« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

W Ostrołęce piją, śmiecą i hałasują nocami

Mieszkańcy ostrołęckich osiedli coraz częściej skarżą się na grupy nocnych imprezowiczów, którzy nie dają spać, hałasują nocami i piją alkohol w miejscach publicznych. Na mapie naszego miasta jest kilka punktów, które amatorzy wyskokowych trunków szczególnie sobie upodobali.

Znaną ostoją dla miejscowych pijaków i osób lubiących nocne imprezy w plenerze jest teren wokół jednego ze sklepów przy ulicy Poznańskiej, Fieldorfa "Nila" (dawnej Gorbatowa) czy na tyłach Galerii Alius.

Wiele z tych punktów znajduje się na osiedlu Śródmieście, dlatego też temat ten często poruszany jest na osiedlowych zebraniach. Rada, na prośbę mieszkańców, kieruje wnioski do urzędu miasta, aby podjęto działania mające na celu poprawę sytuacji. Podczas jednego z osiedlowych zebrań mieszkańcy i radni wnioskowali m.in. o większy nadzór nad terenami wokół bloku Demokrata, na tyłach Galerii Alius, a także otoczenia delikatesów nocnych przy ulicy Fieldorfa "Nila".

- Na przystanku przy delikatesach na ul. Gorbatowa alkoholicy koczują na przystanku. Mieszkańcy zgłaszają problem pijącej młodzieży w okolicy bloku Demokrata i Galerii Alius. Jaki jest pomysł na zagospodarowanie tego terenu? - pytają mieszkańcy i proszą straż miejską o zwiększenie patroli w tych miejscach.

Ostrołęczanom trudno już funkcjonować, gdy niemal każdej nocy pijane i głośne towarzystwo imprezuje im pod oknami. Pozostawione po wieczornych libacjach śmieci, puszki, butelki, niedopałki papierosów oraz załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych na klatkach, w przejściach czy na przystankach, wywołuje u mieszkańców furię. Wielu z nich wnioskuje nawet o cofnięcie osiedlowym sklepom koncesji na sprzedaż napojów alkoholowych. Niestety, sami nie potrafią się z problemami uporać. Prośby o reakcję składają do ratusza.

Prezydent miasta zapewnia, że we wskazane miejsca wysłane zostaną patrole odpowiednich służb. Prosi też mieszkańców o każdorazowe zgłaszanie na policję lub straż miejską, gdy widzą pijącą młodzież lub gdy ktoś zakłóca porządek lub ciszę nocną. Gorzej jest w przypadku ograniczenia sprzedaży alkoholu w sklepach.

- W świetle obowiązujących przepisów, nie ma możliwości ograniczenia godzin pracy jednego określonego sklepu. Przypadki zakłócania porządku publicznego lub ciszy nocnej przez klientów sklepu, okoliczni mieszkańcy powinni zgłaszać do straży miejskiej lub na policję - informuje prezydent miasta.

Mieszkańcom pozostaje zatem brać sprawy we własne ręce. Częste zgłoszenia kierowane do funkcjonariuszy miejskich służb być może przyniosą efekt.

Wyświetleń: 24595
 
12:25, 21.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Mieszkaniec
12:38, 21.08.2017 r.
Od jakiegoś czasu daje się zauważyć brak zainteresowania ze strony policji takimi zjawiskami jak chuligaństwo i pijaństwo w miejscach publicznych. Nie wiem z czego to wynika ale jest to faktem. A pan panie Kotowski każe nam każdorazowo dzwonić na policję , podawać swoje nazwisko przy zgłoszeniu w wyniku czego my normalni ludzie jesteśmy potem narażeni na szykany i akty zemsty ze strony pijaczków i chuliganów. To chyba policja wie najlepiej gdzie odbywają się takie burdy i sama powinna odpowiednio postąpić z tymi " ludźmi ". Mam wrażenie, że ostatnio nastało dziwne przyzwolenie ze strony rządzących na takie pijackie ekscesy. Czyżby żelazny elektorat ?
Ewa
12:48, 21.08.2017 r.
Oglupionym narodem łatwiej rządzic mieszkańcu
Ewa
12:48, 21.08.2017 r.
Oglupionym narodem łatwiej rządzic mieszkańcu
Krzych
12:52, 21.08.2017 r.
Straż miejska? To oni jeszcze istnieją? Dawno nie widziałem. Oni cokolwiek robią w ogóle? Patrole policji to widzę, ale straż? Daliście mi zagwostkę :) a po co to, a dlaczego :)
Z innej strony
12:58, 21.08.2017 r.
A może by tak spojrzeć z innej strony i pomyśleć o tym, że nie ma nawet takiego miejsca gdzie młodzież mogła by się spotkać i nikomu nie przeszkadzać (nie licząc oczywiście barów itd. na które nie wszystkich stać). Gdyby miasto zorganizowało kawałek miejsca na tego typu spotkania gdzie można było by przyjść ze znajomymi.
Elo
13:00, 21.08.2017 r.
A co tu robic w tym smutnym jak piz**a miescie?
Do Elo
13:02, 21.08.2017 r.
Lizać się po ja.jach
Daro
13:03, 21.08.2017 r.
osiedle Jaracza, żona dzwoni o 3.00 w nocy, bo siedzą i klną pod klatką tak, że dzieci płaczą i nie śpią, trwa to od 2-3 godzin.....

"halo, chcę zgłosić zakłócanie ciszy nocnej...dyspozytor: chyba tylko pani to przeszkadza, bo nikt inny do tej pory nie dzwonił...." :crying: :crying: :crying:
Do: Z innej strony
13:07, 21.08.2017 r.
Więc uważasz, że miasto powinno zorganizować miejsce dla nocnych libacji?
Co te media z ludzi robią......Jedni chcą za naszą kasę przyjmować i utrzymywać islamskich nierobów, a inni chcą, żeby organizować im miejsca libacji i rozpusty.
W swoim mieszkaniu zrób takie miejsce. Będzie tanio
do Daro
13:08, 21.08.2017 r.
Niestety, ale tak to działa.
rozwiązanie
13:08, 21.08.2017 r.
Stałe zadania dla patrolu policji czy straży miejskiej i po kłopocie. Przeganiać kilka razy na dobę aż przeniosą się tam gdzie nie będą uciążliwi dla innych. Szkoda dzieci, naoglądają się i nasłuchają wulgaryzmów co niemiara.
mm
13:13, 21.08.2017 r.
Daro, też mieszkam na tej ulicy (też mam małe dzieci) i jak pijaczki hałasują pod klatką to mój mąż ich grzecznie (powiedzmy) wyprasza. I pewnie wtedy idą pod Twoją klatkę, bo tam mają spokój (he he). Po prostu ich pogoń, jak policja nie reaguje, bo szkoda nerwów. Nasi osiedlowi pijaczkowie nie są agresywni. Jak ich zwyzywasz od pijaków to sobie pójdą.
Gość
13:28, 21.08.2017 r.
Policja, Straż Miejska, a gdzie są rodzice? Tak to jest jak patola rodzi patole.
Do Mieszkaniec
13:34, 21.08.2017 r.
,,Od jakiegoś czasu daje się zauważyć brak zainteresowania ze strony policji takimi zjawiskami jak chuligaństwo i pijaństwo w miejscach publicznych. Nie wiem z czego to wynika ale jest to faktem.,,
Może przez odejście komendanta Kubickiego z ostrołęckiej komendy?
kamil
13:53, 21.08.2017 r.
w parku ,to dopiero się dzieje!
_Said_
13:54, 21.08.2017 r.
Od września problem chociaż w jakimś stopniu zaniknie...
J 23
13:56, 21.08.2017 r.
Nie dziwcie się służbom że są bezradne, owoce przynosi POwszechne filmowanie każdej głupoty i umieszczanie tego w sieci. Jak tylko policjanci lub strażnicy podejmują jakiekolwiek działania natychmiast pojawia się tłumek gimbusów lub innych meneli takich "obrońców POszkodowanych przez los i uciśnionych" i prowokują funkcjonariuszy, ubliżają im i wszystko filmują. Prowadzi to do tego że policjanci lub strażnicy takich meneli nawet nie bardzo mają jak porządnie opierdzielić!!! .... Zapewne zaraz pojawią się wpisy o praworządności, profesjonalizmie itp. dyrdymały.... jak żeście tacy mądrzy to idźcie do Policji i się wykazujcie za te 2 tysiące złotych, życzę powodzenia. Aha i jeszcze jedno, nie jestem i nie byłem policjantem .
Ja
14:04, 21.08.2017 r.
Bloki na padlewskiego. Tu dopiero to sie dzieje. Spac nie mozna . dzieci czasami boja sie wyjsc z kladki. Pijani śpia po klatkach,piewnicach tam gdzie spia to sie zalatwiaja. Jednym slowem brod smrod . policja tu powinna porzadek zrobic a nie przyjada i pojada a problem zostaje. I tak juz od ładnych kilku miesiecy.
Andrzej
14:04, 21.08.2017 r.
Co do zgłoszeń na policję można je składać anonimowo, jeśli dyżurny pyta się czy chcemy podać swoje dane odpowiadamy, że chcemy pozostać anonimowi i tyle. Proszę się nie bać składać zgłoszeń na policję od tego oni są, a im więcej zgłoszeń tym większa szansa na ich rozwiązanie. Jest jeszcze policyjna mapa zagrożeń na której polecam dodać takie incydenty i ponownie im więcej osób je doda tym szybsza będzie reakcja.
dr. Joint
14:07, 21.08.2017 r.
nikt nikomu nie każe iść na policjanta, górnika, informatyka, nauczyciela, pielęgniarkę czy Rolnika.

Każdego osobista sprawa :laughing: :laughing: :laughing:

Jeżeli jest przyzwolenie społeczne żeby się chu..jnia działa to tak właśnie jest.
tępiciel lemingów
14:23, 21.08.2017 r.
Mieszkaniec, to żelazny elektorat opozycji, więc władze miasta nie chcą ich zwalczać, by nie było podejrzeń o łamanie demokracji.

Żelazny elektorat władzy ma pracę.
aaa
14:33, 21.08.2017 r.
W noc z soboty na niedzielę na ulicy 11 Listopada przy blokach między pewną dyskoteką a starą pływalnią to dopiero się dzieje. Jest tam wszystko z darmowym porno oglądanym z okna własnego mieszkania włącznie. Kamery by się tam przydały.
ja
14:54, 21.08.2017 r.
co tam patologia,karaluchy,pluskwy i zasz.czane piwnice...ważne aby blachy były na WO :wink:
Vhh
14:56, 21.08.2017 r.
Wow jaka nowość
Rebeliant Remek
15:03, 21.08.2017 r.
Tępy durniu pispatologio. Jak lumpów tak bronisz to zaproś do siebie na wieś, Policjanci to obecnie takie same rozmodlone ciapy jak wielki łeb co karze zdwonić co pięć minut zamiast zdyscyplinować miejskie sluzby w tym komendanta policji i straży miejskiej. Ty tępy już pieprzysz takie bzdury, że sam się gubisz. Zajrzyj sobie w kodeks wykroczeń, ustawę o policji i się durniu przekonasz, że temat jest do ogarnięcia. Tylko trzeba pisuarze ruszyć dudę , a nie kleić głupa.
Macierewicz
15:24, 21.08.2017 r.
Oj się Duda za takich weźmie oj się weźmie :)
antoni
16:21, 21.08.2017 r.
Jerzyk dzisiaj nie pije:-)
Ann
16:34, 21.08.2017 r.
A co z Delikatesami u Leszka, na Starosty Kosa? Tuż pod wejściem na boisko szkolne?! Od rana do" rana" jak na dworcu, piją, drą się czy to w dzień, czy w nocy, sikają, rozrzucają butelki! Właściciele żulom denaturat w kubeczki polewają! Miasto musi mieć niezłe zyski od nich, bo nic z tym nie robi.
Michaś
16:40, 21.08.2017 r.
Zajmijcie sie tym cuba liebre, w weekend człowiek chce odpocząć od pracy a to dudni prawie całą noc i weź spij jeszcze jacyś pijani ludzie przechodzą i drą mordy, bez wychowania żadnego, ciekawe czy im by sie podobało jak bym tak do nich pod dom podszedł i darł sie gdy oni próbowali by zasnąć . I to nie jest tak, że przejdą 3 osoby tylko tak jest przez cały czas, jedni przejdą drą sie zaraz drudzy i tak w kółko do 5 rano ;) za mało wypili w klubie bo za drogo trzeba sie doprawić bo nie daleko jest sklep i spowrotem na klatke i tak do rana piątek sobota gdzie człowiek po pracy chce odpocząć. ZAMKNĄĆ TEN GÓWNIANY KLUB I TYLE. Kto widział klub między blokami w środku miasta, tu nie jest jeden blok tylko parę bloków i jestem mieszkańcem akurat jednego z nich, nie wierzę, że to tylko mi przeszkadza ...
ketuks
16:40, 21.08.2017 r.
na osiedlach w nocy albo nad ranem między blokami zbierają się grupki imprezowiczów zakłócające ciszę nocną, działania policji są enigmatyczne i niewystarczające. problem nie wziął z wczoraj, to lata zaniedbań i bezczynności.
skutek
17:00, 21.08.2017 r.
Może policja zamiast urządzać łapanki na pieszych i rowerzystów urządziłaby choć raz łapankę na zakłócających spokój meneli. A ten spec od bezpieczeństwa, były komendant milicji co kserował jakieś plany ze Słupska to coś robi w ogóle czy tylko dorabia do niskiej milicyjnej emerytury?
123
17:01, 21.08.2017 r.
To samo jest na hallera kebab 24 h w nocy spać nie można wychodzą z kebaba i ryje drą pół nocy, na dodatek na przystanku siedzi bezdomny z rana z całym towarzystwem piją a pół dnia bezdomny śpi na przystanku smród ze przejść się nie da nie mówiąc już o tym ze jak ustanie przed sklepem mila to przy kasach juz czuć ze wstać w kolejce nie można. Dlaczego z tym nikt nic nie zrobi
Przemysław
18:18, 21.08.2017 r.
Ann - zamiast ukrywać się pod cyferkami adresu IP zapraszam do konwersacji na żywo lub przez formularz kontaktowy na Facebooku na profilu sklepu. Dla Twojej wiadomości od ponad roku denaturat został wycofany z asortymentu sklepu aby nie pojawiali się w okolicy ludzie z takim problemem. Modernizacji uległ monitoring we współpracy ze służbami jest kilkanaście kamer z powiększeniem optycznym które pozwalają odczytać nawet treść pisanego smsa i śledzenie obiektów zarówno pod sklepem jak i pod klatkami. Specjalnie dla mieszkańców skrócono godziny pracy sklepu aby młodzież hałasująca i wracająca z imprez nie stała przed sklepem pomiędzy 3 a 5 rano gdyż wtedy były zakłócenia. Niestety teren szkoły to już inna działka i nie mamy wpływu kto tam siedzi a asortyment może pozyskać równie dobrze z innych sklepów czy stacji. Słuchamy mieszkańców i staramy się aby sklep był udogodnieniem poprzez chociażby przywożenie świeżego pieczywa w święta. Pod katem bezpieczeństwa udostępniamy obrazy z kamer. Warto przyjść i porozmawiać - chcemy by zarówno młodzież, dzieci jak i starsi mieli dostęp do potrzebnych towarów i chcemy żyć w symbiozie z sąsiadami. Pisanie kłamstwa ze ktoś z właścicieli polewa zulom jak to nazwałaś trunki wola o pomstę do nieba i jest wyssane z palca... radzę przyjść i porozmawiać o swoich potrzebach i bolączkach ale nie na łamach tego miejsca.... miasto czerpie oczywiście zyski z regularnie płaconych podatków i koncesji... jest to pierwsza i ostatnia odpowiedz na Twój komentarz w tym miejscu, zapraszam na żywo
tępiciel lemingów
18:23, 21.08.2017 r.
Remek, co się tak uruchomiłeś? Ja lumpów nie bronię, ja bronię demokracji, to jest żelazny elektorat opozycji, więc usuwanie ich to byłoby łamanie demokracji. Mieszkaniec się pomylił, więc go sprostowałem, bo przecież żelazny elektorat władzy ma pracę na mieście.

cyt.:
"Mam wrażenie, że ostatnio nastało dziwne przyzwolenie ze strony rządzących na takie pijackie ekscesy. Czyżby żelazny elektorat ?"

Wymieniłem powody, dlaczego ich się nie rusza. A Ty się wpieniasz jak patologia.
Gzyl
18:30, 21.08.2017 r.
Wracałem w sobotę rano z pracy. Plac przy scenie wyglądał koszmarnie, porozrzucane i fruwające papiery, butelki po napojach a jeszcze do tego worki z pojemnikami na żarło, w których je serwuje znajdujący się tam lokalik.Na szczycie tego gawron wyciągający z worków smakowite resztki. Idąc już wcześniej widziałem walające się takie same śmieci na innych ulicach. Podejrzewałem, że była jakaś impreza i to po niej zostało. Okazało się, że niczego nie było. Dzisiaj natomiast wybrałem się w podróż autobusem. nie dość, że dworzec przedstawia obraz nędzy i rozpaczy to jeszcze zobaczyłem plac dworcowy zasłany też śmieciami. Uwijała się przy nich pani, której nie chciałbym spytać w tej chili o cokolwiek. Pomyślałem tylko gdzie są gospodarze tych miejsc. Co robi miasto aby w weekendy też ktoś sprzątał.
Rebeliant Remek
18:44, 21.08.2017 r.
Nie pogrążaj się tępy. Nie szukaj mózgu w dudzie i pyska nie wycieraj demokracją. To już ostatnio standard, że policja za rządów PiS pokochała, kiboli, pijaków i chuliganów. Jak podają media często wbrew woli samych policjantów.
XXX
18:44, 21.08.2017 r.
Jeśli chodzi o sprzątanie miasta to w ramach odpracowania, tego co dostają od Państwa za NICNIEROBIENIE mogliby sprzątać bezrobotni. Całymi dniami siedzą w domu,więc kilka godzin prac społecznych w tygodniu nie zaszkodzi, a zimą odśnieżanie chodników. Przecież oni dostają kasę z naszych podatków, dlaczego jedni mają ciężko pracować a innym się NALEŻY JAK PSU GNAT.
tępiciel lemingów
19:16, 21.08.2017 r.
Remek, ja Ci napisałem powody, dlaczego policja nie rusza kiboli, pijaków i chuliganów, a Ty się wpieniasz. Przecież to żelazny elektorat opozycji, i dlatego władza nie chce łamać demokracji.
Gzyl
19:48, 21.08.2017 r.
No właśnie opozycji jak była nią PIS. Teraz nie wolno ruszać sojuszników. Tępicielu , jesteś oryginalniejszy od Błaszczaka.
antywos
20:22, 21.08.2017 r.
>Dla Twojej wiadomości od ponad roku denaturat został wycofany z asortymentu

KURTYNA
Ja
20:45, 21.08.2017 r.
A na starosty kosa jeden sklep ubrzydza ludziom życie a prezydent taki katolik
tępiciel lemingów
21:38, 21.08.2017 r.
Gzyl, ja piszę o obecnej opozycji do władz miasta. Nie można ruszać przeciwników władzy, bo to jest łamanie demokracji.
Gzyl
22:07, 21.08.2017 r.
To nie są przeciwnicy obecnie panującej władzy. To są zwolennicy. Ich większość jest z zapomogami z 500+ itp. A ty w ogóle nie "panimajesz" tak jak twój guru Błaszczak. Masz nagrane stanowisko na gwoździu Ziobry i odtwarzasz jak mantrę. Czyli po prostu jesteś ordynarnym trollem.
tępiciel lemingów
22:16, 21.08.2017 r.
Gzyl, zwolennicy obecnie panującej władzy mają pracę na mieście, więc ci nocni imprezowicze to są z opozycji. I dlatego władza nie chce ich usuwać, by nie łamać demokracji.
baba
23:01, 21.08.2017 r.
Ja powiem tyle mieszkam na 2 pietrze w bloku co tydzień czyli piątek sobota wracające osoby z dyskotek przesiadują na klatkach od 2 do 5 rano pija piwa przeklinają . Policja podjedzie spisze przegoni i za chwile to samo. Ponowny tel o interwencje nic nie daje bo słyszy się odpowiedz ze już była. Pod delikatesami na Poznańskiej to już cyry pija i robią co chcą a niby kamery- a gdzie właściciel ?? Starsi ludzie się boja zgłaszać ale gdzie Policja jeździ całe noce patrolować skoro tu tyle zgłoszeń-to moje pytanie.
Ewa
23:15, 21.08.2017 r.
Jakoś mało tych "punktów patologii" wymieniono! W laskach przy Kościele Św. Franciszka i obok osiedla Kwiatowego schodzą się różni żule, chlają, zostawiają po sobie brud i czasami wrzeszczą, bluźnią pod Kościołem! Miały być kamery! Za dużo jest chamstwa, brudasów i prostaków! Kulturalne osoby spożywają alkohol kulturalnie i zachowują się kulturalnie - rozmawiają, a nie wrzeszczą, a śmieci zanoszą do śmietnika!
oka
23:23, 21.08.2017 r.
na hallera od czasu powstania kebaba 24/7 też jest głośno. nawet w tej chwili.
Rebeliant Remek
00:20, 22.08.2017 r.
Jak może tępy dureń nie wstawić się za kolegami jak razem błogosławią pisowskie zapomogi i piją zdrowie pisowskich dobrodziei😀
ola
00:36, 22.08.2017 r.
TEMPY NARÓD OSTROŁĘCKI MYŚLĄ ŻE NAPISZĄ NA M.O I JUŻ SIĘ PROBLEM ROZWIĄŻE,SKLEPY WINNE WSZYSTKIEMY A KLIENCI MOGĄ PIĆ DO WOLI I TAK WINIEN SKLEP !!!!!! TEMPOTA TYLKO W OSTROŁĘCE, W CAŁYM KRAJU SĄ SKLEPY Z ALKOHOLEM A JAK KLIENT ŚWINIA I ŻLE SIĘ ZACHOWUJE TO TEŻ WINA SKLEPU?????????
do Tępiciela
05:08, 22.08.2017 r.
I ram, pam, pam. I ram, pam, pam.
Xyz
05:52, 22.08.2017 r.
Co do uczciwości w delikstesach u Leszka, to co drugi rachuneczek bez kasy fiskalnej, nieletni kupują z przymrużeniem oka sprzedawców i właścicieli. Jak tak słuchają mieszkańców i chcą być w symbiozie, niech postawią ToyToye na swoim podwórku i tam zapraszają na libację, a nie obciążają mieszkańców osiedla. Ciekawe czy koszty interwencji Policji bilansują wpływy do budżetu miasta. Co do monitoringu to szczyt hipokryzji. Zrobili go jak jeden z ich "klientów" podpalił im drzwi do sklepu i pieprzą głupoty że to dla bezpieczeństwa innych. Wystarczy zabrać im koncesję na alkohol i niech wtedy patrzą na potrzeby obywateli. Nigdy nie było takiego bajzlu na osiedlu, ten sklep to gangrena. Szkoda gadać dopóki smakują gdzie trzeba to mafijny biznes będzie kwitł
kl
06:01, 22.08.2017 r.
,,do durnia tępiciela,,- parafianinie, gdyby łajzy, nieroby i pijacy byli elektoratem opozycji to policja w stosunku do nich stosowałaby środki przymusu bezpośredniego,podsłuchów, prowokacji.Działania policji i straży miejskiej w tym przypadku byłyby szybkie i zdecydowane.A tak nie jest, wiesz dlaczego parafianinie? Bo to twoi i bracia twój elektorat wspomagany i karmiony 500+ tak się bawi.Oni w przyszłym roku i fanatycy kościelni po mszach wrzucą kartki i być może przedłużą na lata następne tę farsę, która ma miejsce w naszym kraju.Jesteś jej wyrażnym obrazem i możesz głośić te swoje społeczne głupoty to i tak każdy myślący człowiek ma to w ...ie.Przez takich jak ty obrońców pisowskich katechetów nie można mądrze i twórczo podyskutować na tym forum.I to jest główny cel takich ty oraz ,,anki,, ,, nacjonala,, i innych. Rozumu nie zakrzyczycie!!
tępiciel lemingów
06:11, 22.08.2017 r.
kl, bzdury piszesz, towarzyszu. Obecna władza otacza opieką opozycję, by nie być posądzoną o łamanie demokracji. A elektorat władzy ma pracę na mieście.
Mmmmm
07:02, 22.08.2017 r.
Widzę że ktoś nie lubi DELIKATESOW U LESZKA czyżby zazdrość Hmmm
edek
08:01, 22.08.2017 r.
Rejon ul Sucharskiego przy Liceum i parku w dzień patroli pełno , tylko legitymują licealistki, ale w nocy jak piją i mordy wydzierają żaden patrol nie podjedzie.
A
08:35, 22.08.2017 r.
Ann oraz Xyz to ta sama osoba (te same IP) :wink:
Kurtyna
mmm
08:45, 22.08.2017 r.
Żadna zazdrość.
Potwierdzam osiedle Starosty Kosa w weekendy to jedna wielka melin.
Pijaki leża po krzakach i klatkach, Cała okolica obszczana i obsrana.
Ciągłe zgłoszenia na Policję, straż, ktoś był też u prezydenta.
Dalej nic.
Trzeba się zebrać w kilka spółdzielni i zrobić petycję o zabranie koncesji na alkohol.
Maximus
08:57, 22.08.2017 r.
Przyczyna braku reakcji jest prosta. Pijaczkowie są brudni, śmierdzą uryną, są zawszawieni i nie mają żadnych pieniędzy na ewentualne opłacenie pobytu w izbie wytrzeźwień. To po co policji użerać się z takimi skoro to i tak nic to nie daje a tylko można się ubrudzć albo nabawić jakiejś infekcji. Lepiej kontrolować kierowców ( mandaty zysk przynoszą ) lub jakieś młode licealistki.
A
09:01, 22.08.2017 r.
a moze mmm zwolnimy Cie z pracy? bo jak wstajesz rano sie myć pędząc do story na zmiane i odkrecasz wodę to mi przeszkadza jak sobie kimam za ścianą w mieszkanku obok - zwolnijmy Cie i bede szczesliwy :laughing:
Omam
09:33, 22.08.2017 r.
Nie dyskutujcie z Tępicielem bo nie ma on argumentów tylko wklejkę i ciągle ją powiela. Jest to przekaz - slogan z ratusza i nie może od niego odstąpić. To jest tylko tępota jak sama nazwa wskazuje.
tępiciel lemingów
10:28, 22.08.2017 r.
Argumentem za tym, że to elektorat opozycji jest to, że nie chodzą do kościoła, są przeciwni budowie elektrowni, bo prąd im niepotrzebny, a tylko procenty i czyste powietrze. Są niezadowoleni z władzy, bo władza nie dała im zatrudnienia. Władza ich nie zwalcza, bo oskarżyliby ją o łamanie demokracji. A jakie Ty masz argumenty, że jest odwrotnie?
Rebeliant Remek
11:00, 22.08.2017 r.
To, że jesteś upośledzony intelektualnie tępy durniu i samodzielnie nie potrafisz ułożyć jednego zdania w języku polskim.
stojaca kita
11:27, 22.08.2017 r.
Straz Miejska oczywiscie, ze istnieje, ale oni ochraniaja ostroleckie kiebaby, do czego sa powolana instytucja. Wymogi przyjecia do sluzby - tolerancja na miecho z baraniny i kuraka. :tongue:
Licznik
11:30, 22.08.2017 r.
Co niektórym a zwłaszcza tępicielowi lemingów to chyba płacą od posta, bo on je pisze w zasdzie juz tylko aby pisać i aby licznik stukał. Treści w tym żadnej.
fg
11:41, 22.08.2017 r.
A co według was policja ma zrobić osobie zaszczanej, śmierdzącej, ale siedzącej nawet po pijaku na przystanku nie zaczepiającej nikogo itp?
Zygmunt
11:43, 22.08.2017 r.
500+ zbiera swoje żniwo.
nacjonal.
11:44, 22.08.2017 r.
Zakłócający nocną ciszę to najniższa kasta zbolszewizowanego lumperproletaryatu. To potomkowie tych którzy zamierzali dołączyć do swoich towarzyszy na zachodzie przez chrześcijańskiego''trupa''Polski w 1920r.
Piłsudski darował co niektórym bolszewickim maruderom życie a teraz Polacy mają z tym pokoleniowym POmiotem problemy

Nam Polakom zbędne jest zbolszewizowane POstępactwo,jak i ich samodzielnie
płodzone zdania w jęz,pl.
Ada
11:50, 22.08.2017 r.
A co wy myślicie ze za 2200zl kto sie bedzie narażał i szarpał z tymi chuliganami a pozniej tlumaczył sie w prokuraturze czy Sądzie ze pijakiem pała przysłał bo sie szarpał nastała dobra zmiana ktora zniszczy naszą kochaną Polskę !
Znajomy
11:54, 22.08.2017 r.
…Stasiek ma żonę i piątkę dzieci. Oboje są bezrobotni. Ciężka sytuacja prawda? Stasiek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę z kumplami na ławce, bo co miał robić? Stasiek jest leniwy, do ciężkiej pracy nie pójdzie, a dobrze płatnej nie dostanie, bo nie chciało mu się uczyć. Ale Stasiek nie jest głupi. Wziął ślub z koleżanką i narobił dzieci. Na początek dostali mieszkanie socjalne od gminy, bez czynszu oczywiście, dostają również co miesiąc 1100zł zasiłku dla bezrobotnych, do tego 2000zł za "500+" i 500zł zasiłku socjalnego, bez dodatków. Z pomocy społecznej i Caritasu dostają ubrania, jedzenie, węgiel, sprzęt RTV i AGD, pomoce szkolne dla dzieci i kolonie oraz zajęcia pozaszkolne. Stasiek nie robi nic, bo nie musi. Czasami jak znudzi mu się przepijanie z kolegami nie swoich pieniędzy to pojedzie na kilka miesięcy do Holandii na sadzonki, gdzie porobi trochę za 1000 euro miesięcznie "na czarno". Jego żona jak się bardzo nudzi to zajmuje się robieniem fryzur i paznokci koleżankom, oczywiście też na czarno, oraz sprzedawaniem znajomym nadwyżek wszystkiego co dostają z Caritasu. Dzięki "dobrej zmianie" Stasiek nie płaci też podatków bo wzrosła kwota wolna właśnie tylko dla tych na zasiłkach, od przyszłego roku będzie miał darmową opiekę medyczną, mimo że nie jest ubezpieczony, a w przyszłości emeryturę "obywatelską", mimo że nie płaci składek. Stasiek czasami lubi się pośmiać z tych którzy sponsorują mu życie, chociaż po piwku zawsze wyzywa ich od złodziei i lemingów. Stasiek wie na kogo będzie znowu głosował... NA TYCH Z 500+
Do Nacjonala
12:13, 22.08.2017 r.
Bóg stworzył osły, żeby mogły służyć człowiekowi do porównania.

Heinrich Heine
Dolek
12:17, 22.08.2017 r.
Z życia wzięte. W jednej z Ostrołęckich szkół podstawowych podczas rozmowy z rodzicami odezwały się matki uczniów, którzy z powodu biedy mają darmowe ( sponsorowane z budżetu ) posiłki na szkolnej stołówce. Miały pretensje, że jadłospis jest zbyt ubogi i zbyt często jest ta sama zupa. Ręce mi opadły. Pozostawiam bez komentarza.
Gość
13:13, 22.08.2017 r.
Ada dobrze gada.
pytajacy
13:34, 22.08.2017 r.
Najgorzej jest przy aliusie gdzie cale dnie siedza przy piwie w tej bialej spelunce ,pozniej nocuja na przystankach.
kaktus
13:46, 22.08.2017 r.
Widzę, że tutaj również dyskusja z Tępym ciulem, przypomina przekomarzanie się z naPiSem na ścianie.

Tępy ciulu, jak widzę, bardzo dobrze znasz to środowisko, skoro z takim przekonaniem opowiadasz o ich politycznych preferencjach, to pewnie efekt wielogodzinnych przemyśleń, a w ich wyniku dyskusji w Twoim, czyli ich gronie - co jeszcze ustaliliście, że "żadne płacze i krzyki, nie przekonają Cię, że białe jest białe, a czarne - czarne"?

Natomiast w jednym masz 100% racji, duża część elektoratu PiS, ma prace w Ostrołęce i to nie jest objaw totumfactwa i kolesiostwa - chcesz mieć pracę w Ostrołęce, zapisz się do PiSu, od razu znajdziesz ciepłą posadkę - kłopot w tym, że Ci, o których PiSzemy, wcale takiej pracy nie szukają, bo im jest dobrze, tak jak jest, a niektórym z nich, "dobra zmiana", dorzuca po te 5 stówek co miesiąc, na zaspokojenie tych "najważniejszych" potrzeb - tacy, zawsze i wszędzie będą Was chwalić i na Was głosować.
tępiciel lemingów
14:22, 22.08.2017 r.
Język menela ma opozycja, do kościoła nie chodzi, nie pracuje, prąd i elektrownia im niepotrzebna. Pasuje do tych na zdjęciu jak ulał.
kaktus
14:29, 22.08.2017 r.
Tępy ciulu, a możesz wskazać przykłady takiego "menelskiego", języka u opozycji, bo ja, bardzo chętnie wskaże go u zwolenników i członków PiSu, nie wyłączając jego prezesa, któremu menele w swoim języku nawet nie dorównują, bo gdyby któryś z nich, tak odezwał się do pozostałych, to niechybnie, musiałby, przez pewien czas posilać się przez słomkę.
johny
14:36, 22.08.2017 r.
nie bedzie niczego !!!
tępiciel lemingów
17:04, 22.08.2017 r.
Poczytaj to forum, a zobaczysz menelski język opozycji. Przeczytaj swój wpis, i jak widzę, dobrze znasz to środowisko, skoro posługujesz się ich językiem, jest tu takich jak Ty więcej, kulturą menelską jesteś przesiąknięty
Gość
17:16, 22.08.2017 r.
A jak nazwać język mówiący o ludziach jako kanalie, zdradzieckie mordy oraz mordercy?
kaktus
18:07, 22.08.2017 r.
Tępy ciulu, jak rozumiem, tych wPiSów zwolenników PiSu, nie dostrzegasz?

Tępy ciulu, czytaj to, to jest apel NSZZ Policjantów w Wielkopolsce

Cyt.:
"Zarząd Wojewódzki z niepokojem obserwuje bardzo agresywne postawy części przedstawicieli ruchów narodowych, nacjonalistycznych i pseudokibiców, które nie spotykają się zawsze z jednoznaczną krytyką ze strony władz państwowych, wręcz przeciwnie są nawet z nieznanych nam powodów często usprawiedliwiane jako element walki politycznej" – czytamy w wydanym oświadczeniu."

Komentarz, chyba całkowicie zbyteczny.
tępiciel lemingów
18:35, 22.08.2017 r.
Czy ci menele są przedstawicielami ruchów narodowych, nacjonalistycznych i pseudokibicami? Coś Ci się pozajączkowało.

Do kościoła nie chodzą, nie pracują, prąd a więc i elektrownia im niepotrzebna, są przeciwni 500+, bo takich dzieci nie mają. Wypisz, wymaluj: opozycja.
nacjonal.
18:38, 22.08.2017 r.
@17:16,-wiedz,że komuniści to nie ludzie,więc powyższe określenia jak najbardziej uzasadnione.
Mordowanie Polaków tylko za to,że byli wierni tradycji swoich ojców,leżało w gestii
żydokomuny i tak to trwa niezmiennie do dziś.Wojna dawno się skończyła a co jakiś czas z''niewyjaśnionych przyczyn''dotyka nieszczęsny los tylko prawych ludzi,którzy ostatnio też giną w stylu''seryjnego samobójcy''a począwszy tylko od 89r.lista zamordowanych,którzy POstępackiej żydokomunie mówią NIE,jest bardzo długa.
Arkadio Morales
18:41, 22.08.2017 r.
Ojej miastowi jacy pokrzywdzeni. No szkoda mi Was :laughing: :laughing: Mieszkam 15km od Ostrołęki, dla Was jestem wieśniakiem ale dobrze mi z tym. Mam swój domek na działce 18 arów i mam spokój. Do najbliższego sklepu mam 150metrów ale u nas takie rzeczy się nie dzieją. No po prostu żyć nie umierać a Wy miastowi siedźcie sobie w tych swoich 40m2 wiecznie narzekając, przy okazji obrażając tzw WOS-ów. Dobrze wam tak :laughing: :laughing: :laughing:
do Nacjonala
18:47, 22.08.2017 r.
Głupota pcha do przodu, by być widoczną. Mądrość zostaje w tyle, by widzieć.

Carmen Sylva
kaktus
18:51, 22.08.2017 r.
Tępy ciulu, pytam Cię więc ponownie, skąd Twoje przekonanie, że Ci ludzie, są zwolennikami opozycji - rozmawiałeś z nimi i Ci to powiedzieli?

Rozmawiałeś z nimi, na temat elektrowni, bo nawet jeśli nie korzystają z prądu, to zanieczyszczenia będą wdychać.
tępiciel lemingów
19:21, 22.08.2017 r.
Jakie są argumenty za tym, że to są zwolennicy władzy? Ktoś napisał bzdurę, ja ją sprostowałem.

Oni nie chcą wdychać zanieczyszczonego elektrownią powietrza, prąd im niepotrzebny, a tylko procenty, więc są przeciwko elektrowni. Do kościoła nie chodzą. Dzieci w wieku 500+ nie mają. Nie pracują. Klną jak tutaj opozycja. Opozycja jak nic.
kaktus
19:36, 22.08.2017 r.
Tępy ciulu, ale na podstawie czego ją sprostowałeś, rozmawiałeś z nimi i Ci powiedzieli?

No skoro będą truci, to chyba normalna rzeczą jest, że są przeciw - pomimo ich skłonności, mają więcej rozsądku niż Tobie podobni, odurzeni, nie wiadomo czym.
tępiciel lemingów
19:42, 22.08.2017 r.
No i potwierdziłeś, że to opozycja. Odurzona wiadomo czym. Oni mają rozsądek?

Sprostowałem bzdurę o tym, że to elektorat władzy na podstawie obserwacji. Jeszcze raz piszę, może dotrze:

Oni nie chcą wdychać zanieczyszczonego elektrownią powietrza, prąd im niepotrzebny, a tylko procenty, więc są przeciwko elektrowni. Do kościoła nie chodzą. Dzieci w wieku 500+ nie mają. Nie pracują. Klną jak tutaj opozycja. Opozycja jak nic.

Elektorat władzy chce zupełnie czego innego.
kaktus
20:02, 22.08.2017 r.
Nie, nigdzie tego nie potwierdziłem, bo ja nie wiem, jakie oni mają preferencje polityczne, bo, po prostu tego nie wiem, nie wiem nawet czy mają jakiekolwiek, ale skoro Ty wiesz, to pytam skąd?

Na czym polegały te obserwacje, czy opozycja ma tę swoją opozycyjność wypisana na czole?

Skąd wiesz, że nie chodzą do kościoła i jakie to ma znaczenie, czy chcesz przez to powiedzieć, ze tylko PiS chodzi do kościoła?

Idźmy dalej, skąd wiesz, że nie mają dzieci 500+, skąd wiesz, że nie korzystają z prądu, skąd, to wszystko wiesz?

Co do "rzucania mięsem", czy to nie członek PiS, rady, obrzucał swoja żonę, takimi inwektywami, które mnie nawet nie przyszło mi do głowy, a więc nie wyPiSuj bzdura na temat "kultury" w internecie, bo nigdy nie wiesz, kto jest autorem wpisów.

Czekam na informacje.
tępiciel lemingów
20:10, 22.08.2017 r.
No jak to, przecież opozycja twierdzi, że żelazny elektorat władzy na mieście chodzi do kościoła.

Czy ktoś widział tych meneli w kościele? Nie, więc to jest żelazny elektorat opozycji.

Nie korzystają z prądu, korzystają z procentów, więc elektrownia im nie jest potrzebna

Menele mają swój język, taki jaki tu widać u opozycji nie tylko na Twoim przykładzie (w ostatnim wpisie przestałeś, co jest, odcinasz się od menelstwa?)

Czego więcej trzeba, by prostować bzdury, że ci menele to elektorat władzy?
kaktus
20:27, 22.08.2017 r.
Cyt.:
"No jak to, przecież opozycja twierdzi, że żelazny elektorat władzy na mieście chodzi do kościoła."

Ok, nawet jeśli tak twierdzi, to gdzie twierdzi, że ich elektorat nie chodzi?

Cyt.:
"Czy ktoś widział tych meneli w kościele?"

A, co menel, ma na czole wypisane, że jest menelem?

Cyt.:
"Nie korzystają z prądu, korzystają z procentów, więc elektrownia im nie jest potrzebna"

Ręka do góry, kto korzystając z procentów, korzysta również z prądu - moja pierwsza jest w górze.

Cyt.:
"Menele mają swój język, taki jaki tu widać u opozycji nie tylko na Twoim przykładzie"
I, jak rozumiem, to nie jest polszczyzna - jakiś mega menel, wynalazł nowy język - menelski - czyli, oni są dwujęzyczni, bo polski chyba też znają.

Tępy ciulu, ale nadal nie naPisałeś, na podstawie czego uznałeś, że jest to elektorat opozycji.

Zamiast, na napisaną przez kogoś bzdurę, zapytać skąd mu przyszło do głowy, że jest to elektorat władzy, to Ty, sam postawiłeś się na jego poziomie, czyli jesteś jego wart, a więc w tym punkcie rządzący i opozycja znalazły wspólny poziom.
memento
20:33, 22.08.2017 r.
We Włoszech, podczas trzęsienia ziemii, zginęła kobieta.
Przyczyną śmierci był walący się kościół... to musiała być jakaś zła kobieta.
tępiciel lemingów
20:40, 22.08.2017 r.
A skąd bzdura, że ci menele to elektorat władzy?

Zapytał ich o preferencje polityczne, żeby pisać bzdury?

Najpierw opozycja twierdzi, że elektorat władzy chodzi do kościoła, ja tych meneli w kościele nie widzę, więc opozycja potwierdza, że menele to elektorat opozycji.

Opozycja twierdzi, że elektorat władzy ma pracę i dlatego głosuje na władzę, ci menele nie mają pracy, więc jak cudem mogą być elektoratem władzy?

Menelom niepotrzebny jest prąd, tylko procenty, więc elektrownia jest im niepotrzebna, opozycji także jest niepotrzebna elektrownia, sam jesteś przeciwko elektrowni.

Menele klną i wyzywają, opozycja na tym forum klnie i wyzywa tak samo jak ta patologia, więc jakim cudem menele mogą być żelaznym elektoratem władzy? Odcinasz się od swojego menelskiego opozycyjnego elektoratu, bo już nie wyzywasz w drugim poście.
kaktus
20:49, 22.08.2017 r.
Cyt.:
"A skąd bzdura, że ci menele to elektorat władzy?"

No widzisz i w tym miejscu, jak na dłoni widać różnicę miedzy nami - mnie nie pytaj, bo ja niczego takiego nie napisałem, trzeba było pytać autora wpisu.

Tępy ciulu, jeśli ja powiem, że chodzę do kościoła, to nie znaczy, że powiedziałem, że moi oponenci do niego nie chodzą - odrobina logiki, proszę.

Cyt.:
"sam jesteś przeciwko elektrowni."

Czyli jestem menelem :)
Elektrownia, to jedynie dla takich jak Ty, polityka, dla mnie ta sprawa, nie powinna mieć z nią nic wspólnego, a więc moja opozycyjność nie ma tu nic do rzeczy - za czasów poprzednich rządów, pod pierwszym artykułem o tym chorym pomyśle, pisałem dokładnie to samo i odetchnąłem z prawdziwą ulgą, kiedy pomysł upadł, jak rozumiem, wówczas też byłem w opozycji, czyli gdzie w koalicji z PiS?

Pytam zatem, czyim zwolennikiem, był członek PiSu, którzy, zarówno na co dzień, jak i od święta lżył swoja żonę, był "śpiochem" opozycji?
tępiciel lemingów
21:07, 22.08.2017 r.
Przecież podważasz moje sprostowanie o bzdurze, że menele to żelazny elektorat władzy. Wypierasz się jak żaba błota. Żadnych argumentów nie przedstawiasz, że jest inaczej.

Odrobina logiki wystarczy, by zrozumieć, że jeśli piszę, że takich meneli nie widziałem w kościele, to znaczy, że menele nie chodzą do kościoła. A chodzący do kościoła ludzie to żelazny elektorat władzy.
Kaka
21:24, 22.08.2017 r.
Brawo Wy.ha.ha.od żuli się zaczęło na polityce się skończyło.A tak było i jest i będzie.żule cały czas rodzą się .umierają i są następni.W każdym mieście jest ten problem .na wsi również.Ludzie przestańcie.Szkoda życia na kłótnie.
Piotr
21:31, 22.08.2017 r.
Oj Ostrołęczaki i wasze problemy a nie prościej zebrać ekipę na osiedlu i pogonić żuli itp. element?
Kaktus nie dyskutuj
21:33, 22.08.2017 r.
To troll nie dyskutuj bo zawalu dostanie.
Nie ma takiego głupstwa i nikczemności, które, byle stale powtarzane, nie zostały wreszcie przyjęte i przestały razić jako głupstwo i nikczemność. - Sławomir Mrożek
tępiciel lemingów
21:42, 22.08.2017 r.
Głupstwo i nikczemność to stwierdzenie, że menele to żelazny elektorat władzy.

"Mam wrażenie, że ostatnio nastało dziwne przyzwolenie ze strony rządzących na takie pijackie ekscesy. Czyżby żelazny elektorat ?"

Niech to wreszcie nie zostanie przyjęte i przestanie razić jako głupstwo i nikczemność.
Rebeliant Remek
06:46, 23.08.2017 r.
Durniu znowu kopiujesz. Nie kopiuj tylko zadzwoń do wielkogłowego z Rozóg to ci poda numer do policji jak ci pijani przyjaciele będą pod nosem koczować. Policja, czy straż przyjedzie i odjedzie to sobie znowu podzwonisz. W końcu przyjedzie odpowiedni ambulans, tyle, że po ciebie. Z wygodnym kaftanikiem 😀
tępiciel lemingów
19:01, 23.08.2017 r.
O, kolega menel z opozycji, do kościoła nie chodzi, "łaciny" używa, pracy nie ma, pomysłów na miasto nie ma (tylko oby PiS nie rządził), elektrowni nie chce, 500+ mu nie potrzebne.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne