« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nie żyje Grzegorz Miecugow (zdjęcia, wideo)

Grzegorz Miecugow podczas spotkania klubu Obywatelskiego w Ostrołęce (czerwiec 2016 r.)W wieku 61 lat zmarł w sobotę Grzegorzu Miecugow, znany dziennikarz, współtwórca "Faktów", szef redakcji "Szkła Kontaktowego" raz były dyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia. Miecugow w Ostrołęce gościł w ubiegłym roku. Na antenie TVN24 mówił także o naszym mieście.

Dziennikarz od kilku lat zmagał się z chorobą nowotworową.

Co jakiś czas w "Szkle Kontaktowym" mogliśmy usłyszeć o różnorodnych wydarzeniach w Ostrołęce i powiecie. Było m.in. o megafonie na święcie policji w Ostrołęce, przez który dziennikarz TVN24 pytał ówczesnego komendanta policji Janusza Pawelczyka o aferę blue taxi.

W 2014 roku "Szkło kontaktowe" wspomniało o wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Ostrołęce, który przyjechał by wesprzeć ubiegającego się o drugą kadencję prezydenta Janusza Kotowskiego.

Grzegorz Miecugow w czerwcu 2016 roku był gościem inauguracyjnego spotkania Klubu Obywatelskiego w Ostrołęce. Prowadzący program "Szkło kontaktowe" w TVN24 mówił m.in. o czasach PRL, transformacji ustrojowej w Polsce po 1989 roku, a także o obecnej sytuacji politycznej.

Zobacz zdjęcia:
- Grzegorz Miecugow w Klubie Obywatelskim (23.06.2016)
- "Szkło Kontaktowe" o wizycie Kaczyńskiego w Ostrołęce (wideo)


Jarosław Kaczyński w Ostrołęce przez ostroleka

Wyświetleń: 11373
 
18:00, 26.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne