« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 19 października 2017 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zapowiedź klipu "Klikam lubię" zespołu Jakobs (wideo)

Fot. kadr z wideoklipuNa kanale You Tube pojawiła się zapowiedź teledysku pt. "Klikam lubię" nowej formacji Jacobs, grającej w klimatach muzycznych disco polo i dance. Zespół grał do tej pory na weselach oraz okolicznościowych imprezach, teraz postanowił zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców.

Tercet tworzą Ilona i dwóch Jakubów. Dotychczas zespół realizował się grając na okolicznościowych imprezach, ale przyszedł czas, aby zaprezentować się z własnym repertuarem i najnowszym teledyskiem.

Klip był kręcony w Włoszech, w jednym z najbardziej malowniczych regionów tego kraju - Toskanii. Trójka muzyków z Ostrołęki i okolic występuje tam w głównych rolach, a tło do piosenki tworzą przepiękne nadmorskie plenery, stare uliczki, urokliwe kamienice.

Zespół prezentuje na razie tylko zapowiedź całego teledysku, który ma się ukazać już niebawem. Miłośnicy muzyki disco polo i dance zapewne z wielką ochotą zobaczą dokonania zespołu Jakobs. Czekamy na cały teledysk, a tymczasem prezentujemy trailer:

Wyświetleń: 5891
 
10:46, 22.07.2017 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

ja
09:34, 23.07.2017 r.
:) :smile: :wink: :tongue:
Lol
15:46, 23.07.2017 r.
Bardzo ambitne :) ha ha ha :) Tekst to jakieś arcydzieło!! :D Melodyjka układana przez przedszkolaka na cymbałkach :) Ale życzę szczęścia chłam się często sprzedaje w tym kraju. Pozdrawiam i no hate :) To tylko moja opinia.
T
19:47, 24.07.2017 r.
Masakra... Załamać się można. Ale słusznie napisał "Lol", taki chłam się ostatnio dobrze sprzedaje, więc wróżę spory sukces temu przedsięwzięciu.
ojoj
14:14, 25.07.2017 r.
Fajnie popatrzeć jak młodzi ludzie z rodzinnych stron znajdują szczęście w tym co robią. Życzę sukcesu!
« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama

Najbardziej poczytne