« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Setki osób w kinie pod gwiazdami (zdjęcia)

Wyśmienita pogoda i ciekawe produkcje przyciągnęły setki miłośników kina. Kolejny seans pod gwiazdami zorganizowali przedstawiciele supermarketu E.Leclerc w Ostrołęce. Mieszkańcy, którzy skorzystali z zaproszenia do wspólnego oglądania, mogli obejrzeć dwa filmy.

Pierwszym z nich była komedia pt. "Dlaczego on?". To opowieść o konflikcie ojca Stephanie - Neda z jej chłopakiem Lairdem. Ned jest poukładanym panem w średnim wieku, dla którego córka jest oczkiem w głowie. Laird to zaskakujący swoim stylem bycia, ekscentryczny młody milioner. Obaj poznają się podczas wizyty rodzinnej u Stephanie i Lairda. Przeciwne charaktery ojca i potencjalnego zięcia są źródłem wielu zabawnych sytuacji. W głównych rolach James Franco i znany z serialu "Breaking Bad" Bryan Cranston.

W drugim filmie na ekranie pojawił się Denzel Washington w dynamicznym dramacie sensacyjnym "Człowiek w ogniu". Grany przez niego John W. Creasy, mężczyzna po przejściach, którego dręczy depresja, otrzymuje propozycję pracy jako ochroniarz córki meksykańskiego milionera. Creasy początkowo unika nawiązania bliższych relacji z dziewczynką. W miarę upływu czasu zaczyna ich jednak łączyć przyjaźń, dzięki której mężczyzna spojrzy bardziej optymistycznie na swoje życie. Ten pozytywny rozwój wydarzeń zostanie przerwany przez grupę przestępców odpowiedzialnych za serię porwań w Meksyku.

Dla widzów jak zwykle przygotowano miejsca siedzące oraz możliwość oglądania filmów w samochodach.

Zobacz zdjęcia:
Kino pod gwiazdami z E.Leclerc (18.08.2017)

Wyświetleń: 7970
 
10:16, 19.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne