« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Lot balonem nad Ostrołęką

Fot. PawełFot. PawełW niedzielne przedpołudnie na ostrołęckim niebie pojawił się ogromny balon. Zdjęciem niecodziennego widoku podzielił się z nami czytelnik Paweł. Jak się dowiedzieliśmy, lot balonem to prawdopodobnie ślubny prezent. Piękne widoki z góry podziwiali Renata i Marek.

Reklama
Wyświetleń: 9911
 
17:14, 03.01.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły