« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 18 października 2017 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ostrołęczanie w obronie niezależności sądów (zdjęcia, wideo)

Fot. kadr z nagraniaOstrołęczanie również włączyli się w ogólnopolską akcję pn. "Łańcuch światła". Przed Sądem Okręgowym przy ul. Gomulickiego 5 protestowali przeciwko forsowanej przez PiS reformie sądownictwa. Nasz czytelnik Remigiusz podzielił się z nami nagraniem filmowym z tego wydarzenia.

Przed budynkiem Sądu Okręgowego przy ul. Gomulickiego w miniony wtorek zebrało się kilkadziesiąt osób, w tym wielu członków i sympatyków Platformy Obywatelskiej. Uczestnicy manifestacji zapalili świeczki na schodach budynku, wyrażając tym swój sprzeciw wobec wprowadzanych przez partię Jarosława Kaczyńskiego zmian.

Więcej na ten temat:
Ostrołęczanie w obronie polskiego sądownictwa

Zobacz zdjęcia:
Protest w obronie polskiego sądownictwa (18.07.2017)

Krótką relację wideo z tego wydarzenia nagrał nasz czytelnik Remigiusz.

Wyświetleń: 5096
 
14:41, 20.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

wo
13:34, 20.07.2017 r.
i tylko słychać echo... wróć! komuno wróć! :laughing: :laughing: :laughing:
Oszukany wyborca PIS
13:38, 20.07.2017 r.
Wstyd mi, przepraszam Was Ostrołęczanie Polacy.

Wybaczcie Mi, bo nie wiedziałem co czynie, gdy głosowałem na PiS, to miedzy innymi moja wina, że Wasze życie się nie zmieniło i będziecie wciąż głodować, cierpieć, umierać w całkowitej obojętności, a rządzący będą się wciąż bogacić na Waszej krzywdzie i żyć za Wasze ciężko zarobione pieniądze. Wiara w możliwe lepsze jutro, nadzieja i miłość do bliźniego mnie oślepiły.

Przepraszam Was Polacy.

Obiecuję Wam, że nigdy więcej nie zagłosuję na PIS, a moje słowo i honor uważam za święte.
LLL
14:15, 20.07.2017 r.
W roku 1948 komuniści wcale nie musieli fałszować referendum. Polski cham ochoczo pogrążył Demokrację i wybrał komunizm. W roku 1956 ciemny lud na chwilę się przebudził, ale wcale nie chciał Demokracji tylko „socjalizmu z ludzką twarzą”. Ta twarzą był Gomułka. Dwanaście lat później, polskie chamy zrzeszone w tzw. „aktywie robotniczo-chłopskim” ochoczo pałowały studentów, którzy upomnieli się o Demokrację i Wolność Słowa (pamiętam!). Dostali za to trochę kiełbasy. Kiełbasa skończyła się w 1970, więc lud zaczął strajkować, ale nie o Demokrację, tylko o kiełbasę. Coś ruszyło się 1976, ale tylko pozornie. Rok 1980 to BANKRUCTWO!!!! Skończyła się kiełbasa! Ludowi nie chodziło o Wolność i Demokrację, ale o kiełbasę! Dziesięć lat niszczenia Państwa, wybory w 1989, i co? Mamy Demokracje! RÓWNE SZANSE! Przecież wszyscy powinni mieć Mercedesy, domy z basenem i pod dostatkiem piwa, oraz kiełbasy na grilla. Taki ma być kapitalizm! Cham jest zawiedziony! Sąsiad ma lepiej niż cham. No to sąsiad jest złodziejem! Kaczyński zgadza się z chamem, pieści go, hołubi jego kompleksy…… i wygrywa wybory. Daje chamowi po 500 i wcześniejszą emeryturę. Spełnia obietnice. JEST KIEŁBASA I PIWO!!! Hurra!!! Cieszy się ciemny lud. Polski cham sprzedaje od wieków wolność za doraźne korzyści, jeszcze nie wyzwolił się z pańszczyzny… Ważniejsza cena paliwa niż wolność…. Ważniejszy mecz Legia-Górnik niż wolność skopiowane ale bardzo prawdziwe
MMM
15:27, 20.07.2017 r.
Polski "pan"czytaj cham był przyzwyczajony,że zawsze mu wszyscy czapkowali,byli mili,zawsze wdzięczni itd. Więc z pana zrobił się cham,który ma za nic innych ludzi. Cham się przyzwyczaił,że nikt go nie skarze,nie pozwie do sądu,a nawet jakby to i tek kolega lekarz,prawnik,prokurator czy sędzia jakoś mu pomoże. Żyło się chamowi błogo i dostatnio. A teraz jak się trzeba trochę wyspowiadać ze swoich majątków,uczciwie zapłacić podatki to jęk,krzyk i kwik na ulicach. Tak nam się "państwo"rozbisurmaniło.!
MMM
15:35, 20.07.2017 r.
Kaczyński dał ludziom 500plus i się śmieje,a poprzednie chamy nie dały nic,a wręcz kradły co jeszcze nie rozkradzione,sprzedali co było do sprzedania i śmieli się i też się śmiały. Cham lubi luksusy,cham lubi się bawić,cham chce mieć dobry samochód i cham chce mieć układy,żeby za swojego chamskiego żywota być bezkarnym. Mało to cham krzyczy na 500plus,ale sam z niego korzysta no chamowi zawsze będzie mało. I tu nie ma znaczenia stanowisko,urząd, stopień naukowy itp. Cham zawsze zostanie chamem.
do LLL @
15:36, 20.07.2017 r.
Brawo.Wiecej takich wpisow!!I w nastepnych wyborach PIS ma gwarantowane 60%... :laughing:
Zalh
15:51, 20.07.2017 r.
Tak ma być i koniec a ci co protestują to do kamieniołomu brak zajecia
tępiciel lemingów
16:03, 20.07.2017 r.
System wybierania, awansowania i oceniania się sędziów przez samych siebie MUSIAŁ doprowadzić do degrengolady sądownictwa.To nie wina sędziów, to wina systemu.Ten system podobnie jak socjalizm nie miał prawa się udać. Ludzie są tylko ludźmi. Przez 27 lat cała klasa polityczna palcem w bucie nie kiwnęła, aby ten system poprawić lub zmienić.
Cała prawda o PIS
17:10, 20.07.2017 r.
20.07.2017r zapisał się w historii jako dzień, w którym przestały istnieć niezawisłe sądy od dziś PIS będzie zwalniał i zatrudniał sędziów od dziś PIS będzie mówił, który wyrok sądu jest prawidłowy czy nieprawidłowy od dziś Polska wróciła do PRL.
Truth
17:11, 20.07.2017 r.
Podziały, podziały, podziały. Nienawić, inwektywy - o to chodzi tym, którzy wynajęli tych aktorów-marionetki z POPIS i innych pajaców. Bo wiedzą, że gdy się obudzimy, otworzą nam się oczy - zjednoczymy się i przegonimy zarazę.
tępiciel lemingów
18:07, 20.07.2017 r.
Cała prawda o PIS , to Ty chcesz przywrócić PRL, gdzie mniejszość rządziła. Ubolewania godne jest to, że krzyczący o demokracji w ogóle tego słowa nie rozumieją.

Demokracja to rządy większości, która taki mandat uzyskała w wyniku wyborów – bez znaczenia jest procent większości reprezentowanych wyborców przez partie, która wybory wygrała, ponieważ w Polsce nie obowiązuje przymus udziału w głosowaniu.

Skandaliczne krzyki o naruszeniu Konstytucji wynikają z czystej niewiedzy lub umyślnego wprowadzania w błąd.

Ustrój sądów w Polsce może być legalnie zmieniony przy pomocy ustawy zwykłej, bo na to pozwala wyraźnie art. 176 ust. 2 Konstytucji, który stanowi:

„Ustrój i właściwość sądów oraz postępowanie przed sądami określają ustawy”.
Cała prawda o PIS
18:54, 20.07.2017 r.
Hitler w identyczny demokratyczny sposób przejął władze i wiemy czym dla Polski i dla Świata skończył się nacjonalistyczny socjalizm.

PiS to zaledwie 15% poparcia w 38 milionowym kraju, a nie rządy większości.

Mamy w PiSlandii system totalitarny cała władza w jednych rękach, bez poparcia jednej słusznej partii PiS jako Polak w Polsce jesteś nikim, a następny etap to pozamykać granice i zniewolić naród, a 30000 zagorzałych fanatyków wystarczy, aby z Polaków zrobić niewolników.
tępiciel lemingów
19:05, 20.07.2017 r.
Cała prawda o PIS. jeśli nie zmienimy patologii, to przyjdzie taki ktoś jak Hitler i to zmieni.

Powtarzam

Demokracja to rządy większości, która taki mandat uzyskała w wyniku wyborów – bez znaczenia jest procent większości reprezentowanych wyborców przez partię, która wybory wygrała, ponieważ w Polsce nie obowiązuje przymus udziału w głosowaniu. Trzeba było pójść głosować Polakom, a nie że tylko 15% Polaków spowodowało, że PiS ma większość demokratyczną.

Reforma sądownictwa jest potrzebna i MUSI BYĆ wykonana (niekoniecznie w proponowanej przez obecna władze formie)! Nie może być tak, że sędziowie nie odpowiadają przed nikim i mogą czuć się bezkarnie (a powinni przede wszystkim odpowiadać przed obywatelami)! Nie może być tak, by sędziowie (czy ogólnie kasta prawnicza) była sędziami we własnej sprawie! Musi istnieć organ (nie związany z środowiskiem sędziowskim), który będzie ich nadzorował, w razie potrzeby dyscyplinował, szczególnie tych, którzy naruszają etykę sędziowską (włącznie z wydalenie ze służby).
^
19:17, 20.07.2017 r.
Patrząc na zdjęcie to sama skamielina PRL-owska
krzys
19:34, 20.07.2017 r.
Tak się boicie protestujących?? Cóż warta jest ta władza która tak panicznie boi się opozycji? Według was opozycja ma przyklaskiwać partii rządzącej? Może wasi przeciwnicy powinni wstąpić do PiS? Mielibyście wtedy 99,99% poparcia, nawet Edi Gierek takiego nie miał. :wink:
tępiciel lemingów
19:38, 20.07.2017 r.
krzys, masz rację, władza nie powinna słuchać się opozycji, nie powinna jej przyklaskiwać. Władza powinna wypełniać obietnice wyborcze.
anty fanatyk
19:41, 20.07.2017 r.
Reforma PiS!!! wybiorą na sędziów swoich podopiecznych, w policji i wojsku już wybrali, całe państwo w rękach PiS, a Polacy biernie się temu przyglądają.

Teraz już w Ostrołęce kasta PiS jest nietykalna i kradną na potęgę, a jak przejmą sądy to mamy PRL - system monopartyjny i jeden słuszny światopogląd.

Paradoks Polacy zastąpili złodziei z PO, SLD i innych partii na złodziei z PiS, którzy robią co chcą i kradną na potęgę, śmieją się z ciemnego ludu, opowiadając bajki o teoriach spiskowych i historii Polski, wmawiając im, że ważniejsze są pomniki i muzea oraz kościoły, a co piąty Polak żyje w nędzy i ubóstwie (nie ma na jedzenie, leczenie, godne życie i PiSlandia o nim zapomniała)
tępiciel lemingów
19:46, 20.07.2017 r.
anty fanatyk, gdyby było dobrze, to by antyPiSlandia rządziła.
nieboczort
19:48, 20.07.2017 r.
Nie komuno wróć tylko komuna wróciła. Czekam tylko na zaostrzenie rygoru i notoryczne nękanie szarego obywatela. Pewnie i Cejrowski się z powrotem do polski przeprowadzi hehe. Smutno mi że znów zbliżamy się do Białorusi i Rosji. Korzystajmy z internetu i telewizji do oporu puki jeszcze można bo nie długo nas odłączą i tylko modlitewnik nam zostanie.
do tępiciel lemingów @ 21:46, 20.07.2017
19:54, 20.07.2017 r.
Napisz lepiej czemu tylko panowie z PiS, ich rodziny, znajomi, zwolennicy mają pracę w Ostrołęce we wszystkich spółkach miejskich, w administracji, w straży miejskiej, wszystkie przetargi wygrywają firmy powiązane z PiS ( np. Ostrada ), czy to jeszcze Polska czy już Pislandia?
Prawda
19:59, 20.07.2017 r.
Anne Sanders, niemiecka ekspert prawna pracująca dla Rady Europy, przyznaje wprost:
Proponowany przez PiS sposób powoływania sędziów Sądu Najwyższego jest taki sam, jak w Niemczech. Dlaczego zatem w Polsce można z tego powodu robić aferę, a w Niemczech nie?jak to jest możliwe, że niemiecki Sąd Najwyższy (Federalny Trybunał Sprawiedliwości), który w połowie jest wybierany przez polityków zasiadających Bundestagu (16 sędziów), a w drugiej połowie przez polityków piastujących landowe urzędy ministrów sprawiedliwości (16 sędziów), ma dawać gwarancję niezależności od władzy ustawodawczej/wykonawczej? Jeśli takie gwarancje daje, to dlaczego nowy Sąd Najwyższy w Polsce wybierany przez Krajową Radę Sądownictwa, o której składzie (15 na 25 członków) mają decydować posłowie (prezydent chce, aby członków KRS wybierano większością 3/5 głosów), takiej gwarancji niezależności od władzy ustawodawczej/wykonawczej mieć nie będzie? Skoro, jak przyznają sami eksperci z Niemiec, mechanizm wyboru i powoływania sędziów Sądu Najwyższego w Polsce będzie zbliżony do tego, jaki obowiązuje w Niemczech, to dlaczego za naszą zachodnią granicą nikt nie twierdzi, że doszło do "zamachu stanu"?
Prawda
20:01, 20.07.2017 r.
Odpowiedź jest prosta - otóż nie wszystko co wolno Niemcom, wolno także Polakom.
Silas
20:06, 20.07.2017 r.
Piszecie w komentarzach, że demokratycznie wybrany rząd musi przeprowadzić reformy. O.k. Tylko dlaczego nie robi tego w majestacie prawa. Dlaczego nocą proceduje, dlaczego nie ma konsultacji. Dlaczego łamie w sposób perfidny konstytucje. Wraca stary dobry komunistyczny beton. Może nie powinienem się dziwić, w końcu co drugi w pisie to komunista. Na czele z towarzyszem piotrowiczem. Tęsknią za starymi sprawdzonymi czasami. Wyborcy pisu podobni. Czas komuny wychwalają i nie rozumieją demokracji. Wolą być pod butem, wykorzystywani. Widocznie tak im dobrze.
do Prawda @ 21:59
20:11, 20.07.2017 r.
U Niemców nie ma tylu cwaniaków politycznych, kombinatorów, złodziei i oszustów przy władzy, mentalnie Polakom bliżej do Rosji, Białorusi czy Ukrainy.

W Polsce w Sejmie i Senacie 1/2 posłów i senatorów nie umie złożyć poprawnego zdania w języku polskim, wykształcenie zdobyte za świniaki i zero wiedzy.

Wczoraj i dziś partia PiS dała popis dobrego wychowania i edukacji.
Wiktoria
20:17, 20.07.2017 r.
Ja z chęcią bym poszła na ten protest tylko nie wiedziałam że jest organizowany :(
Silas
20:21, 20.07.2017 r.
W Niemczech sędziowie wybierani są na stanowisko dożywotnio. I nie mogą być usunięci ze stanowiska na widzimisie polityka. Jest różnica? Popis dobrego wychowania dał wczoraj piotrowicz. Ignorował, nie słuchał tego co mają do powiedzenia prawnicy uzasadniający wnioski formalne. Jego postepowanie bylo na zasadzie wy sobie gadajcie ja i tak zrobię swoje.
tępiciel lemingów
20:23, 20.07.2017 r.
Silas, to Ty nie rozumiesz demokracji i czasy komuny wychwalasz. Nie pidoba Ci się, że towarzysze Cię w tyłek kopnęli i do PiS przeszli.
do IP: *.*.183.201
20:31, 20.07.2017 r.
W Polsce w Sejmie i Senacie 1/2 posłów i senatorów nie umie złożyć poprawnego zdania w języku polskim, wykształcenie zdobyte za świniaki i zero wiedzy.

Nie 1/2 tylko niecała 1/2 i na szczęście są w opozycji :laughing:
do IP: *.*.192.61
20:48, 20.07.2017 r.
Posłuchaj Mamątowa czy Czartoryskiego, albo Pawłowicz a nawet prezesa, a zrozumiesz o czym mówię. Pochodzenia niestety nie da się ukryć.

Zapewne w twoim przypadku jest podobnie maniery wyssane z mlekiem matki.

Widać, że pasujesz jak ulał do kasty z PiS, ale pewnie w niskiej randze - jako przy du pas podobny do tępiciela lemingów, brexita, nacjonala, czy pisanki.

Prostacy zawsze się sprzedadzą za kiełbasę i nie mają własnego zdania.
LLL
02:56, 21.07.2017 r.
MMM i dalej nic nie zrozumiałeś masz widocznie za ciasny umysł ale ok
marek
04:03, 21.07.2017 r.
No i znów pod PiS mamy PRL bis . kiedyś czerwoni dziś czarne komuchy rządzą . nie słowa lecz czyny o tym świadczą .ile w nich chamstwa i podlosci .
tępiciel lemingów
04:29, 21.07.2017 r.
do IP: *.*.192.61, ostatnie zdanie jest dobre, oni nie protestują, by wszystkim Polakom było lepiej, tylko by im się nie pogorszyło i było dziedziczone. Sprzedali się za kiełbasę i nie mają własnego zdania.
nacjonal.
05:17, 21.07.2017 r.
@marek
Piszesz,że czarne komuchy żądzą.Otóż masz wielkie szczęście,że nie spotkałeś na swej drodze żądnych władzy takich''czarnych komuchów''jak ks.Popiełuszko,Zych,czy Niedzielak pełnych nienawiści,chamstwa i podłości do takich jak ty.
Zapewne gdyby oni do dziś żyli,to swoimi czynami by sprawili,że wąchałbyś kwiatki od dołu.Jak komuna,to komuna.
Doprawdy masz chłopie wielkie szczęście,że w porę wytępiliście żądnych władzy ''czarnych i podłych chamów''więc ciesz się z życia... a może u ciebie gdzieś w zanadrzu tkwi jakaś POdsłużała emeryturka co to niebawem ma obwisnąć do 2 tys.zł.i stąd u ciebie ten niepokój?
LOL
05:19, 21.07.2017 r.
@Brexit to prostak bez wykształcenia, który siedzi jak mysz pod miotłą w UK na zasiłku wśród islamistów i czarnych, a na Mojej Ostrołęce całymi dniami chce uchodzić za inteligenta.

@Tępiciel lemingów to cwaniak z PiS z Ratusza, który żyje za pieniądze Polaków i nigdy się nie zhańbił uczciwą pracą

@nacjonal wciąż na utrzymaniu rodziców nigdy uczciwie nie pracował

@Anka Pisanka to pracownik MOPS, utrzymywany z podatków uczciwych Polaków, których całymi dniami poniża i opluwa.

PiS w wyborach poparło zaledwie 5,7 mln Polaków z 38 mln czyli około 15% ludności, a samych członków partii PiS jest zaledwie 30000, którzy chcą zniewolić Polaków.

Stosując identyczne metody faszyści i Hitler doszli do władzy w Niemczech, wiemy wszyscy jak to się tragicznie skończyło dla ludzkości.

Mamy w tej chwili totalitarne państwo Pislandii, wszystko w rekach PiS wojsko, policja, wkrótce sądy, a Polacy nie mają już nic.

Teraz kasta PiS wprowadzi system monopartyjny, aby móc okradać Polskę bezkarnie i jeden słuszny światopogląd narodowy socjalizm - faszyzm.

Jak PO okradało Polskę to wszyscy protestowali, a jak PiS okrada Polaków nikt nie protestuje, ciemny lud dał przyzwolenie złodziejom na rozkradanie Polski i im przyklaskuje za kiełbasę.
Cała prawda o PIS
06:50, 21.07.2017 r.
Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie.

Kasta PiS w Ostrołęce żyjąca kosztem uczciwych Polaków obsadziła wszystkie miejsca pracy swoimi ludźmi Kotowscy, Czartoryski, Mamątow, Liżewski, Bralski, Dawidczyk, Górecki, Grabowski, Jaworowska, Nosek, Płocha, Stańczyk, Żebrowska-Rosak, Żukowski, Ciecierski, Makowiecki, Chrostowski, Romanowski, Załęska, Korytkowska, Mierzejewska-Nicewicz, Brzozowska, Mielnicki, Białobrzewska, Tercjak, Żebrowski, Budzichowski, Chorąży, Pietrzyk, Juchniewicz, Olkowski, Grzyb, Kowalski, Zalewski, Żarnoch, Dobkowski, Dorobiński i inni

Ci wszyscy oraz wielu innych wraz z całymi rodzinami są utrzymywani od lat i dożywotnio za pieniądze uczciwych ciężko pracujących Polaków, emerytów i rencistów, najbiedniejszych, którzy muszą płacić podatki i składki, oraz VAT 23% gdy tylko kopią chleb i mleko.

Nie wstyd wam PiSowcy zarabiać miesięcznie po kilkanaście tysięcy złotych , gdy Polacy zarabiają po 1500zł netto lub mniej i muszą przeżyć wraz z całymi rodzinami?

Nie obniżyliście podatków dla najbiedniejszych, VAT pozostał bez zmian, abyście mogli żyć kosztem najbiedniejszych Polaków, Polacy umierają w obojętności, bo darmowa służba to fikcja, a nie stać ich na leczenie prywatnie, i nie nalezą do kasty PiS.

Wasze obietnice to kpina z narodu Polskiego, ale Polska jeszcze nie zginęła, nie damy się zniewolić przez kasty okradające Polaków i skazujące nas na nędzę.
kaktus
07:24, 21.07.2017 r.
Tępy ciulu, naumiałeś się regułki, nie mającej nic wspólnego z rzeczywistością i wypisujesz ją tutaj - demokracja, od greckiego "demos kratos", to jest, w dosłownym tłumaczeniu - "władza ludu" - zgodnie z Twoją definicją, w 1933 roku, NSDAP, w demokratycznych wyborach przejęła władzę i w ramach swojego demokratycznego mandatu, uchwalała ustawy godzące w ludzi innych narodowości - to też, zgodnie z Twoją definicją były demokratyczne rządy.

W III Rzeszy, wszystko, włącznie z propagandą i sądami, było podporządkowane jednej partii - analogia, aż nadto wyrazista.

Warunki demokracji określił Monteskiusz, czyli trójpodział władzy, którą właśnie zaorał PiS.

Demokracja jest ustrojem dla rozsądnych ludzi, a nie dla barbarzyńców o mentalności hunów - bowiem taki model, w dodatku w XXI wieku, jest tej demokracji wynaturzeniem - rządy, które nie liczą się z nikim i niczym, nie mają nic wspólnego z demokracją, a powoływanie się na nią jest zwyczajnym niezrozumieniem jej zasad.

Wczoraj znowu byłem w Warszawie i wróciłem bardzo późno - to nie może skończyć się dobrze dla rządzących - ten tłum ma moc i rośnie w oczach, z dnia na dzień - to właśnie Ci ludzie rozumieją co znaczy demokracja, która jest, przede wszystkim, gwarancją wolności, to oni są częścią tego społeczeństwa, z której, jak twierdzą PiSowscy prominenci, ich partia się śmieje, ale warto pamiętać o starym przysłowiu, że "ten się śmieje, kto się się śmieje ostatni".
kaktus
07:37, 21.07.2017 r.
Do wszystkich, którzy bredzą, że takie systemy funkcjonują w innych krajach - przestańcie powtarzać te brednie, nie ma demokratycznego państwa, a w którym prokurator generalny, miałby jakikolwiek wpływ na wybór sędziów - jeśli jest, to mi je wskażcie.

Prokurator generalny, z racji pełnionej funkcji, jest w permanentnym sporze z sądami - tak funkcjonuje demokracja, ale tego mało, tenże prokurator generalny, będzie miał wpływ, poprzez system nadzory, do oceny i karania obrońców - nie rozumiecie tego - prokurator generalny, ma nieograniczoną władze nad prokuratorami, na każdym etapie postępowania, może w nie ingerować, a jednocześnie ma wpływ na system oceniania sędziów i adwokatów.

Ktoś Wam naopowiadał głupot, że gdziekolwiek w cywilizowanym Świecie funkcjonuje taki system, a Wy, jako "ciemny lud", łykacie to, jak młody pelikan ryby.

Zaufanie do sądownictwa, poniżej 50%, jest jego immanentną cechą i żadne idiotyczne PiSowskie ustawy tego nie zmienią, bo to jest norma.

W tej PiSowskiej ustawie, nie ma choćby jednego zapisu, który reformowałby sąd w kwestiach dotyczących "Kowalskiego", już nawet przystawka PiSu, zrozumiała, że jest to zwyczajna, ordynarna walka o stołki i obsadzanie sądów swojakami - temu i wyłącznie temu, ma ona służyć.
kaktus
07:49, 21.07.2017 r.
Jakikolwiek, najmniejszy nawet udział prokuratora generalnego, w obsadzaniu stanowisk sędziowskich, to mniej więcej tak, jakby kapitan drużyny piłki nożnej, mógł mieć wpływ na obsadę drużyny przeciwnej.
Prawda
07:59, 21.07.2017 r.
Obudźcie się! Lachy my! Nasza Polasza! Sława i chwała nam!
nacjonal.
08:05, 21.07.2017 r.
Taa,uczciwa praca nie popłaca.Jeno popatrz jak to jest,nie jestem na utrzymaniu rodziców,bo ich Bóg dość wcześnie powołał a ściany wewnątrz mojej hacjendy wyklejone mam banknotami a nigdy nie zajmowałem się tyraniem tak jak ty.Jestem wolny i od nikogo niezależny,nawet od mojej białogłowej,więc''tłukę''się po świecie za zmysłami niczym cygan,taka to moja''pieniężna''natura.

@LOL,-W temacie''rozkradania''PL,to widać,że nie jesteś w ciemię bity czytając gie wybroczne tate heedaktoha,lub stałym oglądaczem''całej phawdy całą dobę''w tefałenowskiej szczujni,że nie wspomnę iż wzorem w tej sferze''moralności''dla ciebie jest zarówno kasta sędziowska,jak i pojedynczy egzemplarz KODziarskiego alimenciarza.
Powiedz mi dlaczego kasta tzw.niezawisłych nie chce publicznie i zgodnie z nakazem
prawa wykazać się swoją''zapracowaną bidą''na Polakach a po skończeniu kadencji sędziowskiej co niektórzy mają zamiary czmychnąć i osiąść na stałe w esraelu,co?
To,że być może nosisz pl.nazwisko a stając w ich obronie,znaczy że jesteś Polakiem... wielce wątpliwym jak i ci powyżej.
Karol
08:06, 21.07.2017 r.
Historia nic nie nauczyła a szkoda!!!
kaktus
08:14, 21.07.2017 r.
Wzór cnót wszelakich, niejaki Jarosław Kaczyński, po bezprawnym wtargnięciu na sejmową mównicę, nie niepokojony przez PiSowskiego wicemarszałka:

Cyt.:
"mordy", "zamordowaliście mi brata", "jesteście kanaliami" - za którą to, skandaliczną wypowiedź, zarówno od rządu jaki swoich posłów, otrzymał standing ovation.

Oprócz tego, do innych posłów RP:
1. Do posła RP - "gówniarzu".
2. Do posłanki RP - "won".
3. Do posła RP, przywoławszy go wcześniej, jak swego lokaja - "oni wszyscy będą siedzieć".
do nacjonal. @ 10:05, 21.07.2017
08:14, 21.07.2017 r.
Wejdź na stronę

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
Urzędu Miasta Ostrołęki

Oświadczenia Majątkowe i zobacz jak kasta PiS od lat okrada Polaków.

Nie przeszkadza Ci, że pseudo patrioci katolicy okradają najbiedniejszych Polaków, emerytów i rencistów naszych bliźnich?
kaktus
08:20, 21.07.2017 r.
Karol, problemem jest to, że wielu młodych,nie zdaje sobie nawet sprawy, co to znaczy "autorytarne rządy", oni, tę dzisiejszą rzeczywistość traktują jak coś, co im się, po prostu należy - to jest dla nich "powietrze", to jest dla nich tak oczywiste, jak wschody i zachody Słońca - ale, wczoraj w Warszawie była ogromna masa młodych ludzie, znaczenie więcej niż w poprzednie dni, co świadczy o tym, że również w nich rośnie świadomość, iż demokracja nie jest nam dana, raz na zawsze, i że wymaga codziennej pielęgnacji i walki o nią, bo jest tego warta.

Jako ludzie, pamiętający totalitaryzm, musimy wierzyć, że to młode pokolenie wreszcie się przebudzi w imię swoich wartości, wartości, które mogą utracić.
Silas
08:22, 21.07.2017 r.
Lista byłych komunistów z PIS:
1. Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IV RP- członek PZPR do jej końca. Skazywał działaczy opozycji w stanie wojennym.
2. Wojciech Jasiński - Minister Skarbu IV RP, członek PZPR w latach 1976-1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. Zasłynął umorzeniem milionowych długów PC, byłej partii Jarosława Kaczyńskiego.
3. Karol Karski (PiS) - działacz władz centralnych socjalistycznego ZSP na Wydziale Prawa i Administracji UW. Pod koniec lat 80 startował z poparcia PRON (organizacji utworzonej przez PZPR w stanie wojennym) w wyreżyserowanych i sfałszowanych przez komunistów wyborach do rad narodowych.
4. Andrzej Aumiller - Minister Budownictwa IV RP, zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR.
5. Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD, a dalej w Samoobronie.
6. Zbigniew Graczyk - Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.
7. Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP (członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.
8. Ewa Sowińska - Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.
9. Krzysztof Zaręba - Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, od 2005 roku w Samoobronie.
10. Bogdan Socha - Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR.
11. Romuald Poliński - kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Przez wiele lat członek PZPR, a w rządach SLD doradca ministra Kołodki
12. Maciej Łopiński - Rzecznik Prezydenta IV RP; w okresie 1975 - grudzień 1981 należał do PZPR
13. Ryszard Siewierski - Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP - członek PZPR do końca (1990).
Silas
08:24, 21.07.2017 r.
14. Stanisław Kostrzewski - od 25.02.2006 skarbnik i finansista PiS - był aktywnym członkiem PZPR do końca jej działalności. 15. Henryk Biegalski - nominowany na szefa Centralnego Zarządu Służby Więziennej IV RP, był członkiem PZPR od 1969 r. do końca lat 80.
16. Jerzy Bahr - 19.05.2006 mianowany ambasadorem RP w Moskwie. W latach 1976 - 1980 w randze I sekretarza pracował w Ambasadzie PRL w Bukareszcie. Do stanu wojennego był członkiem PZPR.
17. Krzysztof Czabański - mianowany 01.07.2006 na prezesa Polskiego Radia S.A. - były dziennikarz m.in. 'Sztandaru Młodych' i 'Zarzewia'. W latach 1967-1980 należał do PZPR.
18. Stanisław Podlewski - mianowany 17.07.2006 dyrektorem departamentu rybołówstwa w ministerstwie rolnictwa - należał do PZPR do końca jej istnienia.
19. Marcin Wolski - 21.07.2006 mianowany został dyrektorem I programu PR - od 1975 roku do końca był w PZPR, będąc m.in. sekretarzem POP w PR.
20. Jan Sulmicki - kandydat na prezesa Narodowego Banku Polskiego, zgłoszony 11.12.2006 przez Kaczyńskiego - były aktywista PZPR w SGPiS (obecnie SGH), także w stanie wojennym.
21. Janusz Kaczmarek - szef MSWiA, prokurator krajowy z ramienia PiS - Członek PZPR od 1986 r.
22. Piotr Cybulski - poseł PiS. Były członek ZSMP i PZPR
23. Aleksander Chłopek - poseł z Gliwic. Członek PZPR od roku 1978. W latach 80. był członkiem egzekutywy Komitetu Miejskiego PZPR.
24. Halina Molka - posłanka na Sejm RP V kadencji. Były członek PZPR. Od 23 sierpnia 2007 posłanka PiS
25. Stanisław Piotrowicz - W 1978 rozpoczął pracę w Prokuraturze Rejonowej w Dębicy, następnie w 1980 został przeniesiony do Prokuratury Wojewódzkiej w Krośnie, na początku lat 80. przeniesiony do Prokuratury Rejonowej w Krośnie. Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie.
26. Katarzyna Łaniewska- W czasie studiów należała do socjalistycznej organizacji młodzieżowej ZMP, donosiła na kolegów. Następnie należała do PZPR.
Lubię to!Komentarze
tępiciel lemingów
08:29, 21.07.2017 r.
Silas, boli, że Twoją komunę kopnęli w tyłek i przeszli do PiS. Beton został w PRL i płacze.
nacjonal.
08:32, 21.07.2017 r.
Też mi ....''ostrołeczanie''w obronie niezależności sądów... kaktus,ty z tym swoim
czosnkowo-obronnym pożal się Boże pijarem idź lepiej pod monument na Poznańskiej,zgromadź tam swoich bliźnich,bo czy nam Polakom godzi się spacery i spędy tam urządzać?
kaktus
08:36, 21.07.2017 r.
Tępy ciulu, powiedz mi, czy to prawda, że poseł na Sejm RP, poręczył za jednego pijanego kierowcę, który pod wpływem alkoholu - w stanie nietrzeźwości, spowodował wypadek, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a który to, niedługo później, został ponownie zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności?
...
08:38, 21.07.2017 r.
Dobrze... powinni sie wziac za tych sędziów i z rejonówki.. bo korupcją jedzie na odległość!!! Jezeli sędzia wydaje wyrok który jak stwierdza okregówka jest niezgodny z prawem to wiadomo o co chodzi!!! W d... z nimi zmienic wszystko i wszystkich i moze bedzie normalnie!!!
kaktus
08:48, 21.07.2017 r.
P.S.
Oczywiście, ta funkcja ignora, miałaby dotyczyć wszystkich i być dostępna dla wszystkich, może dzięki temu, niektórzy, mogliby mnie dodać do ignorowanych, za co byłbym im niezmiernie wdzięczny, począwszy od trójki, którą wymieniłem w oświadczeniu.
Anka PiSanka
08:50, 21.07.2017 r.
Do kaktus @ 10:36,

Dzień dobry!

Twoje zapytanie, chłopaku-słodziku, nie było co prawda skierowane do mnie, ale odpowiem ci: tak, to prawda, że poseł na Sejm RP, poręczył za jednego pijanego kierowcę, który pod wpływem alkoholu - w stanie nietrzeźwości, spowodował wypadek, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a który to, niedługo później, został ponownie zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli, mój miły kawalerze, masz jeszcze jakoweś pytania, do wal śmiało, nie krępuj się - jako osoba zawsze dobrze poinformowana, odpowiem ci merytorycznie, skrupulatnie i zwięźle...

Pozdrawiam cielusio mojego nerwuska Januszka... :smile:
kaktus
08:51, 21.07.2017 r.
Że, przypomnę:

Wzór cnót wszelakich, niejaki Jarosław Kaczyński, po bezprawnym wtargnięciu na sejmową mównicę, nie niepokojony przez PiSowskiego wicemarszałka:

Cyt.:
"mordy", "zamordowaliście mi brata", "jesteście kanaliami" - za którą to, skandaliczną wypowiedź, zarówno od rządu jaki swoich posłów, otrzymał standing ovation.

Oprócz tego, do innych posłów RP:
1. Do posła RP - "gówniarzu".
2. Do posłanki RP - "won".
3. Do posła RP, przywoławszy go wcześniej, jak swego lokaja - "oni wszyscy będą siedzieć".
Anka PiSanka
09:17, 21.07.2017 r.
Do kaktus @ 10:51,

Będzie krótko, co byś przeczytał, mój nelwusku!


Zasmucasz mnie chłopaku-słodziaku. Brakuje ci inwencji twórczej, że tak powtarzasz się? Chcę od ciebie, coraz to nowszych i świeższych wPiSów. Popraw się, niepoplawny nelwusku, bo przestanę cię lubić.

Pozdrawiam chłopaka-ciapciaka, kaktuska-nelwuska... :smile:
nacjonal.
09:36, 21.07.2017 r.
Patrzcie,patrzcie ależ to nieprawdopodobne by i kaktus POniosło.
Miły Panie gwidon,nie pogrywaj Pan z Anką PiSanką,ani z brexit'em,ani z tępicielem
lemingów.
Kto dziś da ci się nabrać na twój pijar-gigant,ryży ruj tez był w tym dobry... a na młodych nie licz,albowiem ja im wykładowcą odpowiednich rekolekcji.

...może ktoś wie o co chodzi w tym kaktus osradczeniu,bo ja ni w ząb nie kapuję, wszak skończyłem prowincjonalny uniwerek gdzieś pod chmurką innej szerokości geograficznej a że za dziczyznę i lewackie skalpy to... należał mi się i tyle.

kaktus nie p....ol,kątem oka,ale czytasz i my czytamy,inaczej byś tu nie wyczyniał pijaru.
Jakieś POruszenie z twojej strony a może klimakterium cie dopadło a na to najlepsza nowa partnerka.Mówią,że nowej gospodyni''ciasto''w mig w reku rośnie.
nacjonal.
09:47, 21.07.2017 r.
@10:15,-a jakże korzystam z takiegoż biuletynu,co to pełni rolę dyżurnego w wychodku na mojej parceli.
nacjonal.
09:51, 21.07.2017 r.
kaktus,strzał w kolano?,co z twoim oświadczeniem?,chciałbym się do niego jeszcze odnieść.
Anka PiSanka
09:52, 21.07.2017 r.
Do nacjonal. @ 11:36,

Dzień dobry, szlachetny nacjonalu!

O jakim "osradczeniu" kaktusa-nelwusa PiSzesz? Nie widzę tutaj żadnego kaktusowego osradczenia, ino jakieś bez ładu ni składu bredzenia POronionego płodu o "funkcji ignora" (vide kaktus @ 10:48),

Pozdrawiam cię serdecznie, życząc ci nieodmiennie gorąco, dobrego dnia... :smile:
Cała prawda o PIS
09:53, 21.07.2017 r.
Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie.

Kasta PiS w Ostrołęce żyjąca kosztem uczciwych Polaków obsadziła wszystkie miejsca pracy swoimi ludźmi Kotowscy, Czartoryski, Mamątow, Liżewski, Bralski, Dawidczyk, Górecki, Grabowski, Jaworowska, Nosek, Płocha, Stańczyk, Żebrowska-Rosak, Żukowski, Ciecierski, Makowiecki, Chrostowski, Romanowski, Załęska, Korytkowska, Mierzejewska-Nicewicz, Brzozowska, Mielnicki, Białobrzewska, Tercjak, Żebrowski, Budzichowski, Chorąży, Pietrzyk, Juchniewicz, Olkowski, Grzyb, Kowalski, Zalewski, Żarnoch, Dobkowski, Dorobiński i inni

Ci wszyscy oraz wielu innych wraz z całymi rodzinami są utrzymywani od lat i dożywotnio za pieniądze uczciwych ciężko pracujących Polaków, emerytów i rencistów, najbiedniejszych, którzy muszą płacić podatki i składki, oraz VAT 23% gdy tylko kupią chleb i mleko.

Nie wstyd wam PiSowcy zarabiać miesięcznie po kilkanaście tysięcy złotych , gdy Polacy zarabiają po 1500zł netto lub mniej, emeryci i renciści mają netto mniej niż 1000zł, a pracowali w Polsce ponad 40 lat i muszą przeżyć wraz z całymi rodzinami?

a Senator Mamątow ponad 30000 zł/ miesięcznie i ulga podatkowa do 30000 zł
Poseł Czartoryski ponad 30000 zł/ miesięcznie i ulga podatkowa
Prezydent Ostrołeki Kotowski dochód ponad 15000 zł na miesiąc
Wiceprezydent Miasta Ostrołęki - Grzegorz Płocha dochód ponad 15500 zł na miesiąc
Komendant Straży Miejskiej Lizewski ponad 9000 zł na miesiąc
Prezes OTBS Ciecierski ponad 11500 tysiąca na miesiąc
Wiceprezes zarządu OTBS Grzegorz Makowiecki, ponad 11000 na miesiąc
Prezes Zarządu MZK Chrostowski, ponad 17500 zł na miesiąc
Prezes Zarządu OPWiK Olkowski, ponad 13500 zł na miesiąc
Dyrektor Park Wodny Dobkowski, ponad 8500 zł na miesiąc
Dyrektor MOPR, ponad 10300zł na miesiąc
Radna Żebrowska Rosak, ponad 12500zł na miesiąc i BIEDNEJ RADNEJ z PIS miasto musiało jej wynająć i opłacić adwokata ponad 20000 zł z pieniędzy mieszkańców Ostrołęki

Lista wszystkich cwaniaków politycznych związanych z kastą PiS ( w tym TPO) to ponad 150 nazwisk.

Nie obniżyliście podatków dla najbiedniejszych, VAT pozostał bez zmian, abyście mogli żyć kosztem najbiedniejszych Polaków, Polacy umierają w obojętności, bo darmowa służba to fikcja, a nie stać ich na leczenie prywatnie, i nie nalezą do kasty PiS.

Wasze obietnice to kpina z narodu Polskiego, ale Polska jeszcze nie zginęła, nie damy się zniewolić przez kasty okradające Polaków i skazujące nas na nędzę.
kaktus
09:56, 21.07.2017 r.
Tępy ciulu, powiedz mi, czy to prawda, że poseł na Sejm RP, poręczył za jednego pijanego kierowcę, który pod wpływem alkoholu - w stanie nietrzeźwości, spowodował wypadek, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a który to, niedługo później, został ponownie zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności?
kaktus
09:57, 21.07.2017 r.
Żeby nie zapomnieć:

Że, przypomnę:

Wzór cnót wszelakich, niejaki Jarosław Kaczyński, po bezprawnym wtargnięciu na sejmową mównicę, nie niepokojony przez PiSowskiego wicemarszałka:

Cyt.:
"mordy", "zamordowaliście mi brata", "jesteście kanaliami" - za którą to, skandaliczną wypowiedź, zarówno od rządu jaki swoich posłów, otrzymał standing ovation.

Oprócz tego, do innych posłów RP:
1. Do posła RP - "gówniarzu".
2. Do posłanki RP - "won".
3. Do posła RP, przywoławszy go wcześniej, jak swego lokaja - "oni wszyscy będą siedzieć".
kaktus
10:00, 21.07.2017 r.
Wskażcie mi, chociaż jeden demokratyczny kraj, w którym prokurator generalny, ma jakikolwiek wpływ na wybór i pracę sędziów.

Wskażcie mi chociaż jeden kraj, w którym prokurator generalny, ma wpływ na wybór osób, które będą oceniały pracę adwokatów i sędziów.
kaktus
10:04, 21.07.2017 r.
Prokurator oskarża, dyscyplinuje obrońcę i wybiera sędziego - to nawet w komunizmie nie mogło mieć miejsca.

PiS, co chwila łamie Konstytucję, przypominam, że nawet Jaruzel, wprowadzając Stan Wojenny, zadbał o to, żeby nie złamać, ówcześnie obowiązującej Kostytucji.
nacjonal.
10:16, 21.07.2017 r.
Dzień dobry zacna i szlachetna Anko PiSanko.
Zakabluję do Ciebie tego hultaja kaktusa.Otóż kaktus wydał oświadczenie po moim poście z 10:32,iż nie zamierza Twoich,jak i moich tekstów czytać,tu rzucił czymś takim ,że nie ośmielam się tu powtórzyć.Odniósł się też do redakcji MO,żeby coś z naszymi komentarzami zrobiła,bo on coś tam,coś tam sobie nie życzy,ale nie wiem dokładnie o co jemu chodziło,wiec zadałem ogólnie pytanie.Nikt nie odpowiedział a zaraz z tego
forum jego oświadczenie przepadło jak Andzia w parku,stąd''strzelił sobie w kolano''
Przepytaj kaktusa o co mu biega,on bardziej do Ciebie jako do Damy kontent.

...również pozdrawiam Cię bardzo serdecznie,miłego popołudnia.
brexit
10:29, 21.07.2017 r.
Aktualne jest dalej moje wcześniejsze pytanie.Czy Ostrołęka jest jedynym znanym mi miejscem , gdzie nie ma wśród opozycji tajnych współpracowników służb?
Przecież umieszczanie agentów wśród szeregów opozycji to elementarne podstawy fachu , mające genezę z w Rosji carskiej.
Tak popatrzyłem ,na te towarzystwo i się zastanawiem.Czy wśród nich są osoby donoszące na swoich kolegów ?
Róbcie te spędy nad Narwią , to wykryjecie donosicieli , bo ich zgodnie ze starą ubecką tradycją oficerowie prowadzący motorówką podzucą na miejsce zbiórki.
Anka PiSanka
10:31, 21.07.2017 r.
Do kaktus @ 11:56,

Twoje zapytanie, chłopaku-słodziku, nie było co prawda skierowane do mnie, ale wyręczę zacnego tępiciela lemingów i odpowiem ci, bo lubię cię ponad życie:

Tak, to prawda, że poseł na Sejm RP, poręczył za jednego (ale tylko za jednego) pijanego kierowcę, który pod wpływem alkoholu - w stanie nietrzeźwości, spowodował wypadek, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a który to, niedługo później, został ponownie zatrzymany za jazdę w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jeżeli, mój miły kawalerze, masz jeszcze jakoweś pytania, do wal śmiało, nie krępuj się - jako osoba zawsze dobrze poinformowana, odpowiem ci merytorycznie, skrupulatnie i zwięźle...

PS. Zwolnij przyjacielu... zwolnij... Nie jesteś już młodzieniaszkiem. Zadbaj o serducho, bo jak tak dalej nie będziesz szanował zdrówka - marny twój los - serducho może nie wytrzymać tego permanentnego stresu i napięcia. Czyż warto, monszeri, poświęcać zdrowie (a może i życie) dla wstrętnej kliki PiSowskiej? ... Życie jest piękne. Wpadnij do mnie, na relaksującą szklaneczkę melisy. (A może w piwniczce znajdzie się i cosik mocniejszego?).... Zapraszam chytluska-nelwuska...

Pozdrawiam - siostra miłosierdzia - Anka PiSanka... :smile:
UP
10:38, 21.07.2017 r.
Cała prawda o PIS @ mądrego przyjemnie posłuchać, w przeciwieństwie do propagandy, PiSiory rąbią nas po kieszeni na każdym kroku

Mamy dość kasty polityków, którzy nie wiedzą jak żyją zwykli ludzie.

Kasta PiS w Ostrołęce żyjąca kosztem uczciwych Polaków obsadziła wszystkie miejsca pracy swoimi ludźmi Kotowscy, Czartoryski, Mamątow, Liżewski, Bralski, Dawidczyk, Górecki, Grabowski, Jaworowska, Nosek, Płocha, Stańczyk, Żebrowska-Rosak, Żukowski, Ciecierski, Makowiecki, Chrostowski, Romanowski, Załęska, Korytkowska, Mierzejewska-Nicewicz, Brzozowska, Mielnicki, Białobrzewska, Tercjak, Żebrowski, Budzichowski, Chorąży, Pietrzyk, Juchniewicz, Olkowski, Grzyb, Kowalski, Zalewski, Żarnoch, Dobkowski, Dorobiński i inni

Ci wszyscy oraz wielu innych wraz z całymi rodzinami są utrzymywani od lat i dożywotnio za pieniądze uczciwych ciężko pracujących Polaków, emerytów i rencistów, najbiedniejszych, którzy muszą płacić podatki i składki, oraz VAT 23% gdy tylko kupią chleb i mleko.

Nie wstyd wam PiSowcy zarabiać miesięcznie po kilkanaście tysięcy złotych , gdy Polacy zarabiają po 1500zł netto lub mniej, emeryci i renciści mają netto mniej niż 1000zł, a pracowali w Polsce ponad 40 lat i muszą przeżyć wraz z całymi rodzinami?

a Senator Mamątow ponad 30000 zł/ miesięcznie i ulga podatkowa do 30000 zł
Poseł Czartoryski ponad 30000 zł/ miesięcznie i ulga podatkowa
Prezydent Ostrołeki Kotowski dochód ponad 15000 zł na miesiąc
Wiceprezydent Miasta Ostrołęki - Grzegorz Płocha dochód ponad 15500 zł na miesiąc
Komendant Straży Miejskiej Lizewski ponad 9000 zł na miesiąc
Prezes OTBS Ciecierski ponad 11500 tysiąca na miesiąc
Wiceprezes zarządu OTBS Grzegorz Makowiecki, ponad 11000 na miesiąc
Prezes Zarządu MZK Chrostowski, ponad 17500 zł na miesiąc
Prezes Zarządu OPWiK Olkowski, ponad 13500 zł na miesiąc
Dyrektor Park Wodny Dobkowski, ponad 8500 zł na miesiąc
Dyrektor MOPR, ponad 10300zł na miesiąc
Radna Żebrowska Rosak, ponad 12500zł na miesiąc i BIEDNEJ RADNEJ z PIS miasto musiało jej wynająć i opłacić adwokata ponad 20000 zł z pieniędzy mieszkańców Ostrołęki

Lista wszystkich cwaniaków politycznych związanych z kastą PiS ( w tym TPO) to ponad 150 nazwisk.

Nie obniżyliście podatków dla najbiedniejszych, VAT pozostał bez zmian, abyście mogli żyć kosztem najbiedniejszych Polaków, Polacy umierają w obojętności, bo darmowa służba to fikcja, a nie stać ich na leczenie prywatnie, i nie nalezą do kasty PiS.

Wasze obietnice to kpina z narodu Polskiego, ale Polska jeszcze nie zginęła, nie damy się zniewolić przez kasty okradające Polaków i skazujące nas na nędzę.
.
10:45, 21.07.2017 r.
"Komisja nie zajmowała się tymY dwoma tematamY"

Zgadnijcie, kto to dziś powiedział w Senacie?
Anka PiSanka
10:46, 21.07.2017 r.
Do nacjonal. @ 12:16,

A to przeniewierczy hultaj z tego kaktusa. Niby mami mnie pięknymi słowy, niby uwodzi mnie swojem męskiem wdziękiem, czarem, powabem, stylem, szykiem i urokiem osobistem, a tak z cicha pęk, mimochodem, stwierdza, że nie zamierza czytać moich wPiSów? Ach, zdenerwował mnie, niebogę, ten wiarołomny mężczyzna. Jakże ja, nieboga, mam teraz wierzyć męskiemu rodowi? Mężczyźni, (oczywiście nie wszyscy), to wredni, wiarołomni zakłamańcy.

Wkurzyłam się na kaktusa. Ja, mimo, żem jeszcze młoda i płocha dziewczyna, odwrotnie niż on, dbam o swoje serducho. Co mi tam KOD-oraści, co mi tam totalna opozycja, co mi tam konstytuta-prostytuta... Idę wypić swoją codzienną porcję kojącej nerwy melisy, a nieco później, wychodzę na odprężający spacer po naszym pięknym, rozkwitającym grodzie...

Pozdrawiam... Do zobaczenia... :smile: :smile:
Anka PiSanka
10:55, 21.07.2017 r.
Do . @ 12:45, 21.07.2017

Dzień dobry!

Czy jest przewidziana nagroda za prawidłowe odgadnięcie zagadki? Jeżeli "tak", to co jest tą nagrodą? (Jeżeli za prawidłową odpowiedź - jak zwykle - będzie tylko "szacunek i ustne uznanie", to nie będę sobie łamała głowy po próżnicy).

Pozdrawiam.
Do Anka PiSanka
11:05, 21.07.2017 r.
To nie konkurs z nagrodamY 😂😂😂
nacjonal.
11:08, 21.07.2017 r.
do brexit @12:29
Nie miej wątpliwości co do czerwonego zagłębia rojącego się od tajnych współpracowników służb.
Wejdź na''inwentarz IPN-u''właściwego dla miasta i wrzuć nazwiska''cichociemnych''a
włos Ci się zjeży.Jest to co nie co skomplikowane,ale warto tam zajrzeć.Teraz nie
wiadomo,czy są nadal funkcyjnymi sługusami i kapusiami,czy w uśpieniu,ale myślę że
z folksdojcza,tak jak z Płatnego Zdrajcy-Pachołka Rosji się nie wyrasta.
Oni wszyscy dziś udają bezpartyjnych,nieskazitelnych,żaden z nich do niczego się nie przyzna i nic nie pamięta z jakich to przywilejów i''dobrodziejstw''komunizmu korzystali drobne kacyki,donosiciele i ORMO-wcy.
Dziś,kiedy są odrywane czerwone r.yje od koryta,POwstał wśród nich wielki rejwah na cały priwislanską krainę i mlaskanie za pełną michą.
LOL
11:12, 21.07.2017 r.
Polacy wybaczcie @ Ance Pisance ona pracuje w MOPR, wykonuje tylko zadanie zlecone przez panią dyrektor Mierzejewską-Nicewicz, oczywiście wszystko za pieniądze odebrane najbiedniejszym Polakom.

@Tępiciel lemingów podlega wiceprezydentowi miasta panu Płocha.

@Nacjonal niestety ma wyprany mozg i nikomu nie podlega, zwykła płotka.

@Brexit wiadomo na zasiłku w UK, również wyprany mózg, islamiści i czarni mają go za popychadło, więc chce zabłysnąć na Mojej Ostrołęce.


ps. Dodam, że bogaci płacą podatki bezpośrednio partii w reklamówkach, aby uniknąć podwójnego opodatkowania.
brexit
11:37, 21.07.2017 r.
"kaktus @ 11:57, 21.07.2017
IP: *.*.53.14

Żeby nie zapomnieć:

Że, przypomnę:

Wzór cnót wszelakich, niejaki Jarosław Kaczyński, po bezprawnym wtargnięciu na sejmową mównicę, nie niepokojony przez PiSowskiego wicemarszałka:

Cyt.:
"mordy", "zamordowaliście mi brata", "jesteście kanaliami" - za którą to, skandaliczną wypowiedź, zarówno od rządu jaki swoich posłów, otrzymał standing ovation.

Oprócz tego, do innych posłów RP:
1. Do posła RP - "gówniarzu".
2. Do posłanki RP - "won".
3. Do posła RP, przywoławszy go wcześniej, jak swego lokaja - "oni wszyscy będą siedzieć". "

Wyrazy szacunku dla premiera Kaczyńskiego , za te wszystkie lata gdy godnie znosił oblegi , kpiny szyderstwa z siebie i ze swojego świętej pamięci brata prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Bydło dziennikarskiej i politycznej obory III RP znęcało się nad człowiekiem ,który pomimo osobistej tragedii miał dość siły woli i godności ,żeby przez te wszystkie lata znosić chamstwo postubeckich zdegenerowanych pomiotów III RP.

Bardzo dobrze się stalo ,że w końcu premier Kaczyński okazał tak po ludzku emocje.Nawet za zabójstwo w afekcie można zostać uniewinnionym , a co dopiero za powiedzenie kilku słów prawdy.

Niech się politycy PiS zastanowią nad umieszczeniem Pudziana na listach w następnych wyborach do parlamentu.Gnojki z opozycji trochę dłużej się zastanowią zanim zaczną być agresywni jak to było na posiedzeniu Sejmu.

"3. Do posła RP, przywoławszy go wcześniej, jak swego lokaja - "oni wszyscy będą siedzieć"."

Premier Kaczynski ma do siebie wystarczająco dużo szacunku ,żeby na stanowisku lokaja nie zatrudniać osób nie posiadających kwalifikacji zawodowych i moralnych.
brexit
11:42, 21.07.2017 r.
nacjonal. @ 13:08, 21.07.2017
IP: *.*.51.195

"do brexit @12:29
Nie miej wątpliwości co do czerwonego zagłębia rojącego się od tajnych współpracowników służb.
Wejdź na''inwentarz IPN-u''właściwego dla miasta i wrzuć nazwiska''cichociemnych''a
włos Ci się zjeży.Jest to co nie co skomplikowane,ale warto tam zajrzeć.Teraz nie
wiadomo,czy są nadal funkcyjnymi sługusami i kapusiami,"

Osoby kontynuujące współpracę w charakterze TW , podlegają ochronie przez służby więc ich personalia nie mogą z mocy ustawy o IPN być ujawnione.
Wszelkie więc dotyczące ich współpracy dane pozostają dalej w zbiorze zastrzeżonym.
do LOL @ 13:12, 21.07.2017
11:44, 21.07.2017 r.
Przekonałeś mnie, ze ten @brexit to je b niety gośc, całymi dniami na MO idiotyzmy wypisuje, komu by się chciało, a na dodatek chyba bezrobotny, bo ewidentnie się nudzi :laughing:

Reszta towarzystwa PiS nie lepsza, powinniście zlecić tę propagandę ludziom wykształconym, bo prostacy robią wam anty reklamę.
nacjonal.
11:58, 21.07.2017 r.
Anka PiSanka@ 12:46
...no nieeeee,ubawiłaś mnie tą''konstytuchą-prostytutą'',którą to lewactwo tak zaciekle broni.

Och i ach!!!,gdybyś zacna i płochliwa Damo choć raz zdała się na mnie a nie na ''cnotliwego''paniczyka kaktusa,nie pożałowałabyś mojej stałości w uczuciach, wsparcia silnego ramienia stosownie do szerokiego i niezłomnego karku wychodzącego cało nie raz z kibolskich''ustawek''i bejsbolowych opresji.
Jam nie to co kaktus a chłop z krwi i kości i nie śmiałbym słać Ci kłujące katusy pod Twoje powabne nogi a kwieciste dywany,na które zasługują tylko takie Damy jak Ty.
Pozdrawiam.
nacjonal.
12:31, 21.07.2017 r.
brexit @ 13:08,-
Jaki jest dalszy zakres zbioru akt zastrzeżonych,tego nie wiem i szczególnie kogo one dalej dotyczą,ale ostatnio w odtajnionej dalszej część zbioru akt zastrzeżonych, jeśli się wpisze nazwiska można odczytać i pseudonimy tw przynależnych wówczas do danego WUSW.
...może odtajnianie folksdojczy zależy od ich istnienia,bądź od wyprowadzki z miejsca
zamieszkania,lub innych losowych czynników.
Anka PiSanka
13:03, 21.07.2017 r.
Kochani!

Wpadłam na chwilkę i zaraz uciekam, by ponownie pojawić się tutaj po dłuższej, (czyt. półgodzinnej) przerwie...

Do Do Anka PiSanka @ 13:05,

Jestem zawiedziona. Jako dziewczyna starannie wykrztałcona, oraz wybitnie intelygentna, znam odpowiedź na twoje zapytanie z godz. 12:45. Jednak: skoro nie ma nagrody - nie ma prawidłowej odpowdźy...

Do LOL @ 13:12,

Widzę, że delikatna reprymenda pomogła. (Vide Anka PiSanka @ 10:42). Jestem w pełni ukontentowana awansowaniem w twoim rankingu "najgorszych PiSuarów", na zaszczytne, pierwsze miejsce. To mnie nobilituje i mobilizuje do jeszcze lepszej, staranniejszej i wydajniejszej pracy...

Przepraszam, tylko jedno maleńkie sprostowanie. PiSząc tutaj, nie wykonuję niczyich POleceń - PiSzę dla piniędzy, no i dla idei... (W domu nie przelewa się. Każdy grosz na wagę złota)

POzdrawiam cieplutko, ukontentowana z kolegi LOLa - Anka PiSanka... :smile:


Do do LOL @ 13:12,

Cyt. "Reszta towarzystwa PiS nie lepsza, powinniście zlecić tę propagandę ludziom wykształconym",

Ach, ty niePOprawny brzydalu! Jako "reszta towarzystwa PIS", uważasz mnie za dziewczynę niewykrztałcono? Matuchno droga! Ta zniewaga krwi wymaga. Niech ja cię dorwę w ciemnej uliczce... Zapoznasz się z moją drobną piąstką...


Do nacjonal. @ 13:58,

Szlachetny nacjonalu! Niestety, "konstytuta-prostytuta" to nie mój wynalazek. To są słowa marszałka Józefa Piłsudskiego o konstytucji marcowej z 1921 roku. Myślę, że duch Marszałka, nie ma nic przeciwko temu, aby zacytować tak znamienne słowa pasujące jak ulał do dzisiejszej sytuacji...


Hm... No może "zacna" jestem, ale czy "płochliwa"? Tu bym polemizowała. Nie lękam się przecież ani POlszewików, ani lewaków, ani KODorastów, ani pederastów... Zawsze staję w pełnym ordynku naprzeciwko tej ferajny, jako niewzruszona skała na odmętach oceanu nieprawości...

PS. Kaktus vel gwidon jakby zamilkł? Coś chyba, niebożę, "nie w sosie", przez to usunięte "oświadczenie"?

Pozdrawiam...
Silas
14:13, 21.07.2017 r.
O porządku prawnym w Polsce decydują pan magister serwilista Zbigniew Ziobro i prokurator z czasów stanu wojennego Piotrowicz - obaj prowadzeni na smyczy przez rozjeżdżającego kraj posła.
brexit
15:55, 21.07.2017 r.
Silas @ 16:13, 21.07.2017
IP: *.*.106.214

"O porządku prawnym w Polsce decydują pan magister serwilista Zbigniew Ziobro i prokurator z czasów stanu wojennego Piotrowicz - obaj prowadzeni na smyczy przez rozjeżdżającego kraj posła."


Do gimnazjum kotuś ,dopóki jeszcze są i się doucz.
O porządku prawnym w Polsce decyduje to ,jakie ustawy są przyjęte przez sejm, senat i podpisane przez prezydenta.
A o tym , jakie osoby pełnią powyższe funkcje decydują wyborcy w glosowaniu jawnym i powszechnym.
Wobec tego , o kształcie ustroju państwa decyduje ogół obywateli poprzez wybór swoich przedstawicieli do ciał ustawodawczych.Więc o ustroju państwa decyduje suweren , czyli naród.
Tak się kotuś składa ,że w ostatnich demokratycznych , wolnych ,wyborach wolą narodu wygrał PiS.
Polacy wybrali PiS.I zgodnie z wolą narodu - sanacja wymiaru sprawiedliwości , była jednym ze sztandarowych postulatów PiS podczas kampanii wyborczej-
jego przedstawiciele wybrani w wolnych , demokratycznych wyborach spełniają teraz obietnice dane przed wyborami.
Więc tak naprawdę PiS realizuje tylko wolę Polaków , do czego się wczesniej zobowiązał.Czyli jak to jest w demokracji bezpośredniej to naród przeprowadza teraz oczyszczanie sądownictwa.
Wszytsko zgodnie z prawem i regułami demokracji.
Silas
07:58, 22.07.2017 r.
Gdyby wszystko było zgodnie z prawem, nie było by protestów. Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć na czym polega praworządność.
Stefan
18:18, 22.07.2017 r.
Senator Mamątow jako przewodniczacy komisji wykazał się totalną nieznajomością procedowanego prawa. Wystąpienie w senacie żenujące. Wstyd.
KAMASZ
18:02, 25.07.2017 r.
Prawnicy są istotnie kastą wybraną, tyle że przez odrzut tzw. selekcja negatywna. Czytać i pisać nauczą już w przedszkolu. Potem nie do ogarnięcia staje się matematyka, fizyka, astronomia biologia. Nie mieszajcie więc tutaj partii politycznych (które istotnie zniewalają). Trzeba opracować poprzeczkę inteligencji i moralną, poniżej której nie będzie można decydować o losie innych ludzi.
Programy partyjne nie są doskonałe i też różni są w nich ludzie. Przepraszam wyjątki godne zaufania.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne