« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: lekarz nie wróżka, nie zna się na krostach (aktualizacja)

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chciałabym poruszyć sprawę tego, jak zostałam potraktowana w ostrołęckim Meditransie. Pojechałam tam z dzieckiem, gdyż dostało niepokojącej wysypki na całym ciele. Od lekarza usłyszałam, że nienormalnym jest przyjazd z byle wysypką.

Doktor kazał unieść bluzkę dziecka, nawet się do niego nie zbliżył i nie obejrzał dokładnie wysypki. Nie zbadał, tylko powiedział, że on nie jest wróżką i nie wie co to jest, bo jest zbyt wcześnie, aby jednoznacznie stwierdzić i żaden inny lekarz mi nie powie, co to jest. Zadzwoniłam prywatnie do innego lekarza, który przyjechał do naszego domu i od razu stwierdził ospę. Zastanawiam się, kto jest zatrudniany w Meditransie? I jak można tak traktować ludzi?

Od redakcji:
Prośbę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji wysłaliśmy do Meditransu. Niestety, do dnia publikacji artykułu, nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Aktualizacja:
Odpowiada Tomasz Dmochowski, przedstawiciel firmy Meditrans:
Prosimy osobę zainteresowaną do bezpośredniego kontaktu z naszą placówką w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Opisane zdarzenie nie posiadało kluczowych informacji takich jak: data zaistniałej sytuacji oraz dane personalne pacjenta, które są niezbędne do zidentyfikowania w dokumentacji medycznej wizyty pacjenta.

Wyświetleń: 16636
 
11:53, 09.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne