« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zdzisław Czarniak, lat 67, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 26 lipca w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 13.30.

Henryk Brodowski, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 24 lipca w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.

Marian Białobrzewski, lat 92, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 25 lipca w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.

Reklama
Wyświetleń: 10534
 
22:23, 25.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły