« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 kwietnia 2024 r., imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Pożegnanie ze służbą wieloletniego oficera dyżurnego ostrołęckiej policji (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęceW Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce miało miejsce uroczyste pożegnanie ze służbą w policji i przejście na zasłużoną emeryturę oficera dyżurnego - nadkom. Cezarego Ruszkowskiego. Była okazja do podziękowań i uznania dla 30-letniej oddanej, sumiennej i efektywnej służby.

- Nadkom. Cezary Ruszkowski był związany z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce od 1993 roku. Wcześniej służył w Warszawie, Makowie Mazowieckim i Krasnosielcu. Na przestrzeni 30 lat swojej służby zajmował stanowiska m.in. w Wydziale Prewencji, Ruchu Drogowego, Kryminalnym. Był również Pełnomocnikiem ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Przez 17 lat pełnił służbę na stanowisku Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Podziękowania, kwiaty i upominki złożyli na ręce nadkom. Cezarego Ruszkowskiego: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce - kom. Andrzej Dziadak, naczelnicy wydziałów, kierownicy, funkcjonariuszki i funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz członkowie rodziny. Nie zabrakło przedstawicieli Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz Zarządu Terenowego tego związku z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszemu koledze za wieloletnie wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań służbowych i życzymy zdrowia oraz pomyślności w realizacji przyszłych planów - dodał policjant.

Spotkanie w komendzie odbyło się w czwartek 4 sierpnia 2017 roku. Więcej zdjęć na stronie KMP w Ostrołęce.

Wyświetleń: 6530
 
14:24, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne