« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kolejny tir na starym mieście (wideo)

Fot. Czytelniczka AnnaKolejny kierowca tira spoza Ostrołęki postanowił przejechać, pomimo zakazu, przez nowy most. Mężczyzna prawdopodobnie nie zauważył skrętu w ul. Spacerową i wjechał na teren starego miasta. Miał pecha, bo natrafił na przejeżdżający patrol policji.

Mundurowi zatrzymali kierowcę na ul. Kilińskiego. Mężczyzna z pewnością otrzymał wysoki mandat.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, kilkanaście minut przed godz. 20.00.

Za zdjęcie dziękujemy Annie, a za krótkie nagranie czytelnikowi Pawłowi.

Wyświetleń: 5222
 
10:31, 19.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

11:45, 19.08.2017 r.
Niech się wezmo do roboty za most..a nie kierowców karać..nieznacznie miasta łatwo się zgubić...
Matejko ost
12:25, 19.08.2017 r.
W tej mo to naprawde jakis glaby pracują. Na ul spacerowej jest zakaz ruchu,to jak cie kierowcy maja jezdzic jak zamyka sie droge krajową ?a pizatym ktos powinien sprawdzic kto zaniechal tego.za granicą niema takich rzeczy.
Karolek
12:43, 19.08.2017 r.
wstyd dla miasta,droga krajowa zamknięta dobry gospodarz w miescie
Tępiciel tępiciela lemingów
17:19, 19.08.2017 r.
Przecież oznaczenie tego jak jechać jest przygotowane przez jakiego de.ila. Tu zakaz, tam zakaz i 50 adnotacji małym drukiem. Kto to zdąży przeczytać? Może tak policja zamiast karać da pouczenie i objaśni a nie wali w kierowcę? To nie kierowca doprowadził do rozwalenia mostu.
Ppp
07:46, 20.08.2017 r.
Kur.wa kogo to obchodzi juz 50 raz czytam ze tir przejechal przez most. BRAWO CZYTELNIK ANNA I CZYTLENIK PAWEL PEWNIE CALY DZIEN CZEKALISCIE NIEDALEKO MOSTU JESTESCIE SUPER PEWNIE BYLA NIEZLA RADOCHA I PODNIECENIE JAK ZOBACZYLISCIE TIRA I WYJELISCIE APARAT

Nieudacznicy
Gość
08:35, 20.08.2017 r.
Konfidęńci zamiast kierowcy pomóc to z kamerami jeżdzicie i satysfakcje z tego macie a co on jest winny złym oznakowaniem
kerowca
23:25, 20.08.2017 r.
Tych pisiorów to powinni na taczkach z Urzędu Miasta wywieźć!! Wstyd dla miasta żeby do takiego stanu most doprowadzić i nie potrafić zastępczej przeprawy wybudować!

Przecież pisiory mają wszystko... rząd swój i Ostrołęką rządzą. Już na rządy POwców winy nie mogą zrzucić. Widać jaki Kotoski organizator. Do brania pieniędzy i modłów sie nadaje.
...
22:15, 21.08.2017 r.
Wolę kierowców TIRów gdziekolwiek, niż władze które do tego dopuściły w ratuszu. Czysty idiotyzm. Jak można tak odciąć miasto od świata? Kierowcy TIRów i innych ciężarówek nie jeżdżą nimi dla frajdy, to ich praca. Tej pracy dla zabawy też nikt im nie zleca. Są ważną częścią gospodarki i powinni mieć prawo poruszania się po drogach tak samo jak kierowcy osobówek, szczególnie że poprzez paliwo płacą odpowiednio wyższe podatki, a jeszcze trzepie sie z nich kasę różnymi via toolami i innymi haraczami. I od razu wyjaśniam - nie jestem kierowcą ciężarówki. Mam tylko prawko kat A i B, ale potrafię trzeźwo myśleć w przeciwieństwie do władz miasta i ludzi którzy trzepią się do przejeżdżających przez most ciężarówkę.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne