« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Archiwum artykułów

Zobacz kto miał najlepszy wynik w komitecie wyborczym

W wyborach do ostrołęckiej Rady Miasta wystartowało 7 komitetów wyborczych.
Poniżej zamieściliśmy klasyfikację wg komitetów bez względu na okręg wyborczy. Liderami list okazali się - Łukasz Kulik (SLD), Piotr Antośkiewcz (PSL), Maciej Kleczkowski (PO), Janusz Kotowski (PiS), Wiesław Szczubełek (TPO), Rafał Dymerski (Nowa Ostrołęka) i Wojciech Zarzycki (Nasza Ostrołęka). Radnych zaznaczyliśmy kolorem niebieskim.

SLD
1. Kulik Łukasz - 269
2. Szczubełek Anna Barbara - 178
3. Szatanek Stanisław - 154
4. Oracz Grzegorz Jan - 118
5. Chabudziński Tadeusz - 117
6. Pieczyński Andrzej Marian - 91
7. Dobek Andrzej - 63
8. Pędzich Natalia Anna - 61
9. Kwiatkowski Stanisław - 59
10. Wierzbicka Bożena Janina - 50
11. Wójcik Anna Stanisława - 49
12. Sulbińska Maria Teresa - 44
13. Kalwasiński Łukasz - 41
14. Kowalczyk Henryk - 37
15. Cholewiński Michał Janusz - 35
16. Skoczeń Zbigniew - 34
17. Boruch Janusz - 33
18. Łuba Natalia - 25
19. Laskowski Jakub - 25
20. Bączek Józef - 19
21. Chełstowski Łukasz - 15
22. Kur Grzegorz Mikołaj - 14
23. Wierzba-Biernacki Marcin - 4

PSL
1. Antośkiewicz Piotr Robert - 120
2. Rykowski Andrzej Waldemar - 117
3. Głażewski Edward - 95
4. Krzemiński Marcin - 78
5. Bałdyga Krzysztof Konstanty - 74
6. Biedrzycki Kazimierz - 68
7. Wiśniewski Tadeusz - 55
8. Głażewski Mariusz - 46
9. Żebrowski Adam - 45
10. Lewandowska Teresa - 45
11. Dobek Jerzy - 45
12. Kulas Piotr Tomasz - 40
13. Pakieła Witold - 38
14. Żerańska Elżbieta - 32
15. Augustyniak Alicja Maria - 32
16. Stachacz Ewa Anna - 29
17. Stolarkiewicz Magdalena - 27
18. Idzikowska Jolanta - 26
19. Czyż Dorota - 25
20. Mynyk Anna Jadwiga - 25
21. Kowalczyk Marzena - 25
22. Grabowska Agnieszka - 22
23. Orzoł Wacław Józef - 21
24. Krajewski Radosław - 21
25. Elert Leszek Janusz - 21
26. Napiórkowski Edward - 20
27. Jastrzębska Klaudia Katarzyna - 18
28. Pabich Jan - 17
29. Ładosz Mirosław - 15
30. Kowalczyk Tadeusz - 15
31. Mroczkowski Jacek Tomasz - 15
32. Grabowski Tomasz Stanisław - 12
33. Mieszkowski Włodzimierz Andrzej - 12
34. Żebrowski Marcin Stanisław - 11
35. Kurpiewski Leszek - 11
36. Leszczyński Krzysztof - 10
37. Lipka Sławomir Przemysław - 10
38. Rebelińska Strojek Helena - 9
39. Borkowski Tomasz - 9
40. Rusak Edward - 8
41. Szydłowski Dariusz Jacek - 8
42. Grzyb Wacław - 6
43. Olczak Jolanta - 5
44. Ołdakowski Marek - 3

PO
1. Kleczkowski Maciej - 337
2. Popielarz Mariusz Piotr - 319
3. Dąbkowski Mirosław - 258
4. Kot Sławomir - 219
5. Kurpiewski Adam - 197
6. Gocłowski Jan Krzysztof - 147
7. Miłoński Stanisław - 114
8. Sidorzak Ryszard Zenon - 110
9. Potapowicz Andrzej - 105
10. Laskowska Regina - 85
11. Zakrzewski Paweł - 83
12. Wyrębek Rafał - 79
13. Mierzejewski Bogusław Bernard - 78
14. Gadomski Mieczysław - 71
15. Blat Marek - 71
16. Kurpiewska Ewa - 71
17. Głażewska Marta - 70
18. Ciborowski Marcin - 65
19. Małkowski Dariusz - 62
20. Prejzendanc Władysław - 59
21. Długokęcka Małgorzata - 55
22. Ambroziak Alina - 52
23. Maciejewski Marcin - 52
24. Nakielska Sylwia - 51
25. Hyra Mateusz Andrzej - 50
26. Chojnowski Lucjan - 50
27. Palczewska Alicja Katarzyna - 49
28. Broniek Bogumił Stanisław - 47
29. Bielińska Danuta Anna - 47
30. Mieszczyński Dalibor Błażej - 45
31. Flanc Paweł Norman - 42
32. Choromański Tadeusz - 42
33. Duszak Czesław - 39
34. Kozera Małgorzata - 37
35. Bobrowski Wojciech Jerzy - 32
36. Sokołowski Wojciech Piotr - 31
37. Żebrowski Andrzej - 27
38. Humienna Teresa Iwona - 26
39. Zieniewicz Leonarda - 25
40. Szymczyk Jan - 24
41. Gadomski Tomasz - 24
42. Parzych Edyta Lidia - 22
43. Dąbrowska Małgorzata - 19
44. Marzewski Tomasz - 17
45. Szafaryn Mariusz - 16
46. Dąbrowski Zbigniew - 12

PiS
1. Kotowski Janusz Józef - 733
2. Płocha Grzegorz - 531
3. Maciak Dariusz - 512
4. Żebrowska-Rosak Ewa - 297
5. Jaworowska Magdalena - 245
6. Nosek Irena - 240
7. Grabowski Jerzy - 240
8. Żukowski Ryszard - 202
9. Czartoryski Krzysztof Adam - 164
10. Gut Henryk - 162
11. Mierzejewski Mariusz - 146
12. Watrakiewicz Stanisława - 120
13. Dawid Edward - 114
14. Dawidczyk Norbert - 114
15. Górecki Edward - 109
16. Stańczyk Paweł - 107
17. Nol Waldemar Andrzej - 101
18. Kołakowski Janusz Jerzy - 93
19. Andrzejczyk Dorota - 91
20. Juchniewicz Robert - 88
21. Skowroński Michał - 85
22. Ziarno Adam - 80
23. Żebrowski Leszek - 77
24. Siennicki Andrzej - 75
25. Gumowski Waldemar - 70
26. Wojdyna Krzysztof - 67
27. Gołota Jan - 67
28. Samsel Karol - 63
29. Kruczyk Arkadiusz Stanisław - 62
30. Makowiecki Grzegorz - 56
31. Buciński Marek - 53
32. Bobowski Sławomir Stanisław - 52
33. Kaczyński Marek Leszek - 47
34. Galanek Adam - 46
35. Małkowska Danuta - 45
36. Ciecierski Grzegorz - 45
37. Dobkowski Wojciech Jerzy - 44
38. Lendo Tomasz - 34
39. Brzósko Robert - 31
40. Stachacz Radosław - 25
41. Olszewski Marek Adam - 25
42. Mrozek Andrzej - 22
43. Krajewski Paweł Leszek - 21
44. Jarosik Tadeusz - 18
45. Kozłowski Zdzisław - 16
46. Sierzputowski Alfred - 14

TPO
1. Szczubełek Wiesław Cezary - 359
2. Gogulski Marek Włodzimierz - 253
3. Niedziółka Andrzej Adam - 151
4. Giers Tadeusz - 125
5. Żyznowski Marcin - 116
6. Kruszewski Maciej Krzysztof - 99
7. Skibniewska Maria Ewa - 84
8. Ruszczyk Jadwiga - 64
9. Bartłoszewska Halina - 61
10. Białobrzewski Jerzy - 51
11. Rochowicz Maria - 51
12. Małaszek Włodzimierz - 49
13. Augustyniak Andrzej - 47
14. Orłowski Stanisław - 46
15. Milewski Grzegorz - 45
16. Bartkowski Robert - 44
17. Kowalczyk Beata - 43
18. Góralska Jolanta Ewa - 42
19. Grabowski Tomasz Krzysztof - 38
20. Gumkowski Wiesław - 35
21. Chorążewicz Alina - 34
22. Chojnowska Izabela Agata - 33
23. Saniewska-Cichoń Barbara Hanna - 33
24. Wnęt Tomasz - 33
25. Żebrowski Krzysztof - 33
26. Szarama Marian Lesław - 31
27. Czajkowska Ewa - 29
28. Kaczyński Jacek - 29
29. Trzemkowski Paweł - 29
30. Wojsz Barbara Marzena - 28
31. Kowalski Marek Tadeusz - 28
32. Załuska-Kijowska Marta - 27
33. Pasztaleniec Jarosław - 23
34. Merks Włodzimierz Grzegorz - 23
35. Kamiński Jarosław - 23
36. Pawlikowska-Białobrzewska Monika Maria - 21
37. Rypina Dorota - 19
38. Piersa Piotr Wacław - 19
39. Pych Jarosław - 18
40. Zabielski Hubert - 15
41. Chorostkowski Bogusław Antoni - 15
42. Nowak Grzegorz Ryszard - 10
43. Gontarz Lidia Joanna - 8
44. Grabowska Maria - 7
45. Witkowski Zbigniew - 6
46. Jóźwiak Danuta - 4

Nowa Ostrołęka
1. Dymerski Rafał Janusz - 333
2. Bralski Dariusz Artur - 261
3. Dobkowski Robert - 160
4. Gąska Stanisław - 77
5. Dumała Barbara - 73
6. Stypiński Wiesław - 59
7. Sierzputowska Grażyna - 43
8. Nabiałek Jan - 42
9. Łukasik Edyta - 41
10. Mielnicki Kazimierz - 40
11. Ostrowska Iwona - 35
12. Chorowicz Robert Stanisław - 35
13. Borkowska Wanda Jadwiga - 32
14. Łysik Marian - 30
15. Niemczyk Jacek Mariusz - 29
16. Nockowicz Jerzy - 26
17. Pazio Agnieszka Maria - 25
18. Cekała Konrad - 24
19. Kurowski Janusz Andrzej - 24
20. Waleszkiewicz Elżbieta Irena - 23
21. Gawek Jan Tadeusz - 21
22. Borkowska Teresa - 21
23. Prusiński Jan - 19
24. Romanowska Jadwiga - 19
25. Koszykowski Jerzy - 18
26. Mierzejewski Jan - 18
27. Gumowska Milena - 17
28. Kulawik Janusz Ryszard - 16
29. Czarnecka Małgorzata - 14
30. Barów-Czekańska Katarzyna Bożena - 14
31. Plaga Adam - 14
32. Szlązak Stanisław - 10
33. Pragacz Janina - 10
34. Grzyb Józef - 7
35. Matuszewski Edward - 6
36. Krupa Joanna - 5
37. Broniek Elżbieta Krystyna - 5
38. Denkiewicz Elżbieta Sabina - 5
39. Gnatowski Michał - 4
40. Stawicki Paweł - 3

Nasza Ostrołęka
1. Zarzycki Wojciech - 393
2. Kaczyński Tadeusz - 237
3. Bączek Czesław - 170
4. Piaściński Wiesław - 153
5. Sosnowska Grażyna Lilla - 139
6. Bałazy Agnieszka Jadwiga - 138
7. Sutnik Bożenna Maria - 125
8. Chludziński Sławomir Jarosław - 122
9. Parzychowski Wojciech Zdzisław - 117
10. Jastrzębski Edward - 109
11. Załuska Ryszard Władysław - 108
12. Latuszek Włodzimierz Stanisław - 108
13. Balcerzak Magdalena Agnieszka - 106
14. Piechocki Wojciech Robert - 85
15. Mierzejewski Robert - 83
16. Mierzejewski Andrzej - 65
17. Kowalczyk Andrzej Tadeusz - 62
18. Kobyłecki Mariusz - 58
19. Bednarczyk Maria - 51
20. Cywińska Bogumiła - 49
21. Lendo-Kowalewska Agnieszka - 46
22. Jemielita Teresa - 46
23. Karwel Marek - 43
24. Mrugacz Dariusz - 40
25. Żebrowska Ewa - 40
26. Wiktorski Leszek - 33
27. Miłek Jan Edward - 33
28. Kochanowicz Paweł - 31
29. Zawalich Aleksander Kazimierz - 31
30. Kowalski Wiesław Marian - 29
31. Florczak Daniela - 29
32. Gwiazdowski Mirosław - 27
33. Nadaj Henryk - 26
34. Piechocki Adrian - 24
35. Szyszka Arkadiusz - 21
36. Brodzik Michał - 21
37. Mierzejewska Agnieszka - 20
38. Pawłowska Monika - 16
39. Szaniawski Emil - 16
40. Szymański Andrzej - 14
41. Olszewski Dariusz - 13
42. Milewski Andrzej - 12
43. Żebrowski Radosław - 12
44. Łapacz Jarosław - 6
45. Brzezińska Hanna Celestyna - 5
46. Ruszczyński Stanisław Wiesław - 2

Wyświetleń: 4903
 
13:09, 25.11.2010 r.

« Powrót do archiwum

Komentarze

Brak komentarzy!

« Powrót do archiwum

Szukaj w archiwum

Reklama





Najbardziej poczytne