« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Tragiczny finał poszukiwań 52-letniego ostrołęczanina

Fot. KMP w OstrołęceTragicznie zakończyła się akcja poszukiwawcza zaginionego 52-letniego mężczyzny, który we wtorkowy wieczór postanowił wykąpać się w Narwi. Ciało ostrołęczanina wyłowiono dziś przed południem w pobliżu ostrołęckiego portu. Znajduje się tam oznakowanie "Czarny Punkt Wodny".

Do zdarzenia doszło we wtorek 15 sierpnia w pobliżu mostu im. A. Madalińskiego w Ostrołęce. Wieczorem 52-letni mężczyzna postanowił popływać w Narwi. Do wody wszedł w pobliżu czarnego punktu. Gdy po kilkunastu minutach nie powrócił, zawiadomiono służby ratunkowe i rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. W działaniach wzięli udział funkcjonariusze policji, straży pożarnej, straży miejskiej i straży rybackiej i Grupa Ratownicza "Nadzieja" z Łomży. Użyto też specjalistycznego sonaru do przeszukiwania dna rzeki.

Niestety, dziś przed południem w okolicy ostrołęckiego portu wyłowiono ciało poszukiwanego 52-latka.

- Potwierdzam, że ciało mężczyzny zostało odnalezione w pobliżu ostrołęckiego portu, czyli rejonu oznaczonego jako czarny punkt. Zwłoki wyłowiono przed godz 11.00 - mówi mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej komendy policji.

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzi prokurator i policja.

Wyświetleń: 14314
 
12:40, 17.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne