« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 14 czerwca 2024 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Tragiczne porażenie prądem w Piaseczni (aktualizacja)

Do tragicznego w skutkach porażenia prądem doszło w piątek w Piaseczni koło Kadzidła. Po godz. 18.00 rażony prądem został młody mężczyzna. Niestety 19-latka nie udało się uratować. Do nieszczęśliwego wypadku doszło podczas prac polowych.

19-latek ze swoim ojcem pracował przy silosie w kiszonką. Do porażenia prądem doszło najprawdopodobniej na skutek uszkodzonego kabla.

Trudności w dojeździe na miejsce wypadku mieli ratownicy medyczni. Jako pierwsi dotarli strażacy, którzy dzięki reanimacji przywrócili czynności życiowe 19-latka. Poszkodowany został zabrany do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Na miejscu interweniowali strażacy, ratownicy medyczni i policjanci, którzy wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

- 19-letni mężczyzna został porażony prądem podczas obsługi pompy do wody. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, ale pomimo wysiłków lekarzy zmarł. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą w tej sprawie czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia - poinformował nas mł. asp. Krzysztof Kolator z ostrołęckiej policji.

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wykonywania prac wokół domów oraz w gospodarstwach.

Wyświetleń: 29155
 
09:22, 12.08.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne