« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 14 czerwca 2026 r., imieniny Elizy, Bazylego, Waleriana

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Skrzynka skarg: pijane linie

Fot. KrzysztofFot. KrzysztofSkrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Przechodząc w niedzielę remontowaną właśnie ulicą Spacerową łączącą oba ostrołęckie mosty, nie mogłem wyjść z podziwu. Drogowcy namalowali pijane linie. Niestety bylejakość wciąż jest u nas na porządku dziennym.

Głęboko wierzę w to, że droga została wykonana w wyższym standardzie.

Reklama
Wyświetleń: 11524
 
11:31, 22.10.2016 r.

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum


Wybrane artykuły