« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Uszkodzili lusterka w zaparkowanym citroenie

Zdjęcie ilustracyjneOsiemnastoletnia ostrołęczanka i jej kompan, również w tym samym wieku, uszkodzili dwa lusterka w zaparkowanym citroenie. Mieli w organizmie około jednego promila alkoholu. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, usłyszeli też zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia.

Do dyżurnego ostrołęckiej policji zadzwoniła osoba i poinformowała o uszkodzeniu zaparkowanego citroena. Według zgłaszającego, przechodzące młode osoby wyładowały swoją energię na lusterkach pojazdu. Na miejsce pojechali mundurowi z wydziału patrolowego, którzy potwierdzili to zgłoszenie. W aucie zarówno od strony kierowcy, jak i pasażera zostały uszkodzone lusterka.

- Mundurowi natychmiast udali się za sprawcami tego zdarzenia. Po kilku minutach zatrzymali odpowiadających rysopisom sprawców. W trakcie rozmowy twierdzili, że o niczym nie wiedzą, ponieważ dopiero wyszli z domu. Jednak konfrontacja ze świadkami zdarzenia bardzo szybko zmieniła ich zdanie - mówi asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

W trakcie czynności ustalono, że 18-letnia ostrołęczanka zniszczyła jedno lusterko, natomiast jej kompan w tym samym wieku, drugie. Badanie trzeźwości wykazało w ich organizmie około promil alkoholu.

- Osoby te po wykonanych czynnościach zostały zatrzymane w policyjnym areszcie, usłyszały już zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia i wstępnie przyznały się do ich popełnienia. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem - dodaje oficer prasowy.

Właściciel auta wstępnie oszacował straty na kwotę jednego tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło w piątek 21 lipca około godziny 1.00 w nocy.

Wyświetleń: 2735
 
12:14, 25.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Jula
18:12, 25.07.2017 r.
Brawo rodzice! Za wychowanie latorosli, brak zainteresowania i są tego skutki alkohol, narkotyki itp. Przetrzepac porządnie tyłki i miesiąc prac społecznych...
Su
21:55, 25.07.2017 r.
Ręce bym pourywała, gdyby ktoś mi uszkodził samochód.
Puste gówniarze i nic więcej.
Gość
04:59, 26.07.2017 r.
Patologia.
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne