« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Jutro Święto Policji. Utrudnienia w ruchu na ostrołęckich ulicach

W piątek 21 lipca wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: Brata Żebrowskiego, Goworowskiej oraz Kopernika. Niedogodności będą spowodowane przemarszem policji, orkiestry, mieszkańców i zaproszonych gości w związku z obchodami ostrołęckiego Święta Policji.

Uroczystości Święta Policji rozpoczną się w Ostrołęce od mszy świętej w kościele pw. Zbawiciela Świata, skąd około godziny 10.45 odbędzie się przemarsz ulicami Brata Żebrowskiego, Goworowską i Kopernika na skwer im. Lecha Kaczyńskiego.

- Przemarsz będzie odbywał się prawym pasem ruchu. Zarówno na czele, jak też na końcu tego pochodu będzie znajdowała się eskorta w postaci samochodu ostrołęckiej straży miejskiej. Skrzyżowania z ulicami oraz trasa przemarszu będą nadzorowane przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Po wejściu pochodu na skwer im. Lecha Kaczyńskiego, zablokowana dla ruchu pojazdów zostanie ulica Kopernika. Ruch pojazdów zostanie wznowiony po zakończeniu uroczystości na skwerze. W trakcie obchodów będzie możliwy skręt w prawą stronę z ulicy Prądzyńskiego w ulicę Kopernika, w kierunku ulicy 11 Listopada. Za powyższe utrudnienia przepraszamy - mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy ostrołęckich policjantów.

Od godziny 4.00 do czasu zakończenia uroczystości będzie zablokowana również tzw. stara ulica Kopernika, okalająca skwer im. Lecha Kaczyńskiego, prowadząca w kierunku ulicy Przechodniej.

Wyświetleń: 4024
 
12:12, 20.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

aaa
10:27, 20.07.2017 r.
będą się do Jarka K. modlić!
kierowca
11:14, 20.07.2017 r.
Tylko w Polsce, święto Policji utrudnienia w ruchu drogowym. Gratuluje Policji i odttoleckim policjantom. Jak się bawić to z przytupem. Jaja jak berety 😁😁😁
Rebeliant Remek
11:42, 20.07.2017 r.
A najciekawsze jest to, że sami policjanci są z tego tytułu wqrwieni, ale cóż. Obecnie bez mszy i skweru prezydenta tysiąclecia nic się w tym pisowskim mieście obejść nie może 😀 Więc warto się zastanowić nim wyleje się na nich wiadro pomyj.
JużBabcia
15:18, 20.07.2017 r.
Oj, chyba to będzie mikro-defilada bo trzeba strzec ,,dobrej zmiany". Pewnie Błaszczak dał rozkaz na Warszawę.
Życzę Panom Policjantom poczucia dobrze wykonanej pracy dla dobra WSZYSTKICH Polaków :smile:
Krata
16:35, 20.07.2017 r.
Niech maszeruja oby upal byl uciazliwy a potem ulewa na nich.
Onufry
19:17, 20.07.2017 r.
A kto będzie zabezpieczał marsz ? ;)
ketuks
21:33, 20.07.2017 r.
bandy zakłócające ciszę nocną z potencjałem na wandalizm i rozboje chodzą sobie regularnie nie niepokojone przez nikogo a oni świętują. nie ma czego.
olo
02:58, 21.07.2017 r.
A będzie konfetii rozrzucane ze śmigłowca i aniołowie na koniach?
A
05:15, 21.07.2017 r.
Jak są utrudnienia z tytułu biegania czy innej "zabawy" to dobrze😵ten nasz naród to jednak dziwny🙃 jak trwoga to dobra i Policja. Zastanów się jeden z drugim co piszecie.
ECIK
06:26, 21.07.2017 r.
Nasza policja jest super. Można z nimi podyskutować, pośmiać się. Chciał bym aby ich postępowanie było takie jak we Francji Norwegii dz choć by na Litwie, gdzie głupie dyskusje kończą się wzrostem mandatu nawet o 100 procent.
Cała prawda o PIS
07:37, 21.07.2017 r.
Policja, Wojsko się sprzedały i stały się instrumentem represji Polaków przez totalitarny system monopartyjnego faszyzmu panującej kasty PiS i PiSlandii.

Tygodnik "Polityka" opisał sytuację w polskiej policji. W obszernym artykule pojawiło się nazwisko Rafała Kubickiego, byłego komendanta ostrołęckiej policji. Dziennikarze bez ogródek napisali, że ostatnie awanse zawdzięcza "dobrej zmianie", a jego "promotorem" był poseł Czartoryski.
Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie.

Kasta PiS w Ostrołęce żyjąca kosztem uczciwych Polaków obsadziła wszystkie miejsca pracy swoimi ludźmi Kotowscy, Czartoryski, Mamątow, Liżewski, Bralski, Dawidczyk, Górecki, Grabowski, Jaworowska, Nosek, Płocha, Stańczyk, Żebrowska-Rosak, Żukowski, Ciecierski, Makowiecki, Chrostowski, Romanowski, Załęska, Korytkowska, Mierzejewska-Nicewicz, Brzozowska, Mielnicki, Białobrzewska, Tercjak, Żebrowski, Budzichowski, Chorąży, Pietrzyk, Juchniewicz, Olkowski, Grzyb, Kowalski, Zalewski, Żarnoch, Dobkowski, Dorobiński i inni

Ci wszyscy oraz wielu innych wraz z całymi rodzinami są utrzymywani od lat i dożywotnio za pieniądze uczciwych ciężko pracujących Polaków, emerytów i rencistów, najbiedniejszych, którzy muszą płacić podatki i składki, oraz VAT 23% gdy tylko kopią chleb i mleko.

Nie wstyd wam PiSowcy zarabiać miesięcznie po kilkanaście tysięcy złotych , gdy Polacy zarabiają po 1500zł netto lub mniej i muszą przeżyć wraz z całymi rodzinami?

Nie obniżyliście podatków dla najbiedniejszych, VAT pozostał bez zmian, abyście mogli żyć kosztem najbiedniejszych Polaków, Polacy umierają w obojętności, bo darmowa służba to fikcja, a nie stać ich na leczenie prywatnie, i nie nalezą do kasty PiS.

Wasze obietnice to kpina z narodu Polskiego, ale Polska jeszcze nie zginęła, nie damy się zniewolić przez kasty okradające Polaków i skazujące nas na nędzę.
saar
09:43, 21.07.2017 r.
Chodzcie na msze i pod pomniki państwo policjanci.Za kilkanaście lat,zabiorą wam za to emeryturki.To samo można powiedziec o tych co dziś "zabezpieczają" miesięcznice.Co tam ,że rozkaz i albo wykonacie,albo won.Kto trzeba nakręci i zdjęcia porobi,żeby dobrze można było rozpoznać twarzyczki tych ,którzy tam stali.Zabrali teraz,to furtka do następnych zaborów otworem stoi.Fajny zawód.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne