« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 24 września 2023 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zderzenie osobówek w Czarnowcu. Sprawcą 80-latek (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Czarnowcu (gm. Rzekuń). Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną było niezastosowanie się do znaku stop na skrzyżowaniu przez jednego z kierowców. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

O szczegóły zapytaliśmy rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- 80-letni ostrołęczanin, kierujący fiatem na skrzyżowaniu w Czarnowcu nie zastosował się do znaków drogowych stop i A-7, tym samym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu oplowi. Poszkodowany to 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Kierowcy byli trzeźwi - informuje asp. Tomasz Żerański, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Sprawca stłuczki został ukarany mandatem w wysokości 220 zł i sześcioma punktami. Natomiast 22-letni mieszkaniec naszego powiatu podczas kontroli nie posiadał przy sobie dokumentów, w związku z czym również otrzymał mandat.

- Lekceważenie jednych z podstawowych znaków drogowych stop i ustąp pierwszeństwa jest często przyczyną bardzo tragicznych wypadków drogowych. Apelujemy, aby nie jeździć na pamięć i zwracać szczególną uwagę na to, co dzieje się na drodze - mówi rzecznik prasowy.

Do zdarzenia doszło w czwartek 31 sierpnia przed godz. 13.00.

Zobacz zdjęcia:
Zderzenie osobówek w Czarnowcu (31.08.2017)

Wyświetleń: 3028
 
15:07, 31.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne