« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ira i Kasia Popowska porwali myszyniecką publiczność (zdjęcia, wideo)

Podczas jubileuszowego, czterdziestego Miodobrania Kurpiowskiego nie mogło zabraknąć muzycznych gwiazd, które wystąpiły przed publicznością na głównej scenie. W tym roku widownię porwał do zabawy zespół Ira oraz wspaniała wokalistka i kompozytorka Kasia Popowska.

Przez niemal całe niedzielne popołudnie na scenie w Wykrocie prezentowały się lokalne kapele ludowe oraz zespoły. Swoje występy zaprezentował także ukraiński zespół folklorystyczny Wołynianka. Wieczorem przyszedł czas na zaproszone gwiazdy.

Pierwsza na scenę wyszła Kasia Popowska, która porwała publiczność do wspólnej zabawy i śpiewania. Ta młoda wokalistka, utalentowana kompozytorka i autorka tekstów, zachwyciła całą Polskę swoimi piosenkami, które przez całe lato nucili i starsi i młodsi. Kasia była uczestniczką programu "Mam talent" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2017 roku brała tez udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji. Zasłynęła dzięki takim przebojom jak "Lecę tam", "Tlen", "Przyjdzie taki dzień" oraz "Tyle tu mam".

Wieczorem na scenie pojawił się Artur Gadowski z kolegami z zespołu Ira. Muzyk dał popis dobrego, rockowego grania i pokazał, że kapela nadal jest we wspaniałej formie. Widzom zaprezentowali swoje najnowsze przeboje, ale też stare klasyki, które znają niemal wszyscy. Na zakończenie miodobraniowych koncertów przez widownią wystąpił zespół Za Pięć Dwunasta.

Koncerty odbyły się podczas 40 Miodobrania Kurpiowskiego w niedzielę 27 sierpnia br.

Zobacz zdjęcia:
Koncerty na Miodobraniu Kurpiowskim (27.08.2017)

Wyświetleń: 7593
 
09:35, 28.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Anton
09:52, 28.08.2017 r.
Ira i Katarzyna P. szybko z więzienia nie wyjdą skoro są dowody...
wo
10:45, 28.08.2017 r.
Na wsi bawią się przy normalnej muzyce a w mnieście króluje disko z pola... Barwo ostrołęccy spece od kultury i imprez masowych :laughing:
Do Anton
15:38, 28.08.2017 r.
Czy wiadomo może gdzie ich przetrzymują ?
anka
15:48, 28.08.2017 r.
a o co chodzi z tym więzieniem
:wink:
To kpina
18:44, 28.08.2017 r.
To kpina co zrobiła izba celna oraz skarbówka. Od lat znane jest miodobraniie z dobrego bimberku. W tym roku jedna wielka lipa , każdy wystrachany żeby coś wystawic bo na mandaty można było się narazić. Precz od takich imprez. Rozumiem żeby ganiać cwaniaka na rynku ale nie na takich imperzach. Łapy precz od bimbru.
Zenek
19:40, 28.08.2017 r.
Pokazowa Akcja nowych służb, wynieśli ze 20 skrzynek bimbru. Gorzałka była tam zawsze, na tym polegała magia tej imprezy. Starsza Pani ze stoiska z regionalnymi produktami aż płakała jak protokół pisali. Miodobranie jako impreza się kończy ....
To kpina
20:09, 28.08.2017 r.
Nikt tu nie pisze o narkotykach, tylko o zwyczaju jaki jest pielęgnowany od lat na Kurpiach. A to co robią obecnie służby to jest żenada. Każdy z nas pije lub pił bimber, wolę to niż zajzajer że sklepu. A na Miodobranie nie pojechałem się nachlać tylko podegustować sobie kilku rodzajów tego znakomitego trunku.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne