« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 kwietnia 2024 r., imieniny Bereniki, Waleriana, Jadwigi

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Mieszkaniec powiatu jechał pod prąd jednokierunkową (!). Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Fot. Komenda Powiatowa PSP w PrzasnyszuNa ul. św. Stanisława Kostki w Przasnyszu doszło do zderzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego. 20-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc samochodem osobowym bmw pod prąd drogą jednokierunkową wymusił pierwszeństwo na ciężarówce.

O szczegółowe informacje na temat tego zdarzenia poprosiliśmy Komendę Powiatową Policji w Przasnyszu.

- Policjanci pracujący na miejscu ustalili, że 20-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc samochodem osobowym marki BMW drogą jednokierunkową, niezgodnie z wyznaczonym kierunkiem jazdy (pod prąd), wymusił pierwszeństwo pojazdowi ciężarowemu marki Scania, którym kierował 43-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego. Doszło do zderzenia się obu pojazdów, a następnie pojazd ciężarowy zjechał na prawą stronę drogi i uderzył w słup energetyczny oraz budynek handlowy - poinformował asp. szt. Krzysztof Błaszczak z przasnyskiej policji.

Obaj kierowcy byli trzeźwi.

- W pojeździe bmw podróżowały cztery osoby w wieku od 16 do 20 lat. Kierowca bmw i 18-letnia pasażerka pojazdu zostali przewiezieni do szpitala w Przasnyszu. Sprawcy wypadku za spowodowanie zderzenia drogowego zatrzymano prawo jazdy. Obecnie droga krajowa nr 57 w okolicy ul. św. Stanisława Kostki jest zablokowana. Utrudnienia potrwają około dwóch dni - dodał policjant.

Do zdarzenia doszło tuż po północy.Fot. Komenda Powiatowa PSP w PrzasnyszuFot. Komenda Powiatowa PSP w Przasnyszu

Wyświetleń: 12403
 
11:55, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne