« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 30 listopada 2023 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Mieszkańcy Chudka bawili się na festynie (zdjęcia)

Jak co roku, w miejscowości Chudek w gminie Kadzidło odbywa się cieszący się dużym zainteresowaniem festyn dla mieszkańców. Nie inaczej było i w tym roku. Uczestnicy spotkali się, aby wspólnie bawić się, rozmawiać i całymi rodzinami spędzić wesoło niedzielne popołudnie i wieczór.

Festyn pod hasłem "Wiejskie klimaty" zaoferował mieszkańcom wiele atrakcji m.in. występy artystyczne, konkurencje sportowe, koncerty zespołów oraz blok animacyjno-rekreacyjny dla najmłodszych.

Imprezę tradycyjnie rozpoczęła msza św. Następnie przy wiejskim domu kultury trwały różne pokazy, konkursy oraz występy lokalnych zespołów ludowych i Kół Gospodyń Wiejskich. Na zainteresowanych czekały też stoiska z regionalnymi produktami, rękodziełem czy kramy z zabawkami i pamiątkami dla najmłodszych.

Nie zabrakło zabaw i konkursów dla dzieci, dmuchanych zabawek oraz wesołego klowna, który zaczepiał i rozśmieszał całe towarzystwo. Wieczorem przyszedł czas na koncerty zespołów disco polo. Festyn zakończyła wspólna biesiada przy ognisku.

Festyn "Wiejskie klimaty" odbył się w niedzielę 6 sierpnia na placu przy Wiejskim Domu Kultury w Chudku.

Zobacz zdjęcia:
- Festyn w Chudku (06.08.2017)
- Festyn w Chudku (fot. wiejski reporter Radomir)

Wyświetleń: 2423
 
12:23, 07.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne