« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

"Kurpiowska Kraina" tętni życiem i wydarzeniami (wideo)

Letni sezon trwa w najlepsze, a wraz z nim ogromne zainteresowanie kompleksem "Kurpiowska Kraina", który z tygodnia na tydzień przyciąga coraz większe liczby turystów. Jeszcze w lipcu odbędzie się koncert zespołu "Bayera" oraz piknik rodzinny.

Położony 35 km od Ostrołęki, w samym sercu Kurpiowszczyzny, malowniczy teren usytuowany nad zalewem Wykrot, jest doskonałym przykładem, że nie potrzeba wybierać się na mazury, aby dotknąć chwil relaksu w rodzinnej atmosferze.

Ogromny bezpłatny parking, wesołe miasteczko, weekendowe gry i zabawy z animatorami, możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego oraz koncerty - to tylko cześć atrakcji jakie czekają na nas w "Kurpiowskiej Krainie". Znajdziemy tu bowiem także tropikalnie zaaranżowaną plażę, boiska do gry w piłkę plażową, tenisa ziemnego czy w piłkę nożną. Jednym słowem - trudno tu o nudę.

Jeśli opadniemy jednak z sił - będziemy mogli zajrzeć do restauracji, która znajduje się na terenie kompleksu. Zainteresowanie obiektem zdaniem operatora obiektu - Pawła Berenta, przeszło w tym roku wszelkie najśmielsze oczekiwania.

- Jest nam niezmiernie miło, że kompleks "Kurpiowska Kraina" stał się tak mocno obleganym miejscem i przyciąga turystów zarówno lokalnych jak i osoby przyjeżdżające z odległych miejscowości. Przyznajemy jednak, iż nie zakładaliśmy aż tak ogromnego wzrostu zainteresowania, a co za tym idzie działamy mocno nad poprawieniem wydajności naszej części gastronomicznej. Jesteśmy przekonani, że niebawem będziemy mogli w pełni sprostać wymaganiom wszystkich naszych gości - zapewnia Paweł Berent.

- Skupiamy się także mocno na atrakcjach weekendowych i dlatego dla naszych gości przygotowaliśmy piątkowe koncerty pod zadaszonym namiotem oraz rodzinne niedziele z udziałem animatorów. Zapraszamy też na wesołe miasteczko, czynne 7 dni w tygodniu od 10:00 do 22:00 oraz do wypożyczalni sprzętu wodnego. Pomimo ogromnego potencjału tego terenu , to jednak dopiero początek naszych planów związanych z tym miejscem - dodaje.

W kompleksie Kurpiowska Kraina można spędzić także udane wakacje korzystając z hotelu lub zorganizować spotkanie integracyjne korzystając z sal konferencyjnych lub namiotu bankietowego.

Najbliższe atrakcje w Kurpiowskiej Krainie to koncert zespołu Bayera w piątek 21 lipca oraz piknik rodzinny w niedzielę 23 lipca od godziny 13.00. Natomiast w ostatnią niedzielę lipca odbędzie się pokaz baniek mydlanych.

Rezerwacje noclegów oraz więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do recepcji Kurpiowskiej Krainy pod numer tel. 508-508-003.

Odwiedź stronę internetową "Kurpiowskiej Krainy" lub profil na Facebooku.

Zapraszamy,

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
"Kurpiowska Kraina"

Wydmusy, ul. Miodobrania 1Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 7127
 
09:10, 20.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne