« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 maja 2024 r., imieniny Joanny, Marii, Zuzanny

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Wypadek w Cisku (zdjęcia, aktualizacja)

Do poważnie wyglądającego wypadku doszło w Cisku (gm. Goworowo) na drodze Lipianka-Goworowo. 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, kierujący terenowym mitsubishi, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 17.00. Kierowca terenowego auta podróżował sam. O szczegóły zapytaliśmy rzecznika ostrołęckiej policji, asp. Tomasza Żerańskiego.

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, kierujący terenowym mitsubishi, z nieustalonych dotąd przyczyn, na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. 37-letni kierowca, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, trafił do szpitala - mówi rzecznik Żerański.

Lokalna, wąska droga była całkowicie zablokowana. Policja apeluje o ostrożność.

- Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drodze. Śliska nawierzchnia po opadach deszczu może być powodem utraty panowania nad pojazdem. Na odcinkach leśnych zwracajmy szczególną uwagę na przebiegające przez jezdnię dzikie zwierzęta - przypomina rzecznik Żerański.

Aktualizacja
Kierowca miał 0,4 promila alkoholu w organizmie (stan po użyciu). Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Zobacz zdjęcia:
Wypadek w Cisku (21.08.2017)

Wyświetleń: 13660
 
20:19, 21.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne