« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Klikam lubię" od zespołu Jakobs (wideo)

Fot. kadr z wideoklipuZespół Jakobs, po lipcowych zapowiedziach najnowszego klipu, nie zawiódł swoich fanów i opublikował teledysku do piosenki "Klikam lubię". Fani muzyki disco polo i dance będą usatysfakcjonowani, bowiem klip przenosi słuchaczy w malownicze plenery Toskanii.

Piosenka, jak to bywa w produkcjach disco polo, jest prosta i przyjemna. Opowiada o miłości i zauroczeniu piękną kobietą. Chłopak, zabiegając o względy swojej wybranki, daje wyraz swojej sympatii w mediach społecznościowych, zasypując dziewczynę lajkami.

Klip był kręcony w Włoszech, w jednym z najbardziej malowniczych regionów tego kraju - Toskanii. Trójka muzyków z Ostrołęki i okolic występuje tam w głównych rolach, a tło do piosenki tworzą przepiękne nadmorskie plenery, stare uliczki i urokliwe kamienice.

Zespół Jacobs tworzą Ilona i dwóch Jakubów. Dotychczas zespół realizował się grając na okolicznościowych imprezach, ale przyszedł czas, aby zaprezentować się z własnym repertuarem i najnowszym teledyskiem. Grającej w klimatach muzycznych disco polo i dance.

Zobacz oficjalny teledysk do utworu "Klikam lubię":

Wyświetleń: 2937
 
09:34, 13.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne