« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Rozrywka i sport na V Trzeźwościowym Pikniku Rodzinnym (zdjęcia, wideo)

Stadion miejski w Ostrołęce po raz piąty zapełnił się miłośnikami sportu i dobrej rozrywki. Wszystko za sprawą piątej edycji pikniku trzeźwościowego - imprezy sportowo-rekreacyjnej organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia".

Impreza już na dobre przyjęła się w Ostrołęce i mieszkańcy chętnie biorą udział w przygotowanych atrakcjach oraz zmaganiach sportowych.

Tradycyjnie już piknik rozpoczęto na sportowo - biegiem - "Cross na ostrej łące". W rywalizacji uczestniczyli dorośli oraz dzieci na różnych dystansach. Nie mogło też zabraknąć, cieszącego się dużym zainteresowaniem meczu piłkarskiego "Samorząd Miasta kontra Reszta Świata". Więcej na ten temat znajdziecie w naszym serwisie sportowym.

Poza zmaganiami sportowymi, na bocznej płycie boiska trwała zabawa w najlepsze. Mieszkańcy całymi rodzinami korzystali z szeregu przygotowanych atrakcji. Były gry, zabawy, konkursy. Na dzieci czekali wolontariusze i animatorzy z "Radosnego Świetlicobusu", na scenie koncertowali lokalni artyści i zespoły, przed sceną odbywał się pokaz zumby, do której przyłączyły się nie tylko dzieci, ale też starsze towarzystwo.

Impreza była całkowicie bezpłatna, a najważniejsze, że uczestnicy nie potrzebowali do dobrej zabawy alkoholu. Wspaniałe samopoczucie i zadowolenie powodowały endorfiny wyzwolone dzięki biegom i innym sportowym zmaganiom.

V Trzeźwościowy Piknik Rodzinny odbył się w niedzielę 6 sierpnia br. na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
V Trzeźwościowy Piknik Rodzinny (06.08.2017)

Wyświetleń: 2567
 
13:24, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne