« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2023 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dwa seanse w kinie pod gwiazdami z E.Leclerc

E.Leclerc w Ostrołęce organizuje kolejną projekcję filmu w ramach kina pod gwiazdami. W najbliższy piątek widzowie będą mieli okazję zobaczyć komedię "Dlaczego on?" oraz dramat sensacyjny "Człowiek w ogniu". Projekcje są jak zwykle bezpłatne dla wszystkich chętnych.

Kino pod gwiazdami to nie tylko okazja do obejrzenia dobrego filmu, ale też wyśmienity pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny czy przyjaciół.

Przed kinomanami dwa seanse. Pierwszym z nich będzie komedia pt. "Dlaczego on?". To opowieść o konflikcie ojca Stephanie - Neda z jej chłopakiem Lairdem. Ned jest poukładanym panem w średnim wieku, dla którego córka jest oczkiem w głowie. Laird to zaskakujący swoim stylem bycia, ekscentryczny młody milioner. Obaj poznają się podczas wizyty rodzinnej u Stephanie i Lairda. Przeciwne charaktery ojca i potencjalnego zięcia będą źródłem wielu zabawnych sytuacji. W głównych rolach pojawią się James Franco i znany z serialu "Breaking Bad" Bryan Cranston.

Po tej rozluźniającej komedii, na ekranie pojawi się Denzel Washington w dynamicznym dramacie sensacyjnym "Człowiek w ogniu". Grany przez niego John W. Creasy, mężczyzna po przejściach, którego dręczy depresja, otrzymuje propozycję pracy jako ochroniarz córki meksykańskiego milionera. Creasy początkowo unika nawiązania bliższych relacji z dziewczynką. W miarę upływu czasu zaczyna ich jednak łączyć przyjaźń, dzięki której mężczyzna spojrzy bardziej optymistycznie na swoje życie. Ten pozytywny rozwój wydarzeń zostanie przerwany przez grupę przestępców odpowiedzialnych za serię porwań w Meksyku. Creasy podejmie z nimi morderczą walkę.

Dla widzów jak zwykle przygotowano zarówno miejsca siedzące, jak i możliwość oglądania filmów w samochodach. Ci ostatni będą mieli dostęp do specjalnej częstotliwości radiowej, która pozwoli na odbiór dźwięku we wnętrzu auta.

Kolejna odsłona kina pod gwiazdami z E.Leclerc odbędzie się w piątek 18 sierpnia br.

Projekcja rozpocznie się o godz. 20.30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wyświetleń: 5919
 
12:56, 17.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne