« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Remont przejazdu kolejowego na ul. Słowackiego. Utrudnienia

Dziś rano, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego przejazd kolejowy na osiedlu Stacja przy ulicy Słowackiego. Na czas remontu wyznaczone zostały objazdy. Remont potrwa łącznie dziesięć dni.

- Firma Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. w Gdańsku, która jest wykonawcą robót torowych informuje, że zgodnie z zatwierdzonym przez Urząd Miasta w Ostrołęce projektem czasowej organizacji ruchu przystępuje do remontu nawierzchni w przejeździe kolejowym kat. A na linii nr 029 Tłuszcz-Ostrołęka, w miejscowości Ostrołęka km 74,991 w ul. Słowackiego - podaje ostrołęcki ratusz.

Przejazd będzie zamknięty przez całą dobę do dnia 17 sierpnia 2017 do godz. 20.00. Roboty będą wykonywane w obrębie pasa kolejowego. Z uwagi na remont przejazdu kolejowego Miejski Zakład Komunikacji wprowadził zmiany w kursowaniu niektórych linii. Linie nr 7 i 24 będą w tym okresie kursowały tylko do dworca PKP. Linie nr 5 i 25 będą kursowały objazdem: ul. Przemysłowa - ul. Ławska - ul. Krucza (wyjazd na ul. Słowackiego w Rzekuniu w pobliżu kapliczki, powrót w kolejności odwrotnej).

- Apelujemy do kierujących o cierpliwość i ostrożność w trakcie korzystania z wyznaczonych objazdów, aby nie dochodziło do zdarzeń drogowych i niebezpiecznych sytuacji. Trasy objazdowe zostały wcześniej ustalone i zatwierdzone przez Urząd Miasta w Ostrołęce. Utrudnienia związane z objazdami potrwają 10 dni - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Wyświetleń: 6093
 
10:25, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne