« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Znamy nazwisko nowego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce

Krystyna Mierzejewska i Krzysztof FlorczakKrzysztof Florczak, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, wygrał konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce. Będzie to dopiero drugi dyrektor w historii tej placówki. Wieloletnia dyrektor Krystyna Mierzejewska odeszła na emeryturę.

Mierzejewska pożegnała się ze społecznością "dziesiątki" po 26 latach pracy. Jej miejsce w fotelu dyrektora ma zająć dotychczasowy zastępca Krzysztof Florczak.

O swoim odejściu dyrektor Mierzejewska poinformowała rodziców i uczniów już na początku czerwca. Oficjalnie pożegnała się ze szkolną społecznością podczas zakończenia roku szkolnego 23 czerwca br. W obecności zaproszonych gości, rodziców i uczniów odebrała gratulacje i podziękowania za wieloletni trud i poświęcenie dla szkoły oraz jej rozwoju. Ówczesna szefowa placówki, żegnając się, podziękowała za owocną współpracę i już wtedy wyraziła nadzieję, że jej miejsce zajmie któryś z jej zastępców.

W konkursie na dyrektora miejskiej "dziesiątki" brało udział kilkoro kandydatów, m.in. Mirosław Grzyb (zastępca dyrektora ostrołęckiej delegatury kuratorium oświaty), Małgorzata Tołwińska (obecna wicedyrektor I LO w Ostrołęce) i Krzysztof Florczak (dotychczasowy wicedyrektor SP nr 10).

Wyświetleń: 18001
 
16:21, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne