadku doszło w Łysych w pobliżu skrzyżowania ul. Kościelnej i Chętnika.

Zobacz zdjęcia:
Dachowanie w Łysych (27.08.2017)

Wyświetleń: 14576
 
16:38, 27.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne