« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Ostrołęka pełna Boga": raper Kolah, spotkania, koncerty, modlitwa (program)

Fot. nadesłaneOstrołękę odwiedzi znany w całej Polsce raper Mirosław "Kolah" Kolczyk. Artysta zaprezentuje swoją muzykę i przesłanie na koncercie, który odbędzie się na scenie przy "Kupcu". Raper zainauguruje wydarzenie pod nazwą "Ostrołęka pełna Boga".

Kolah gościł już w naszym mieście dwukrotnie. W trakcie wizyt odwiedził ostrołęckie szkoły, Dom Dziecka oraz Zakład Poprawczy w Laskowcu, gdzie przedstawił program profilaktyki uzależnień pt. "Antymina".

- Tegoroczny koncert rozpocznie wydarzenie pod hasłem "Ostrołęka pełna Boga" trwające w mieście od 14 do 19 sierpnia. W ramach wydarzenia, przez cały tydzień, na scenie przy "Kupcu", będą odbywały się koncerty oraz ciekawe happeningi aż do godziny 21.30. W godzinach 11.30-14.00 młodzi wolontariusze będą prowadzić spotkania dla dzieci w wieku 6-14 lat obok fontanny Kurpianka przy parku miejskim - informują wolontariusze Generacji plus.

Opis wydarzeń:
Spotkania dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci (6-14 lat) na wyjątkowy tydzień pełen zabawy, śmiechu i odkrywania historii, która nadal trwa. Wraz z wolontariuszami Generacji plus przygotowaliśmy zajęcia dzięki którym wakacyjnej nudzie mówimy stop. Spotkania będą codziennie od 14 do 19 sierpnia o godz. 12.00.
Miejsce: park miejski przy fontannie.

Koncerty
W ciągu tego tygodnia na ostrołęckiej scenie zagrają i zaśpiewają chrześcijańskie zespoły z różnych miejsc Polski. Usłyszymy zarówno rap jak i muzykę uwielbieniową. Podczas trwania koncertów dla słuchaczy darmowa kawa, herbata, lemoniada i inne niespodzianki. Koncerty będą się rozpoczynały o godz. 18.00.
poniedziałek - Kolah (Mirosław Kolczyk),
wtorek - koncert zespołu Bóg nad Bugiem,
środa - Hours for young,
czwartek - recital Janusza Bigdy,
piątek - Uratowani,
sobota - studencki zespół Łatwopalni.
Miejsce: scena przy "Kupcu".

Opowiem ci historię o miłości
Diler narkotykowy, 18 latek z depresją, a może wzorowy uczeń? Każdego dnia wysłuchamy historii prawdziwych ludzi, których życie zmieniła największa miłość - miłość Jezusa Chrystusa. Przyjdź, posłuchaj. Codziennie po koncercie, o godzinie 19.30 usłyszymy "Historię o miłości". O swoim życiu opowiadać będą ludzie, których świat zmienił się pod wpływem największej miłości. Podczas trwania akcji dostępne będzie coś dla ciała (kawa, herbata, lemoniada) oraz coś dla duszy (np. namiot modlitwy).
Miejsce: scena przy "Kupcu".

Chrześcijańska grupa wolontariuszy Generacji Plus, każdego lata stara się zarazić ostrołęczan radością i okazać miłość, której sami codziennie doświadczają. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 14 sierpnia br. o godz. 18.00 na scenie przy DH "Kupiec". Początek o godz. 18.00. Wydarzenie "Ostrołęka pełna Boga" będzie trwało od 14 do 19 sierpnia br.

Wyświetleń: 5953
 
09:32, 13.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne