« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 14 lipca 2020 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Rozrywka i sport na V Trzeźwościowym Pikniku Rodzinnym (zdjęcia, wideo)

Stadion miejski w Ostrołęce po raz piąty zapełnił się miłośnikami sportu i dobrej rozrywki. Wszystko za sprawą piątej edycji pikniku trzeźwościowego - imprezy sportowo-rekreacyjnej organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości "Arkadia".

Impreza już na dobre przyjęła się w Ostrołęce i mieszkańcy chętnie biorą udział w przygotowanych atrakcjach oraz zmaganiach sportowych.

Tradycyjnie już piknik rozpoczęto na sportowo - biegiem - "Cross na ostrej łące". W rywalizacji uczestniczyli dorośli oraz dzieci na różnych dystansach. Nie mogło też zabraknąć, cieszącego się dużym zainteresowaniem meczu piłkarskiego "Samorząd Miasta kontra Reszta Świata". Więcej na ten temat znajdziecie w naszym serwisie sportowym.

Poza zmaganiami sportowymi, na bocznej płycie boiska trwała zabawa w najlepsze. Mieszkańcy całymi rodzinami korzystali z szeregu przygotowanych atrakcji. Były gry, zabawy, konkursy. Na dzieci czekali wolontariusze i animatorzy z "Radosnego Świetlicobusu", na scenie koncertowali lokalni artyści i zespoły, przed sceną odbywał się pokaz zumby, do której przyłączyły się nie tylko dzieci, ale też starsze towarzystwo.

Impreza była całkowicie bezpłatna, a najważniejsze, że uczestnicy nie potrzebowali do dobrej zabawy alkoholu. Wspaniałe samopoczucie i zadowolenie powodowały endorfiny wyzwolone dzięki biegom i innym sportowym zmaganiom.

V Trzeźwościowy Piknik Rodzinny odbył się w niedzielę 6 sierpnia br. na stadionie miejskim w Ostrołęce.

Zobacz zdjęcia:
V Trzeźwościowy Piknik Rodzinny (06.08.2017)

Wyświetleń: 2567
 
13:24, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

x
17:47, 07.08.2017 r.
O a watę kręci bogaczka na Wojkach
x
22:29, 07.08.2017 r.
Kiepska impreza. Taka pseudo. Przerost formy nad treścią. Generalnie brak sponsorów browarowych i parasoli z piwem :) . To mnie nie dziwi. Ale niektórzy z organizatorów nie stronią od alkoholu ale tu popis i pełen przykład. Miernie to wygląda dlatego piknikom trzeźwościowym nie wróżę sukcesów.
Parę punktów można uznać za udane. Przykładem. Szkolenie z ratownictwa - super sprawa. Taki punkt powinien być na każdej zbiorowej imprezie, tak byśmy mieli świadomość jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia drugiej osoby.
Ogólnie dobrze że cokolwiek dzieje się w tej Ostrołęce. Pozdrawiam pijaków :)
23:40, 07.08.2017 r.
To kup sobie kolejne piwsko i dalej żłop a aktywność zostaw aktywnym
olo
06:01, 08.08.2017 r.
zdj. nr.27-łaskawcy wpadli,tylko dlaczego bez obstawy w sutannach?
Do x
08:40, 08.08.2017 r.
Hahah ty blaznie, parasole z piwem, brzuch zrzuc ulany popaprancu bo potem rzygac sie chce jak takie zalane milosze piwa wychodza na piknik albo plaze bez koszulki i obrzydzaja opalanie dobrze zbudowanym
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne