« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 14 lipca 2020 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Piknik kawaleryjski w Ławach (zdjęcia, wideo)

Po raz pierwszy na pikniku kawaleryjskim bawili się mieszkańcy Ław w gminie Rzekuń. W sobotni wieczór uczestnicy imprezy mogli obejrzeć pokaz kawaleryjskiej jazdy konnej, wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne oraz wziąć udział w biesiadzie przy muzyce na żywo.

Do wspólnej zabawy pod gołym niebem zachęcali DJ Robert oraz zespół Las Vegas.

Zobacz zdjęcia:
Piknik Kawaleryjski w Ławach (05.08.2017)

Wyświetleń: 6339
 
11:24, 06.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

obecny
12:02, 06.08.2017 r.
Bardzo nie podobało mi się lansowanie wójta przez sołtysa bardzo źle to wyglądało i ludzie źle komentowali. Wszyscy wiedzą że sołtys chce być radnym ale po aneksji naszych ziem nie powinien popierać wójta. Miał z nim wspólny interes i dlatego go teraz popiera. Chciał sprzedać swoją ziemię gminie ale się nie udało. Ktoś inny dał niższą cenę. Stąd to poparcie dla wójta. Kiedyś mówił o nim bardzo źle. Jest jak chorągiewka na wietrze.
Pomysł pikniku dobry ale lansowanie wójta przy tej okazji się nikomu nie podobało.
sprytne
12:05, 06.08.2017 r.
Wójt to już nie wie jakich metod się imać żeby ocieplić swój wizerunek. Nawet małżonkę przywiózł choć wszyscy wiemy jak wygląda to jego życie. Nic już nie pomoże.
błąd
12:14, 06.08.2017 r.
To nie był piknik kawaleryjski tylko wójtowa promocja przedwyborcza a sołtys dużo przez to stracił w moich oczach. Mieszkam w Ławach i idę na piknik nie po to by słuchać polityki, wójta nie popieram jak większość, idę żeby się pobawić z sąsiadami. Sołtys nie będzie miał u mnie głosu ani na radnego ani na sołtysa. Ludzie mówią że to jego poparcie wynika ze wspólnych interesów które chciał ubić z wójtem na sprzedaży ziemi. Nie wolno pełniąc funkcje dla społeczności kierować się własną korzyścią. Za rok na pikniku będzie ludzi mniej bo tak jak ja byli zniesmaczeni.
też byłem
12:23, 06.08.2017 r.
Pan Sołtys pogubił się już w tej polityce. Wszystkich popiera i wszystkich poklepuje. Nie wie biedny do kogo się przykleić i dla bezpieczeństwa z każdym chce coś ugrać. To jest nieszczere i niewiarygodnie wypada jako człowiek. Inni wobec niego stosują dokładnie tę samą metodę, poklepują i wykazują nieszczere zrozumienie. Obowiązuje wzajemność. Do rady sołtys nie wejdzie bo źle obstawił. Promocja wójta mu chwały nie przyniesie przez wzgląd na aneksję " za cichym przyzwoleniem". Tego mieszkańcy nie zapomną.

Ps. Impreza fajna dzięki ułanom, którzy spisali się znakomicie. Na szczęście Ci w przeciwieństwie do ułana Olecha oceniają sytuację i wójta odpowiednio.
wniosek
12:31, 06.08.2017 r.
Byłem i też mi się nie podobało że za zebrane pieniądze sołtys zrobił promocje Godzinie.

Jeśli chciał tak zrobić powinien z własnej kasy to robić. A nie narzucać ludziom poparcie bo go w Ławach nie ma.

A jak wójt się chce promować to niech da kasę z własnej kieszeni i się wtedy promuje.

Piknik kawaleryjski powinien być bez polityki.

Pozdr....
Lypa
12:35, 06.08.2017 r.
Impreza fajna ale to lansowanie się wójta to lipa. Przesadzacie panowie
Mieszkaniec..
12:47, 06.08.2017 r.
Fajnie że coś się w tej naszej wsi dzieje tylko szkoda że jest tam więcej polityki niż atrakcji. To lansowanie się włodarza aż bije po oczach. Czy Pan odwiedza mieszkańców tylko przed wyborami żeby się pokazać? O postawie darka już nic nie powiem bo go szanuje ale straciłeś w moich oczach chłopie.
opinia
12:59, 06.08.2017 r.
Jak tak dalej pójdzie to za rok Olech wójta w mundur ułański ubierze z nadzieją że może pomoże w wyborach. Żenada a szkoda bo sam zamysł i to co przygotowali ułani naprawdę bardzo dobre. Wójt wyjątkowy sztywniak.
Ułan
13:04, 06.08.2017 r.
Niestety nie sądziliśmy że sołtys zrobi imprezę żeby promować wójta bo żaden ułan by się w to nie zaangażował. A koń tym bardziej. Ma wielki łeb i też potrafi myśleć. Pod hasłem kawalerii promowano kawalera. Więcej nie pozwolimy na to. Mundur zobowiązuje.
Tubylec
13:33, 06.08.2017 r.
Impreza super,co bylo to bylo,czy był lans czy nie,niech każdy zostawi do swojego rozważenia.Wójtowi wypadalo być....i był i tyle.Pamiętam tę wioskę 20 lat remu i nie działo się tu nic,teraz jest teren pod budowę remizy,nie dlugo będzie remiza,nie za tego wójta to następnego.Pozdrawiam wszystkich uczestników życząc mądrości w przyszlych wyborach.
do wyżej
13:52, 06.08.2017 r.
Wójtowi to wypadało być pod warunkiem że dosponsorowałby imprezę a nie lansował się na czyimś sponsoringu. Tyle w temacie.
Mieszkaniec
13:54, 06.08.2017 r.
Patrzę że sami specjaliści polityczni komentują i narzekają... jak komuś nie pasowało to mógł wracać do domu i oglądać m jak miłość... Jako mieszkaniec muszę pochwalić pana Darka za organizację tego wszystkiego, bo krytyków jest mnóstwo ale żaden tyłka nie ruszy żeby coś zorganizować albo chociaż pomóc w organizacji. A co do polityki to bardzo dobrze ze wójt był i się bawił!!! Bo kto niby nam postawi świetlicę??? Opozycja? Okoliczni radni? Oni też byli.... tez się lansowali, tez grali super minę do tej gry, ale jak przychodzi do głosowania to wetują każą decyzję wójta na jaką kolwiek inwestycje w tej wsi. To moje zdanie..... a dla sołtysa duży + za te imprezy które organizuje, bo równie dobrze by mógł siedzieć w swoim warsztacie, pić piwo i nie narażać się na krytykę!
do wyżej
14:11, 06.08.2017 r.
Widać że nie bywasz na sesjach rady gminy i masz zerową wiedzę w temacie kto wprowadza jakie inwestycje, a kto ich nie chce realizować. Wójt wybiórczo tylko tam gdzie widzi że może coś ugrać wyborczo. Remizy nie postawi bo w Ławach nie ma poparcia. Poza garstką ludzi powiązanych z gminą prywatnymi interesami.
Wójt się na imprezie nie bawił bo on się bawić nie potrafi. Brak luzu i dystansu do siebie.
Co do radnych to nie pchają się na afisz, robią co do nich należy. I bardzo dobrze że wetują głupotę jak choćby skwery za milinony czy baseny. Siłownie na powietrzu też głupota jakiej świat nie widział.Ludzie na wsiach mają tyle pracy że ciężko im z krzesła wstać a nie jeszcze na huśtawkach się bujać.
A wójt to za te ziemie które gmina straciła powinien się wstydzić. Bawić się powodów nie ma w każdym razie. Płakać raczej nad tym jak kolega z miasta go ograł.
Brawo!
14:22, 06.08.2017 r.
Brawa należą się ułanom, bo to oni w zasadzie zorganizowali imprezę. Mieszkańców zbyt wielu nie było. Rok temu więcej. Pan Darek ma plusa za zorganizowanie imprezy ale minusa za lansowanie Wójta wykorzystując piknik.
z Ław
14:40, 06.08.2017 r.
Zgadzam się z powyższymi komentarzami. Idea pikniku niezła a polityka zupełnie niepotrzebna. Każdy ma swoje zdanie i wie kogo popierać. Mnie nikt nie nakłoni do poparcia wójta. Uważam że wójtem powinien być mieszkaniec naszej gminy.
ja
16:29, 06.08.2017 r.
Miało być bardzo dużo władz miejskich ale chyba uznały że strach przyjechać co by za te aneksje ludzie nie podziękowali. Wójtowi też się należy. Już do Kamianki na odpust Wójt nie przybył, pod ołtarzem tylko postał bo tam przecież bezpiecznie. Mieszkańcy mają świadomość kto na aneksji skorzystał a kto stracił. Wiadomo też że wójt nie ma szans w wyborach. A że miastu się przysłużył jak żaden inny wójt w powiecie, coś się znajdzie po 11 listopada 2018 r.w ramach rekompensaty. Poczekamy zobaczymy.
bez ziemi
16:44, 06.08.2017 r.
Trzeba się zastanowić czy tę świetlicę tam budować bo niedługo ławy mogą należeć do miasta. Zastanawiam się jak włodarz po tym wszystkim mógł się tam pokazać?

Co do wyborów to już wszyscy mówią że włodarz nie przejdzie. po tym wszystkim co się dzieje bez szans....
a ja wam mowiie
17:11, 06.08.2017 r.
Możecie tu wyjść z siebie
i wylać nienawiśc swoją a i tak

Wójt ma pewną wygraną

Zreszta widać ze te komentarze pisze jakiś aspirujacy do władzy

Normalni mieszkańcy sa zadowoleni

Na pikniku był tez vive starosat i o dziwo sołtys pozwolił przewodniczacemuu coś wydukac

i to w oczy nie kłuje krytykantów??
Wójt jest ok

Bywa na róznych imprezach
w zeszłym roku tez był

Pozdrowienia dla Pana Wójta i niech sie Pan nie przejmuje ujadaniem opozycji
Konkret
17:28, 06.08.2017 r.
Za tyle krzywd ludzkich, lekceważenia ludzi, pomawiania, wprowadzania w błąd, za tę wieloletnią dyktaturę, fałsz, obłudę, za widoczny brak kompetencji, nie radzenia sobie zupełne, błędne decyzje, szkodliwe wręcz, za te pozorne niby działanie - jeszcze ktoś ma czelność udawać dobrego? i nadal czynić to samo na szkodę poszczególnych ludzi lub ogółu mieszkańców, myśląc, że ciemnogród nic nie rozumie?

Znamy te manipulacje, puste obietnice, brak odpowiedzialności za własne słowa.
Nie może być przyzwolenia na czynienie zła.
W przyszłym roku nasz budżet będzie mniejszy o ok, 1,5 miliona.
Odczujemy to wszyscy. .
Od mieszkańców zależy czy wójtem będzie człowiek zrównoważony, odpowiedzialny i kompetentny czy jakiś zwariowany odnowiciel,
Mamy mądrych ludzi z naszej gminy na ważne stanowiska. Oni powinni być wybierani.
Wszelkie małe i duże imprezki są potrzebne. Tylko żeby tam była prawdziwa integracja i życzliwość.
strategia "woła"
17:54, 06.08.2017 r.
Chcąc być przy wójcie należy karnie wykonywać jego polecenia i jak wół orać na korzyść swego pana samemu wiele tracąc. W przypadku gdy któryś wół zaczyna silić się na samodzielność zostaje natychmiast zdyscyplinowany. Gdy i to nie pomoże zostaje odsunięty od reszty stada by nie zarażać innych przebłyskiem rozsądku. W ten oto sposób każdy na pana orze jak może choć w wyborach to g......pomoże.
do sołtysa
17:59, 06.08.2017 r.
sołtys jak chcesz zostać radnym to pilnuj się mocno wójta
noszenie płaszcza na dwóch ramionach gwarantuje Ci przegraną

Tylko wójt ma realną szanse wygrać nstęępne wybory reszta to żadna konkurencja

Na dizęn dzisiejszy Pan Godzina dokonał daleko idacycy zmian w zarzadzaniu.
Jeszcze są tacy którzy myślą że wrócą tamte stare czasy. NIE WRÓCĄ!!!

Byłem ostatnio zdziwiony, że w urzędzie spotkałem na korytarzu urzedników i Ci mnie zauważyli i powiedzieli dzień dobry. Pytali czy mogą w czymś pomóc.

Wcześniej bylo to nie do pomyślenia. To sa te nowe standardy wprowadzone przez Pana wójta.

Konkurenci nie dorównują wojtowi ani inteligencją ani kreatywnością ani uprzejmością. Daleko im do wiedzy i dświadczenia, które pposiada Pan Wójt.

Jestem przekonany że Pan wójt daje sobie dobrze radę pomimo trudności jakie mu robi klub. Klub ma tylko jeden cel objąć władze. Dziąłania ich są podobne do tych prowadzonych przez PO na wyższym szczeblu. Bez programu bez wiedzy bez doświadczenia bez umiejetności byle by do władzy. Podobnie jak na tasmaich Sikorski z Krawcem. Zero zainteresowania sprawami ludzi tylko układanki.

Dlatego Pan wójt ma zapewnione poparcie zwykłych mieszkańców gminy.

Tylko ślepy nie widzi tych pozytywnych zmian w szybkim tempie.
Jak miałcy intelektualnie są ci co tu krytykują wójta świadczy język i sposób tych komentarzy.
Sołtysek
18:48, 06.08.2017 r.
To co tu czytam o tej dobroci wójta jest śmieszne.
Wójt Rzekunia równolegle do sprawowania urzędu wójta zatrudnił się w gimnazjum. Tak powinno być?
Przegrane sprawy sądowe i wydawanie w ten sposób publicznych pieniędzy przez upór -tak powinno być?

Załatwienie Rzekuniowi 500- czyli 500ha straty na rzecz miasta - tak powinno być?

1,5mln rocznie mniej do budżetu gminy _ super więc działa. A szanse to na jak Tyszka ostatnim razem albo i mniejsze
do do sołtysa
19:04, 06.08.2017 r.
Ty musisz być ten wół zaprzężony do pracy! Byłeś zadziwiony że urzędnicy Ci dzień dobry powiedzieli? To dzięki wójtowi ta ich kultura osobista? Niedługo zasługą wójta będzie że słońce świeci b.a.r.a.n.i.e. O jakich nowych standardach piszesz? O destrukcji demokracji i niszczeniu niezależności? O jakiej inteligencji? Czyjej? O czyjej uprzejmości? Chamstwo i arogancja, nic więcej. Komu chcesz to wmówić? Ktoś Ci kazał to pisać? Wyleź z uprzęży i zacznij samodzielnie myśleć. Szanse to wójt ma takie jak mniej więcej ty samodzielne myślenie.
Wróć do orki i módl się żebyś parę batów w zad nie dostał.
c.d.
19:07, 06.08.2017 r.
Pisząc że wójt ma poparcie zwykłych mieszkańców masz na myśli ciemnogród? Już i ten przejrzał na oczy. Widzi te celowe zabiegi, śmieszne i nieszczere.
chwila refleksji
19:21, 06.08.2017 r.
Ten człowiek ze swoim charakterem i metodami działania - nigdy nie powinien być wójtem.
Najważniejsi są ludzie a on nie szanuje ludzi, lekceważy, nie potrafi współpracować zgodnie, pomawia, skłóca środowisko, nie mówi prawdy, zakazuje udzielać informacji urzędnikom, brak jest przejrzystości działania, inni , chcąc nie stracić pracy, muszą wykonywać jego ustne polecenia, których nie powinni, np. zwalniać ludzi na podstawie fałszywych przyczyn, i w ogóle dużo by mówić. .................

Wydawać gotowe pieniądze publiczne każdy potrafi, pozyskać, niestety, nie.
Te zwolnienia z pracy zaangażowanych, dobrych pracowników, konkursy i zatrudnianie ludzi z zewnątrz,, ten sposób działania - pozory w sprawie aneksji, tak ważnego tematu dla mieszkańców naszej gminy - woła o pomstę do nieba. Właśnie tylko ślepi, zmanipulowani i nie potrafiący myśleć mogą tego nie widzieć.

Dla naszego wspólnego dobra wójtem powinien być człowiek zrównoważony, rozsądny, który w swoim życiorysie nie ma krzywd innych na sumieniu, różnych mściwości, itp.. Mamy takie osoby w naszej gminie, oby tylko chciały kandydować.
a ja Tobie mówię
19:32, 06.08.2017 r.
Do IP.153.54
To nie z inicjatywy sołtysa na scenę został zaproszony przewodniczący rady tylko z inicjatywy ułana p.Grzyba. To on w swej kulturze osobistej uznał, że tak wypada. Szkoda że sołtys ze strachu przed wójtem na to nie wpadł.

Wójt znalazł się na scenie obok Pana Wicestarosty choć dzielą go od tego człowieka lata świetlne, widać że się źle czuje w towarzystwie ludzi poważanych, inteligentnych z klasą.

Nie może przeżyć że starostwo wspiera ludzi których za nieposłuszeństwo gnębił, aż go zostawili. Ze starostwem też porozumienia nie może znaleźć.

Tu nikt nie ujada, tu zorientowani mieszkańcy podają fakty, bolesne dla wójta, ale jednak fakty. Rozumiem że obawiasz się o swój stołek, ale idźcie ślady wójta i szukaj sobie czegoś w mieście. Zaklep sobie jakąś fuchę bo jesteś odosobniony.
Piszesz że normalni mieszkańcy byli zadowoleni. Prowadziłeś sondę? Ci z którymi ja rozmawiałem krytykowali lansiowanie wójta przez sołtysa. Nikt w oczy nie powie, ale taka jest prawda.

Mieszkańcy chcą zmiany na stanowisku wójta i czekają na wybory. Wynik jest oczywisty dla wszystkich. Rada Gminy ma swojego kandydata i ten wygra. Zawsze tak jest, że utrara większości w radzie jest równoznaczna z klęską wyborczą.
Nikt nie chce kłótni a z tym wójtem współpraca jest nierealna. Żąda całkowitego podporządkowania i bezmyślnej akceptacji wszystkich pomysłów. Niestety, radni to nie chłopcy z piaskownicy. Mają swoje zdanie i należy je szanować.

Wójt wykonuje a rada uchwala. Tak jest we wszystkich gminach i wójtowie liczą się z radnymi. W naszej wójtowi się ustrój demokratychny z absolutyzmem pomylił.

Współpraca z miastem okazała się dla nas niekorzystna. Wójt dofinansowywał miejskie inwestycje, umarzał podatki a w zamian ograbiono nas z ziemi a budowa elektrowni to istne mżonki. Jeśli nie będzie zmiany wójta wchłoną całą gminę. Mieszkańcy mają tego świadomość. Dlatego ani wójt ani radni kandydujący z PISu nie dostaną w gminie Rzekuń poparcia.
Alex
19:34, 06.08.2017 r.
Bożena na urlopie to wojt żonę wziol do towarzystwa.
kampania
19:51, 06.08.2017 r.
Przeciwnicy wójta kampanie zaczęli na dobre

Na refleksję o przyzwoitości liczyć zapewne nie ma co

Niestety to przykre

ale jeśłi ktoś myśli ze chamskimi atakami na wójta pomówieniami i obelgami wygra wybory to zapewne się myli.

Opamiętania i przyzwoitości
do wyżej
20:18, 06.08.2017 r.
Twoim problemem jest fakt że to fakty, nie pomówienia bo gdybyś miał rację wójt już dawno poleciałby do sądu. Wszystko można udowodnić dlatego siedzi cicho.
Zapytaj wójta czy to prawda że starał się o posadę dyrektora ZSZ nr 2 w Wojciechowicach tylko nauczyciele na to nie pozwolili bo nazwisko Godzina znane na cały powiat. W związku z tym że jeszcze rok, w ZSZ nr 2 powołano p.o.na rok, czyli pełniącego obowiązki. Dopytaj, może Ci Pan Wójt powie prawdę.
Do *.*.1.55
21:02, 06.08.2017 r.
Ale bzdury piszesz o ZSZ nr 2 hehe... 😆😆😆
do wyżej
21:39, 06.08.2017 r.
Ci ludzie chorzy z nienawiści i zawiści piszą same bzdury i pomówienia

Takich ludzi strach trzeba się ich wystrzegać ..........................


a już na pewno nie dopuścić do rządzenia bo są niebezpieczni

Zapewne sami posiadają cechy które chcą wmówić komuś

to taka socjotechnika

dziś zapewne nieskuteczna bo ludzie nie są głupi i widzą co się zmieniłoa za tego wójta

Wszyscy go kochać nie będą ale ci dla których liczą się dobro wspólne napewno docenią jego działnia

Ukrócił prywatę i to boli!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stasi u.. nie pisz już sobie komentarzy
22:17, 06.08.2017 r.
"Ten człowiek ze swoim charakterem i metodami działania - nigdy nie powinien być wójtem.
Najważniejsi są ludzie a on nie szanuje ludzi, lekceważy, nie potrafi współpracować zgodnie, pomawia, skłóca środowisko, nie mówi prawdy, zakazuje udzielać informacji urzędnikom, brak jest przejrzystości działania, inni , chcąc nie stracić pracy, muszą wykonywać jego ustne polecenia, których nie powinni, np. zwalniać ludzi na podstawie fałszywych przyczyn, i w ogóle dużo by mówić. .................

Wydawać gotowe pieniądze publiczne każdy potrafi, pozyskać, niestety, nie.
Te zwolnienia z pracy zaangażowanych, dobrych pracowników, konkursy i zatrudnianie ludzi z zewnątrz,, ten sposób działania - pozory w sprawie aneksji, tak ważnego tematu dla mieszkańców naszej gminy - woła o pomstę do nieba. Właśnie tylko ślepi, zmanipulowani i nie potrafiący myśleć mogą tego nie widzieć.

Dla naszego wspólnego dobra wójtem powinien być człowiek zrównoważony, rozsądny, który w swoim życiorysie nie ma krzywd innych na sumieniu, różnych mściwości, itp.. Mamy takie osoby w naszej gminie, oby tylko chciały kandydować." Zgadzam się z tym w 100procentach.A Ty Stasi u nie pisz już sobie tych komentarzy. Tak wyborów nie wygrasz. Ale masz rację ludzie dobrze wiedzą i wiedzą co wyprawiasz. Wybory masz w plecy.... i nic nie pomoże wszyscy to mówią
do IP 62.204
00:19, 07.08.2017 r.
Wójt nie ukrócił prywaty tylko ją szerzy odkąd został wójtem. Rodzina wzbogaciła się o ziemie zakupione w naszej gminie po "okazyjnej" cenie. Do tych ziem zostały doprowadzone media. To jest prywata.
do do wyżej
10:36, 07.08.2017 r.
Piszesz cyt " wszyscy go kochać nie muszą ale ci dla których liczą się dobro wspólne napewno docenią jego działania" .(pisownia oryginalna).

Nie mogę się z tym absolutnie zgodzić, bo to nieprawda.

Po pierwsze: skąd Ci przyszło do głowy, że wójta trzeba kochać? Rozumiem, stanowisko może zawrócić w głowie, ale wyborcy to też mężczyźni, jak mają się przemóc do tej samej płci? Są tacy, co próbują polubić, ale do miłości to jeszcze dalekie! Widzę też Panie, które "ślepo i bezmyślnie"podążają za wójtem, choćby ta radna czy sołtyski że wschodu, one to chyba faktycznie kochają! Oczu od wójta oderwać nie mogą! Ale po co od razu namawiać w komentarzach innych do miłości? Kobiet na świecie i tak więcej niż mężczyzn. A jak odrzucić takie wariatki to w ogóle niewiele zostaje. Także z tym kochaniem przesadzać nie należy. Szanować, nawet wielbić, ale kochać chyba nie ma potrzeby, przynajmniej ja jej nie widzę.

Po drugie:
Działania wójta popierają nie ci którzy cenią wspólne dobro, tylko ci, co widzą w tym politycznym układzie dobro własne. Choćby Pani sołtys zatrudniona przez wójta w Opiece Społecznej. Jak ma go nie popierać? Albo radna z Czarnowca która się pokłóciła już chyba ze wszystkimi i tylko Stanisław jej został, który o media do rodzinnych działek zadbał... niech popierają.
Ale po co wmawiać że to z powodu dobra wspólnego? Czy też sołtys z Rozwór któremu pracy przybywa zwłaszcza zimą! Niech chłop pracuje, ale jego poparcie dla wójta wynika z prywatnego w tym interesu!

Wniosek:
Do miłości nikogo nie zmusisz, do popierania wójta też nie. Szanuj jak Ci w niedoli pomógł, ale nie namawiaj innych, bo widzą, że masz w tym swój prywatny interes.
Kajtonik
10:45, 07.08.2017 r.
Zdj 11El (KIEŁKO) piszę smsa że nie ma AFEY ale kameja jest wszędzie nawet tu już za rok nie przyjdzie bo gdzie Kiełku to kameja h.. J by to upalił
Uchlon pospolity
10:51, 07.08.2017 r.
A i szakira EMILKA jest a mobinga ni ma
Bartosz Podolak
14:01, 07.08.2017 r.
Piknik Kawaleryjski na terenie Ław to pomysł z pewnością bardzo trafiony. Sama wioska jest tematycznie związana z Ułanami, wielu przodków tych mieszkańców ma takie korzenie. Wioska Ławy przez zaangażowanie lokalnych działaczy Darka Olecha, Arka Zyśka, Antoniego Smolińskiego staje się wioską, która przoduje w imprezach o charakterze patriotycznym. W mojej ocenie sama impreza była dobrze zorganizowana widać było współpracę lokalnych działaczy tej wioski. Piękny pokaz jazdy Ułanów, którym serdecznie gratuluję zaangażowania.
i
20:12, 07.08.2017 r.
I co Danka , dobrze wyszedł twój k.urdu..pel na zdjęciu :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
polityk
21:39, 07.08.2017 r.
sołtys niech się zajmie wymiano opon a nie do polityki bo terminy czekają a klienci się denerwują klient nasz pan :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:
Panczo
21:55, 07.08.2017 r.
Jak się dowiedzą że sołtys nie wyważa tylnych kół jak klient nie widzi to jeszcze i tą fuchę straci!!!
Paweł Paczkowski
12:07, 08.08.2017 r.
Jak chcecie coś napisać to nie podawajcie się za mnie i nie podpisujcie się moim przezwiskem !!!!!!!!!!
Sołtys Dariusz Olech
20:05, 09.08.2017 r.
Impreza była super, takie uzyskuję informację od mieszkańców wsi Ławy!!! Wielki szacun i podziękowania dla Stowarzyszenia Sympatyków 5 Pułku Ułanów Zasławskich i Darczyńców, którzy przyczynili się do zorganizowania 1 Ławskiego Pikniku Kawaleryjskiego. Jeżeli, ktoś ma uwagi co do zorganizowania imprezy skargi przyjmuję osobiście, nie życzę sobie oczerniania mojej osoby na forach. W moim interesie nie było uprawiania żadnej polityki, nie popieram żadnego kandydata na wójta, nie wiem czy będę kandydował na radnego, interesują mnie sprawy mieszkańców i wsi, za to jestem odpowiedzialny i do tego społeczność wiejska mnie wybrała na sołtysa!!!!
Beata
20:14, 09.08.2017 r.
Piknik zorganizowany rewelacyjnie - dziękujemy.
Ułanów z Ław
20:22, 09.08.2017 r.
Nie życzę sobie oczerniania, ale rozumiem że piszecie to z zadość, że wy takich fajnych imprez nie macie i nie będziecie mieć, jedynie swoje flustracje możecie anonimowo wylać na MO
Mieszkanka
22:34, 09.08.2017 r.
Panie Darku, niech Pan się nie martwi tymi idiotycznymi komentarzami. Piszą je ludzie chorzy z zazdrości lub mało inteligenta mniejszość naszych pięknych Ław, niemająca nic do roboty w domu. Jest Pan właściwą osobą na właściwym miejscu i mam nadzieję, że tak zostanie do końca mojego żywota, bo nie wyobrażam sobie innego sołtysa, który by tak dbał o swoich mieszkańców. Mieszkam na Ławach od niedawna i poprzez te super imprezy znam prawie wszystkich ludzi mieszkających we wsi. Bardzo dziękuję Panu i Pana żonie, bo dzięki temu ja i moja rodzina czujemy się tak, jak byśmy się tu urodzili. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejną tak udaną imprezę jak ta ostatnia :).
Ławianka
13:59, 10.08.2017 r.
Ktoś, kto przychodzi na piknik jako gość i nigdy nie organizował tego typu imprezy, nie ma pojęcia ile pracy , czasu i siły trzeba włożyć w tego typu przedsięwzięcie. Jak się potem okazuje, bardzo łatwo jest usiąść przed komputerem i oceniać... wylewając z obrzydliwe komentarze, które organizatorom sprawiają wiele przykrości. Przecież nie można pochwalić, trzeba tak dokopać, by bolało. A co do politycznej agitacji, to, czy wujtem jest x czy y , kazdy byłby poproszony o zabranie głosu. Tego wymaga po prostu zwykła kultura, a klubowicze niech się uspokoją, bo następnym razem to my o was będziemy pisać. Panie Darku, uszy do góry, bo nie warto się o opinię takiego dna martwić.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne