« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 14 lipca 2020 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Pożegnanie ze służbą wieloletniego oficera dyżurnego ostrołęckiej policji (zdjęcia)

Fot. KMP w OstrołęceW Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce miało miejsce uroczyste pożegnanie ze służbą w policji i przejście na zasłużoną emeryturę oficera dyżurnego - nadkom. Cezarego Ruszkowskiego. Była okazja do podziękowań i uznania dla 30-letniej oddanej, sumiennej i efektywnej służby.

- Nadkom. Cezary Ruszkowski był związany z Komendą Miejską Policji w Ostrołęce od 1993 roku. Wcześniej służył w Warszawie, Makowie Mazowieckim i Krasnosielcu. Na przestrzeni 30 lat swojej służby zajmował stanowiska m.in. w Wydziale Prewencji, Ruchu Drogowego, Kryminalnym. Był również Pełnomocnikiem ds. Ochrony Informacji Niejawnych. Przez 17 lat pełnił służbę na stanowisku Oficera Dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Podziękowania, kwiaty i upominki złożyli na ręce nadkom. Cezarego Ruszkowskiego: I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Ostrołęce - kom. Andrzej Dziadak, naczelnicy wydziałów, kierownicy, funkcjonariuszki i funkcjonariusze, pracownicy cywilni oraz członkowie rodziny. Nie zabrakło przedstawicieli Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu oraz Zarządu Terenowego tego związku z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

- Jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszemu koledze za wieloletnie wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań służbowych i życzymy zdrowia oraz pomyślności w realizacji przyszłych planów - dodał policjant.

Spotkanie w komendzie odbyło się w czwartek 4 sierpnia 2017 roku. Więcej zdjęć na stronie KMP w Ostrołęce.

Wyświetleń: 6530
 
14:24, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

M
14:39, 07.08.2017 r.
Oczywiście życzę Panu Komisarzowi udanej emerytury i dziekuję za służbę ale czy jest to taka ważna informacja żeby ją podawać w mediach? Wiele osób odchodzi na emerytury po 30 i więcej latach pracy. Są to osoby, które zasłużyły się również dla naszego miasta i ogólnie społeczeństwa a o tym się nie pisze?
kaktus
14:47, 07.08.2017 r.
M, takie informacje, redakcja otrzymuje z zewnątrz, przecież nie ma dostępu do policyjnych kadr - jeśli więc, dostałaby info, o innym, zasłużonym emerycie, to pewnie również artykuł o tym by się ukazał, warunkiem oczywiście jest zgoda samego zainteresowanego, bowiem w komentarzach tzw. "życzliwych", można się o sobie dowiedzieć, wielu "ciekawych" rzeczy, nie do końca mających cokolwiek wspólnego z rzeczywistością, a "życzliwych", nie brakuje, co widać pod innymi artykułami.
Ja
15:14, 07.08.2017 r.
Po 30 latach -tylko nadkomisarz ? Chyba był niedocenio0ny.
M
16:35, 07.08.2017 r.
To skąd ten nagły "lans" Policji? Rozumiem, zapewne PR i budowanie wizerunku w społeczeństwie. Nie mam nic przeciwko temu ale wolałbym prywatnie widzieć sukcesy Policji a nie pożegnanie długoletniego funkcjonariusza.
18:32, 07.08.2017 r.
Kogo to obchodzi ,po co takie artykuly nie ma nic waznego juz.
w temacie
18:55, 07.08.2017 r.
Gratulacje za opanowanie, perfekcję, profesjonalizm przez 30 lat w tej zaszaczytnej firmie - wyczyn godzien " najlepszych w szkole przetrwania" .
Gość
12:00, 08.08.2017 r.
Szczęściarz.... teraz mało policjantów odejdzie z takim starzem z tego ...........!
sierż.
13:15, 08.08.2017 r.
Czarku będziemy tęsknić. To była dla nas czysta przyjemność i ogromny spokój psychiczny gdy zasiadałeś za pulpitem... "to se ne vrati... "
M
22:57, 08.08.2017 r.
Nie znam tego człowieka a tym bardziej czym się zasłużył ,myślę że w urzędzie miasta krzesło wyściełane czeka na niego , no i jeszcze stalowy krzyż zasługi i o premi nie zapomnijcie
Kolega
10:40, 09.08.2017 r.
Do "M" : Ci co najmniej wiedzą, nie znają, albo ich to nie obchodzi, najwięcej mają do powiedzenia lub napisania. Cytując słowa znanej piosenki - "Dziwny jest ten świat... i dziwne jest to, że... człowiekiem gardzi człowiek". Życzę szczęścia w życiu osobistym i zawodowym tym, co piszą "najciekawsze" komentarze (pokroju Pana / Pani "M")!
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne