« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 lutego 2024 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Kurier Mazowiecki" o wypadkach śmiertelnych w Ostrołęce i powiecie (wideo)

Fot. kadr "Kurier Mazowiecki"Na terenie Ostrołęki oraz powiatu doszło do kilku tragicznych zdarzeń. Na Narwi trwały poszukiwania mężczyzny, który kąpał się w rzece i rodzina straciła go z oczu. Zmarło także dwóch młodych mężczyzn w wyniku porażenia prądem. O sprawach informował "Kurier Mazowiecki".

Policja nieustannie apeluje o ostrożność i rozwagę, szczególnie nad wodą. Kapać można się tylko w miejscach do tego przeznaczonych i oznakowanych.

Ostrożność należy także zachować podczas wszelkich prac polowych, czy w kontakcie z urządzeniami elektrycznymi. Prawdopodobnie od porażenia prądem zmarło dwóch mężczyzn - w gminie Kadzidło i w Ostrołęce. Mimo akcji reanimacyjnej nie udało się ich uratować.

- W gminie Kadzidło prawdopodobnie doszło do porażenia prądem podczas obsługi urządzenia elektrycznego. Natomiast mieszkaniec Ostrołęki, wychodząc z basenu, prawdopodobnie dotknął przewodu od urządzenia elektrycznego - poinformował mł. asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Sprawami zajęła się ostrołęcka prokuratura, która ustali fakty i sprawdzi, czy do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Więcej na ten temat w "Kurierze Mazowieckim".

Wyświetleń: 3661
 
09:15, 19.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne