« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ostrołęccy policjanci będą świętować

Obchody Święta Policji w Ostrołęce będą miały inny charakter niż w roku ubiegłym. Tym razem główną uroczystość zaplanowano na skwerze im. Lecha Kaczyńskiego. Tam nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne.

Miejskie obchody Święta Policji rozpoczną się o godzinie 10.00 mszą świętą w kościele pw. Zbawiciela Świata. Następnie mieszkańcy Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, zaproszeni goście i policjanci przejdą ulicami Goworowską i Kopernika na skwer im. Lecha Kaczyńskiego przy ul. Kopernika, gdzie nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych, resortowych oraz nominacji na wyższe stopnie policyjne. Uroczystości będzie towarzyszyć orkiestra policyjna oraz pododdziały policji.

Dla najmłodszych uczestników zostanie zaprezentowany sprzęt policyjny, będący na wyposażeniu ostrołęckich policjantów oraz stoisko profilaktyczne, gdzie można będzie porozmawiać na tematy związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem. Przygotowany zostanie także punkt informacyjny z dokładnymi informacjami dotyczącymi naboru do policji.

Obchody odbędą się w piątek 21 lipca. Początek o godz. 10.00.

Wyświetleń: 5467
 
10:02, 19.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Gzyl
08:37, 19.07.2017 r.
Życzę im aby w przyszłości nie odbierano im emerytur. Chociaż po wyczynach obecnie rządzących policją i ich lizusostwie chociażby widocznych w organizacji uroczystości na skwerze to kto wie ?
trull
09:44, 19.07.2017 r.
A będzie apel smoleński?
Ana
09:47, 19.07.2017 r.
Zapraszam policję do świętowania pod delikatesami u Leszka, może wtedy byłaby chwila spokoju.
Asia
10:14, 19.07.2017 r.
Znowu... w środku miasta , utrudnienia dla nas wszystkich pracujących na tej ulicy jak i dla naszych klientów , wjazdy i wyjazdy na naszą ulicę będą pozamykane .Nic z tego nie rozumiem , ogromny plac na komendzie policji , trzeba życie utrudnić innym !!!
:sad: :sad:
Rebeliant Remek
10:18, 19.07.2017 r.
Będą maszerować, czy obejrzymy szyk zwany kupą😎
S.
10:18, 19.07.2017 r.
świętujcie jak ten palant kilka lat temu na starosty... :)
ka
11:25, 19.07.2017 r.
Mają swój plac a blokują miasto. Paranoja
e.
14:56, 19.07.2017 r.
Może wreszcie przed komendą pojawi się flaga państwowa.
anty
14:58, 19.07.2017 r.
Paralizatory będą prezentować. Każdy najprawdziwszy PiS-obywatel może na własnej d... wypróbować. Kamera oczywiście odłączona. Igorom wstęp wzbroniony - umierają słabiaki.
...
17:17, 19.07.2017 r.
Kochani policjanci!
Życzę Wam żeby nie używano Was do pałowania demonstrantów i żeby ktoś kiedyś nie stwierdził że w sumie to jesteście komunistami i żeby nie zabrali Wam emerytur. Życzę Wam żeby mundur policjanta budził szacunek i żeby żadna władza nie sprawiła że ten szacunek przerodzi się w pogardę.
skutek
17:30, 19.07.2017 r.
A ja wam życzę żebyście byli policją niepodległej Polski i żebyście nie bali się spałować tę antypolską hołotę nazywającą siebie opozycją i inne komusze i postkomusze kreatury.
...
18:19, 19.07.2017 r.
Mam 35 lat ... Nie popieram PiS. I to wystarczy żeby nazywano mnie komuchem....
Brawo PiS! Wasza kampania ma się dobrze. Komunę to ja znam z " Kroniki filmowej" ale skoro jestem przeciw PiS to jestem "komuchem"....
Brak słów...
Oszukany wyborca PIS
18:38, 19.07.2017 r.
Wstyd mi, przepraszam Was Ostrołęczanie Polacy.

Wybaczcie Mi, bo nie wiedziałem co czynie, gdy głosowałem na PiS, to miedzy innymi moja wina, że Wasze życie się nie zmieniło i będziecie wciąż głodować, cierpieć, umierać w całkowitej obojętności, a rządzący będą się wciąż bogacić na Waszej krzywdzie i żyć za Wasze ciężko zarobione pieniądze. Wiara w możliwe lepsze jutro, nadzieja i miłość do bliźniego mnie oślepiły.

Przepraszam Was Polacy.

Obiecuję Wam, że nigdy więcej nie zagłosuję na faszystów z PIS, a moje słowo i honor uważam za święte.
nacjonal.
19:55, 19.07.2017 r.
Oszukany judaszu.... ,sam się pie...esz w w łeb,czy ci pomóc?.
brexit
22:47, 19.07.2017 r.
Na osłach będą jechać - więc jutro będą Ci Remuś przymierzać siodło.
W sumie to dobrze ,że policja sobie świętuje w tak otwarty sposób.
Tylko ,żeby im się nikt na komendę nie włamał jak będą sobie paradować po mieście.
A do zarządzania ruchem na trasie przemarszu to niech wezmą ekipę z pielgrzymek -pełen profesjonalizm.
ob
04:27, 20.07.2017 r.
A dlaczego nie ma mszy?
kaktus
09:04, 20.07.2017 r.
Ciekaw jestem, czy dostaną skrzydła i czy będzie sypane konfetti, bo chyba, bez tego, taka uroczystość odbyć się nie może - szanowni Policjanci, ja Wam nie zazdroszczę, bo jak to mówią "rozkaz, nie gazeta", ale przecież każdy swój rozum ma - pamiętajcie, że ktoś Was kiedyś, z tego wszystkiego rozliczy.

"Auta pokryte stalową blachą
Tego to nawet kula nie przebije
Jedyny sposób na taką maszynę
To chyba tylko butelki z benzyną

Na dachu działko wodne obrotowe
Wciąż do użytku gotowe jest
Nie służy jednak do walki z ogniem
Lecz do gaszenia pożarów serc

Milczący ludzie w dziwnym skupieniu
Czekają jeszcze na odpowiedź
A megafony rdzawym charkotem
Krzyczą by się natychmiast rozejść

Wycie silników jak śpiew walkirii
Poraża wszystkie bez reszty zmysły
Więc na kolana gniewny narodzie
To pędzą jeźdźcy apokalipsy

Posępne twarze a na nich rozkaz
Odbity znakiem bezmyślności
Żadne wahanie i żadna troska
Wśród nich na pewno nie zagości

Każdy powiedział swoje tak jest
I od tej pory więcej nie rozumie
Zza grubych tafli pancernych szyb
Trudno jest braci rozpoznać w tłumie

No! Który pierwszy zacznie strzelać!"
Do kaktus
09:38, 20.07.2017 r.
Leki wziąłeś już ? Całe dnie nadajesz na 4 gęstości, z czego Ty żyjesz i się utrzymujesz chłopie ? Żeby Ciebie przypadkiem nie trzeba było rozliczyć za te paszkwile przeciw legalnie wybranej, demokratycznej władzy...
brexit
10:33, 20.07.2017 r.
Z czego kaktus żyje nie wiem.Wiem z czego nie żyje.Na pewno nie jest płatnym trolem - do tego potrzebna jest inteligencja.

A po co go rozliczać za te brednie ? Jakiekolwiek zainteresowanie ofijalnych czynników tym bełkotem tylko niepotrzebnie będzie nobilitować wypisywane przez tego gamonia kocopoły.Przecież on tylko ośmiesza tę stronę sporu po której staje.Nie wiem ile dzięki niemu PiS zyskał wyborców , ani ile straciła PO.
Ale życzmy mu dalszych sukcesów w radosnej pracy twórczej i jak największej ilości postów na portalu.Pisał tu jakieś peany na cześć Prezydenta Załuski , ale robił to w tak nieudolny sposób ,że tylko udało mu się go ośmieszyć.
kaktus
10:34, 20.07.2017 r.
do "Do kaktus" - tak, leki wziąłem, jestem rentierem - wystarczy?

Nie strasz, nie strasz, bo się zes... - nie tacy próbowali, komuniście też straszyli, a raz nawet, ich bijące serce partii, czyli ZOMO mnie spałowalo, a jak widzisz, to nie mnie szlag trafił, tylko komunę - tak samo będzie z komuną PiS i to już niedługo, niech tylko rolnikom zajrzy w oczy wizja wstrzymania dopłat, to nawet za granicą się nie schowacie, zgodnie z tym, co powiedział Frasyniuk - "Jarek, Ty w przeciwieństwie do Janukowycza, nawet nie masz dokąd uciec".

Sądy, ale nie te PiSowskie, będą miały pełne ręce roboty, Trybunału Stanu, nie wyłączając.

Jeśli masz wątpliwości, PiSowski wypierdku, to udaj się na demonstrację do Warszawy, zrozumiesz, o czym piszę - ten tłum ma moc i ten tłum zmiecie Was z powierzchni Ziemi, a ja będę w tym tłumie - niech tylko ludzie zrozumieją, com im chce zafundować, człowiek pałający rządzą zemsty, która jest jedynym motorem jego działań - dzisiaj parlamentarzyści PO + PSL, a zwłaszcza Donek, plują sobie w brody, że nie przegłosowali Trybunału Stanu dla Yaro i Zorro - Polacy Wam tego nie zapomną.
kaktus
10:38, 20.07.2017 r.
brexicik, dzieciaku specjalnej troski, a skąd wiesz, co mi się udało, a co nie - przeprowadziłeś jakiś sondaż, jakieś badanie opinii społecznej, czy, jak zwykle, bierzesz to z niczego, czyli z tego, co służy Ci wyłącznie jako zatyczka, żeby woda nie lała Ci się do środka?
Do kaktus
10:57, 20.07.2017 r.
Pisząc Polacy, masz na myśli Wolacy chyba...jaki tłum ??? 3 tysiące staje naprzeciw milionom... w dodatku, bez urazy, ale miernot i w przeważającej większości ludzi w wieku ponad 60 lat. Dziękujemy już wam...jeśli leki wziąłeś, to chwilę poczekajmy na.ich działanie, może ochloniesz nieco
kaktus
11:13, 20.07.2017 r.
Do "do kaktus" - "Wolacy", to, jak rozumiem, mieszkańcy "Wolski", czyli tworu, który Yaro, wyśpiewał w hymnie polski - ich miałeś na myśli?

3 tysiące powiadasz, zapoznaj się z tym, co się działo za "komuny" i od czego zaczęła się jej agonia :)

A, tak na marginesie, skąd wiesz, że to były, akurat 3 tysiące?

Czy znasz, chociaż jedna osobę, która była na manifestacji, bo jeśli nie, to co, poza PiSowskią wrodzoną nienawiścią do ludzi i partyjnym przekazem dni, pozwala Ci nazywać ich "miernotami"?

Przypominam, że PiS, nawet w najbardziej optymistycznych sondażach, nie ma więcej niż 38 %, kim, zatem są pozostałe 62% i czy 38 to jest więcej niż 68, czy mniej, tak jak 42% to więcej niż 50, czy mniej - Ty, PiSowski wypierdku, nawet do 100 nie potrafisz policzyć.

Mam jeszcze jedno pytanie, skoro tak się troszczyłeś o moje źródło utrzymania, a pod każdym moim wpisem, prawie natychmiast pojawia się Twój, to z czego Ty żyjesz, również z rentierki?
kaktus
11:29, 20.07.2017 r.
Mało tego, jak, jak chcę, to sobie wchodzę i piszę, a Ty musisz warować tu jak pies łańcuchowy, w oczekiwaniu na moje wpisy - Ty, to dopiero musisz tu życie spędzać :laughing:
Do kaktus
11:30, 20.07.2017 r.
Nie dz i a du, akurat jestem na zasłużonym urlopie... Wiesz co to praca, wiesz co to urlop ? Brać od państwa potrafisz, i w internecie ujadać. Ile zbierze N i PO ? Łącznie 15 % byłych komuc how, czapakami was nakryjemy madralo socjalny
kaktus
12:53, 20.07.2017 r.
Hmm, strasznie długi masz ten urlop, chyba jakiś zaległy i to z kilku lat.

Brać od państwa? - w życiu złotówki od państwa ne wziąłem, a więc nie sądź innych wg siebie, PiSowski wypierdku.

Ty, głąbie kapuściany, chyba nie wiesz, co to znaczy rentier i pomyliło Ci się z rencistą - no tak, jeśli takie intelektualne zero, mówi o kimkolwiek, że jest miernotą, to dla tego kogoś, jest to chyba najlepszy komplement, jaki może usłyszeć.

Jak już napisałem, poziwiom uwodim - poczekajmy do wyborów, wówczas się policzymy, oczywiście jeśli dotrwacie, bo na to też nie postawiłbym złamanego szeląga - taka pewność siebie, połączona z pychą, niejednego ściągnęła w otchłań, czego Tobie i Twoim towarzyszom niedoli, z całego serca życzę i to nie dla siebie, ale dla Polski, której nic gorszego od Was, PiSowskich wypierdków, zdarzyć się nie mogło, tylko do wielu ludzi jeszcze to nie dotarło, ale dotrze - możesz być o to spokojny - dotrze.
kaktus
12:55, 20.07.2017 r.
Tak, przy okazji, to gratuluję Ci pomysłu na spędzenie urlopu - trzeba mieć nieźle we łbie narobione, żeby w czasie urlopu siedzieć, bez przerwy, na netcie.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne