« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 czerwca 2024 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Przyczyna czołówki: "piwo musiało mnie zmulić"

Fot. www.warminsko-mazurska.policja.gov.plNa trasie K-53 w okolicy miejscowości Występ (gm. Rozogi) doszło do zderzenia drogowego. 46-letni mieszkaniec Myszyńca, kierując volkswagenem zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka mazdą. Mężczyzna wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu.

Szczegóły na temat okoliczności zdarzenia podała warmińsko-mazurska policja.

- Wczoraj około godziny 18.00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie DK-53 w okolicach miejscowości Występ. Skierowany na miejsce patrol ruchu drogowego ustali, że 46-letni kierowca volkswagena T-4 najprawdopodobniej zasnął za kierownicą. Auto na prostym odcinku drogi zjechało na przeciwny pas i zderzyło się czołowo z jadącą z naprzeciwka mazdą. W trakcie kontroli okazało się, że 46-latek wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu i jak sam stwierdził cyt. "piwo musiało mnie zmulić" - czytamy w komunikacie.

Kierowca przewoził w pojeździe trzech pasażerów. Żaden z uczestników kolizji nie doznał obrażeń. Policjanci drogówki zatrzymali 46-letniemu mieszkańcowi Myszyńca prawo jazdy.

Wyświetleń: 15096
 
13:19, 09.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne