« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Dodatkowy angielski? Tylko w "Konwersatorium". Zapisz dziecko na lekcję pokazową (wideo)

Rusza nabór do Szkoły Języków Obcych "Konwersatorium". Wieloletnie doświadczenie na ostrołęckim rynku, pokolenia wykształconych dzieci, młodzieży i dorosłych oraz doświadczona kadra to najlepsza wizytówka "Konwersatorium". Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej.

Dzieci
W szkole językowej "Konwersatorium" już trzylatki mówią po angielsku. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 3-6 lat. Kilkulatki w "Konwersatorium" uczą się poprzez zabawę. Wszystkie dzieci uwielbiają grać w różne zabawy, śpiewać i mówić po angielsku. Małe grupy - dużo mówienia, nowoczesne pomoce, najnowsze technologie, dobra zabawa i nauka. Szkoła oferuje kompleksowy program nauczania angielskiego od przedszkola do liceum, zakończony certyfikatem międzynarodowym na poziomie B2 lub C1.

Weź udział w bezpłatnej lekcji pokazowej. Termin: 7 września br. (środa), godz. 16.30. Zapisy pod numerem tel. 608-800-433 (ilość miejsc ograniczona). Obejrzyj film na dole artykułu i zobacz co robimy na zajęciach.

Pozytywny kontakt dziecka z językiem obcym w dzieciństwie zachęci go do dalszej nauki, zwiększy możliwości intelektualne i ułatwi start podczas szkolnych lekcji angielskiego. Podejście komunikacyjne sprawia, że dzieci od początku używają języka angielskiego w sposób naturalny. Forma zajęć w "Konwersatorium" jest bardzo atrakcyjna i mobilizuje wszystkie funkcje poznawcze dziecka, naukę rozumienia tekstu słyszanego i mówienia.

Początki nauki języka są niezwykle ważne, gdyż mogą zaważyć na dalszej karierze językowej naszych pociech. Doświadczona kadra w "Konwersatorium" dba o to, by kontakt z językiem obcym był dobrym początkiem nowej przygody.

Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia z dziećmi prowadzą dyplomowani i kompetentni lektorzy języka angielskiego z gruntownym przygotowaniem językowym i metodycznym. Są to osoby miłe, z odpowiednimi predyspozycjami, cechuje je duży entuzjazm i łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi. W swojej pracy poświęcają dużo uwagi motywowaniu dzieci, zachęcając je do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.

Bezpłatne lekcje próbne
Przekonaj się jak wyglądają zajęcia i sprawdź, czy będą się one podobały dziecku. "Konwersatorium" zaprasza na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję próbną, po której rodzice mogą samodzielnie zadecydować czy warto zapisać swoją pociechę na dodatkowe lekcje angielskiego.

Jednym z najważniejszych warunków efektywnego nauczania języka jest mała ilość dzieci w grupie. Jest to szczególnie istotne ze względu na sprawność mówienia, a także konieczność ciągłego kontaktu nauczyciela z dziećmi. W "Konwersatorium" nie ma grup większych niż 9-osobowe.

Co wyróżnia "Konwersatorium"?

1. Potwierdzona jakość edukacyjna placówki
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem, coroczne rekomendacje renomowanych instytucji zewnętrznych m.in. Instytutu Brytyjskiego w Warszawie, University of Cambridge English Assessement, liczne referencje firm i osób prywatnych.

Egzaminy Cambridge English FCE, CAE słuchacze mogą zdawać w siedzibie szkoły, bez potrzeby wyjazdu do dużych miast. "Konwersatorium" posiada akredytację jednej z największych instytucji edukacyjnych na świecie ETS Global. Dzięki temu uczniowie mogą uzyskać międzynarodowe certyfikaty TOEIC czy TOEIC Bridge.

2. Motywuje i wyznacza cele
W "Konwersatorium" dzieci uczą się od przedszkola do matury, na zajęcia chodzą rodzeństwa i całe rodziny. Słuchacze "Konwersatorium" osiągają najwyższe poziomy zaawansowania, uzyskują międzynarodowe certyfikaty i wysokie wyniki na maturze. To potwierdza skuteczność nauczania. Z ankiet przeprowadzanych wśród słuchaczy wynika, że około 80 proc. z nich wybiera "Konwersatorium" na podstawie rekomendacji znajomych lub rodziny obecnych lub byłych uczniów szkoły, co świadczy o wysokiej jakości nauczania.

Energiczni, z poczuciem humoru, stale doskonalący się lektorzy, którzy potrafią z grupy uczynić efektywnie pracujący zespół. Kieruje nimi doświadczony pedagog i metodyk Jolanta Pierzchała-Górska. W "Konwersatorium" ciągle coś się dzieje m.in. liczne konkursy językowo-muzyczne, językowo-plastyczne i wiele innych projektów wspierających i motywujących naszych uczniów.

Indywidualny model edukacji językowej z raportami postępów: w zależności od wieku, potrzeb, wyznaczonych celów i możliwości czasowych "Konwersatorium" opracuje program nauczania. Uwzględniony w nim zostanie także egzamin gimnazjalny, maturalny, studia. Uzyskasz pomoc profesjonalnego doradcy.

Odpowiednio dobrany poziom zaawansowania w swojej grupie wiekowej oraz wybór wielu terminów. W "Konwersatorium" dorośli uczą się szybciej i bezstresowo metodą konwersacyjną direct od 2009 roku. Metodę wspomaga służąca utrwalaniu materiału platforma e-learningowa.

3. Nowoczesna szkoła z tradycjami i wynikami
26-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, 20 tysięcy słuchaczy z certyfikatem. Słuchacze "Konwersatorium" zajmują czołowe miejsca w konkursach i olimpiadach językowych, uzyskują wysokie wyniki na egzaminach i maturze, sprawdzają się w środowisku międzynarodowym.

Efektywna i atrakcyjna nauka z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i multimediów m.in. utrwalająca materiał platforma e-learningowa, podręczniki cyfrowe, monitory interaktywne, Ebay, DVD. "Konwersatorium" posiada największe w regionie doświadczenie w nauczaniu dzieci przedszkolnych autorską metodą "Learn & Play" od 2004 roku. Szkoła zajmuje się nauką języka od przedszkola do matury.

4. Wspiera lokalne i ogólnopolskie akcje społeczne
"Konwersatorium" sponsoruje lokalne konkursy językowe, wydarzenia kulturalne, uczestniczy w ogólnopolskiej akcji społecznej promującej naukę języków organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Na rzecz Jakości Nauczania Języków Obcych PASE, współpracuje także z Urzędem Miasta Ostrołęki w oferując zniżki w ramach Karty Wielkiej Rodziny.

5. Dogodne lokalizacje zajęć
Zajęcia odbywają się w dwóch lokalizacjach w centrum Ostrołęki: ul. Hallera 35 oraz ul. Fieldorfa "Nila" 3/11 (dawna ul. Gorbatowa, naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 1 w Ostrołęce). Szkoła może prowadzić zajęcia również w przedszkolu lub szkole twojego dziecka przy zachowaniu wysokiego standardu edukacji. Więcej informacji pod numerem tel. 608-800-433.

Dowiedz się więcej w siedzibie "Konwersatorium", telefonicznie lub na Facebooku.

Zapraszamy,

Szkoła Języków Obcych "Konwersatorium"
Ostrołęka, ul. Hallera 35
tel. (29) 764-27-04, 608-800-433
www.facebook.com/Konwersatorium

Zapisy na lekcję pokazową dla dzieci od trzeciego roku życia pod numerem tel. 608-800-433.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2594
 
07:59, 30.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne