« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ira i Kasia Popowska porwali myszyniecką publiczność (zdjęcia, wideo)

Podczas jubileuszowego, czterdziestego Miodobrania Kurpiowskiego nie mogło zabraknąć muzycznych gwiazd, które wystąpiły przed publicznością na głównej scenie. W tym roku widownię porwał do zabawy zespół Ira oraz wspaniała wokalistka i kompozytorka Kasia Popowska.

Przez niemal całe niedzielne popołudnie na scenie w Wykrocie prezentowały się lokalne kapele ludowe oraz zespoły. Swoje występy zaprezentował także ukraiński zespół folklorystyczny Wołynianka. Wieczorem przyszedł czas na zaproszone gwiazdy.

Pierwsza na scenę wyszła Kasia Popowska, która porwała publiczność do wspólnej zabawy i śpiewania. Ta młoda wokalistka, utalentowana kompozytorka i autorka tekstów, zachwyciła całą Polskę swoimi piosenkami, które przez całe lato nucili i starsi i młodsi. Kasia była uczestniczką programu "Mam talent" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W 2017 roku brała tez udział w krajowych preselekcjach do Eurowizji. Zasłynęła dzięki takim przebojom jak "Lecę tam", "Tlen", "Przyjdzie taki dzień" oraz "Tyle tu mam".

Wieczorem na scenie pojawił się Artur Gadowski z kolegami z zespołu Ira. Muzyk dał popis dobrego, rockowego grania i pokazał, że kapela nadal jest we wspaniałej formie. Widzom zaprezentowali swoje najnowsze przeboje, ale też stare klasyki, które znają niemal wszyscy. Na zakończenie miodobraniowych koncertów przez widownią wystąpił zespół Za Pięć Dwunasta.

Koncerty odbyły się podczas 40 Miodobrania Kurpiowskiego w niedzielę 27 sierpnia br.

Zobacz zdjęcia:
Koncerty na Miodobraniu Kurpiowskim (27.08.2017)

Wyświetleń: 7593
 
09:35, 28.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne