« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Ulica Ordona na os. Łazek gotowa (zdjęcia)

Fot. Urząd Miasta w OstrołęceMiesiąc przed czasem określonym w umowie zakończono prace przy przebudowie ulicy Ordona na osiedlu Łazek w Ostrołęce. Mieszkańcy długo czekali na poprawienie nawierzchni. Teraz komfort codziennego użytkowania drogi na pewno się zwiększy.

Ulica Ordona, w wyniku przeprowadzonych prac, zmieniła się pod względem estetycznym, powstały chodniki, podjazdy, nowe lampy oraz rowy odwadniające.

- W ramach przebudowy powstała nowa infrastruktura podziemna - uzupełniono kanalizację deszczową i przyłącza wodno-kanalizacyjne. Oprócz tego powstały solidne rowy odwadniające, co na tym osiedlu, ze względu na bagniste podłoże, jest doskonałym rozwiązaniem. Ulicę i chodniki wykonano z kostki brukowej, zamontowano też nowe oświetlenie. W ramach robót drogowych skorygowano także skrzyżowanie z ulicą Gen. Zygmunta Padlewskiego - informuje Urząd Miasta w Ostrołęce.

Inwestycje wykonano w ramach programu "Budowa infrastruktury technicznej przy udziale mieszkańców". Całkowita wartość zadania to blisko 1 mln 150 tys. zł. Wykonawcą robót była firma "Amstone" z Kadzidła. Na prace udzielono 60-miesięcznej gwarancji.

Zobacz zdjęcia na stronie Urzędu Miasta w Ostrołęce.

Wyświetleń: 1239
 
09:56, 31.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

@
13:42, 31.07.2017 r.
Wszystko ładnie pięknie -jezdnia chodniczki , ale pamiętam ul. Padlewskiego jako prawie polną drogę . Przeszła prawdziwą pozytywną transformacje , natomiast ul Stacha Konwy od dziesiątek lat to samo dziadostwo zwane szumnie wylotówką .
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne