« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zderzenie śmieciarki z ciężarówką w Ponikwi Małej (zdjęcia, aktualizacja)

W Ponikwi Małej (gm. Goworowo) doszło do zderzenia śmieciarki z pojazdem przewożącym zboże. Przyczyną stłuczki było prawdopodobnie wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez jednego z kierowców. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej.

Według informacji naszego reportera, wezwano też karetkę pogotowia, ale nikt nie wymagał pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło w czwartek 17 sierpnia po godz. 10.00.

Aktualizacja
- Kierujący śmieciarką marki Mercedes 32-letni ostrołęczanin, jadąc od strony Goworowa w kierunku Pasiek, przejeżdżając przez drogę krajową 60 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ciężarową scanią. 64-letni mieszkaniec powiatu makowskiego jechał od strony Różana w kierunku Ostrowi Mazowieckiej. Wiózł na naczepie zboże. W wyniku nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego śmieciarką, scania uderzyła przodem w jej bok - informuje mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej komendy policji.

Poza pojazdami uszkodzeniu uległy panel słoneczny zasilający sygnalizację na skrzyżowaniu oraz słup z sygnalizacją stop. Kierujący nie odnieśli obrażeń. Sprawca zdarzenia, 32-letni ostrołęczanin otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Zobacz zdjęcia:
Kolejne zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu w Ponikwi Małej (17.08.2017)

Wyświetleń: 11883
 
15:16, 17.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne