« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 października 2017 r., imieniny Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Kino pod gwiazdami z E.Leclerc

Fot. archiwum organizatoraWielki ekran, dwa filmy, dwieście miejsc siedzących i specjalne udogodnienia dla zmotoryzowanych. Chodzi oczywiście o kino pod gwiazdami z E.Leclerc. Będzie to już piąta odsłona kina letniego w naszym mieście. Kolejne seanse już w sierpniu.

Pierwszym z wyświetlanych filmów będzie "Telefon" Joela Schumachera z Colinem Farrellem w głównej roli. Grany przez tego aktora Stu Shepard codziennie dzwoni do swojej kochanki z budki telefonicznej, by uniknąć podejrzeń żony. Po jednej z takich rozmów, Stu słyszy dzwonek dobiegający z aparatu i podnosi słuchawkę, po czym dowiaduje się, że jeżeli przerwie rozmowę, zostanie zastrzelony przez snajpera. Tak zaczyna się koszmar głównego bohatera oraz historia, która trzyma w napięciu aż do finału.

Tuż po tym seansie, widzowie będą mieli okazję obejrzeć "Zdarzenie". Punktem wyjścia filmu M. Night Shyamalana jest fala masowych samobójstw, która pojawia się w Nowym Jorku. Wystraszeni mieszkańcy uciekają z miasta. Wśród nich znajduje się nauczyciel fizyki z miejscowej szkoły. Podobnie jak pozostali uciekinierzy, Elliot Moore nie zdaje sobie sprawy z tego, że wkrótce tajemnicze zjawisko opanuje cały kraj.

Dla osób, które będą chciały obejrzeć filmy w swoich samochodach, przygotowana zostanie specjalna częstotliwość radiowa, która pozwoli na odbiór dźwięku bezpośrednio w aucie. Wszystkie poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością. Kolejne seanse już w sierpniu.

Projekcja filmu odbędzie się w piątek 28 lipca o godz. 21.00 na parkingu E.Leclerc przy ul. Jana Pawła II 4 w Ostrołęce.

Wyświetleń: 4673
 
13:11, 26.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne