« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Nawrócony raper wystąpił w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Chrześcijańska grupa wolontariuszy Generacji Plus zaprosiła ostrołęczan w poniedziałkowy wieczór na występ nawróconego rapera. Na scenie przy "Kupcu" o Bogu śpiewał i mówił Mirosław Kulczyk, znany pod pseudonimem "Kolah". Wieczorne występy potrwają do końca tygodnia.

Artysta zaprezentował nowoczesną muzykę chrześcijańską i przesłanie. Był to pierwszy z serii wieczornych występów w ramach trwającego wydarzenia pod nazwą "Ostrołęka pełna Boga".

Kolah gościł już w naszym mieście dwukrotnie. W trakcie wizyt odwiedził ostrołęckie szkoły, Dom Dziecka oraz Zakład Poprawczy w Laskowcu, gdzie przedstawił program profilaktyki uzależnień pt. "Antymina".

Tegoroczne wydarzenie "Ostrołęka pełna Boga" potrwa do soboty 19 sierpnia. Na scenie przy "Kupcu" zaplanowano wieczorne koncerty oraz ciekawe happeningi. W godzinach 11.30-14.00 młodzi wolontariusze będą prowadzić spotkania dla dzieci w wieku 6-14 lat obok w parku miejskim obok fontanny od strony ul. Piłsudskiego. Spotkania dla dzieci rozpoczynają się codziennie o godz. 12.00.

- Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-14 lat na wyjątkowy tydzień pełen zabawy, śmiechu i odkrywania historii, która nadal trwa. Wraz z wolontariuszami Generacji plus przygotowaliśmy zajęcia, dzięki którym wakacyjnej nudzie mówimy stop - informują organizatorzy.

Do soboty na scenie przy "Kupcu" zagrają i zaśpiewają chrześcijańskie zespoły z różnych miejsc Polski.

Podczas wieczornych wydarzeń przewidziano darmową kawę, herbatę, lemoniadę i inne niespodzianki. Koło sceny stanie także namiot modlitwy. Początek koncertów codziennie (do soboty 19 sierpnia włącznie) o godz. 18.00.

Program koncertów
wtorek - koncert zespołu Bóg nad Bugiem,
środa - Hours for young,
czwartek - recital Janusza Bigdy,
piątek - Uratowani,
sobota - studencki zespół Łatwopalni.

Chrześcijańska grupa wolontariuszy Generacji Plus każdego lata stara się zarazić ostrołęczan radością i okazać miłość, której sami codziennie doświadczają. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne. Misja Generacja Plus jest oficjalną agendą Kościoła Zielonoświątkowego.

Zobacz zdjęcia:
Raper Kolah w Ostrołęce (14.08.2017)Wyświetleń: 5194
 
10:54, 15.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne